Thanks. Ik heb een hele mooie ketting met de namen van hem en de kindjes erop gekregen. Met glitters erop. En nog een cadeau dat ik hier niet durf te noemen Maar goed, ik sta hier niet bekend als een heel onschuldig meisje dat geen voorkeuren heeft voor bepaalde grapjes en vies is van een doordenkertje dus… Je kunt het vast al raden
Imbecielen. Hoop dat karma ze terugpakt. Doet me herinneren aan 1996, ik was 10 en ik liep met mn moeder en hond over een bruggetje hoer in t centrum . Waren gasten van een jaar of 17 bezig met rotjes naar beesten gooien. Die rotjes deden ze in brood. Dus de eendjes broodje pakken en bam, bovensnavel eraf. Mijn ma gaf de hond aan mij, liep naar een van die gasten, schreeuwde "ben jij ***** helemaal besodemietert, idioot!" pakte hem bij zijn capuchon en flikkerde hem zo van de brug het water in. Ik schrok me dood Vervolgens eendje gepakt en naar de dierenarts gegaan. Eendje is geholpen en kon gelukkig nog doorleven omdat het de bovensnavel was ipv onder. Eendje is behandeld door vogelopvang en weer teruggezet. We zagen hem daarna nog echt maanden rondzwemmen. Alleen als mensen aan het voeren waren, bleef zij aan de kant zitten. Echt een trauma. Was geen brug ala Erasmus brug he
Prachtig hoe je moeder dat heeft aangepakt! het bericht wordt inmiddels massaal gedeeld. Er staat een duidelijke omschrijving in van de jongens en de vrouw die het gezien heeft heeft ook een melding gedaan bij de politie. Ze zijn nog niet opgepakt of herkend , helaas.
Te idioot voor woorden, paar jaar geleden is hier in het dorp het zelfde gebeurd. Wat mij betreft pakken ze die jongens op, duwen ze een cobra in hun reet en steken ze die aan. De eventuele ziekenhuis kosten daarna mogen dan niet door de zorgverzekeraar vergoed worden, maar zijn voor hun eigen rekening.