Klaagbaak kerst!

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door roever, 25 dec 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. roever

    roever Niet meer actief


    Hmmm ik heb t er wat verkeerd neergezet denk ik…
    Ik had t huis op de kop qua schilderen en veranderen enz wat ik graag voor de kerst af wilden hebben ;)


    Achteraf gezien heeft dát voor veel frustratie gezorgd bij iedereen onbewust wat zich uitte op de kerstdagen … sinds 1ste kerstdag voorbij is, en we weer veel meer buiten te vinden zijn, begint ieder zich weer heerlijk in z’n das te voelen! :D

    was goede leer dus hahaha

    we hebben nu gewoon nog de kerstmuziek op enz en kersten nog even door tot oudejaarsdag haha
     
    Neuzeke, 2jongensmama en Beukenhaag vinden dit leuk.
  2. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.289
    10.260
    113
    Onze zoon was met kerst ziek. Begon al eerder. Wel bij ouders geweest. Maar hij wou niks eten. Mocht van ons lekker filmpjes kijken met en deken.
     
  3. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    25 mei 2014
    9.148
    3.392
    113
    Vrouw
    Wij waren naar Landal met de kerst. Wat heerlijk. Simpel maar lekker gegeten. En genoeg vermaak. Voor herhaling vatbaar. :)

    Dochter heeft momenteel gedragsproblemen dus ik was wel bang hoe het zou gaan. Gelukkig zou beste vriendin eerste 2 nachten mee zijn.
    De heenreis verliep dramatisch. 2 forse ontploffingen. :confused::mad:
    Zaterdag brullen om snoep/koek terwijl bijna lunchtijd is.
    Maar verder is het goed gegaan tot vandaag .....
    Pas over 6-8 weken hulp mogelijk :confused:

    Ik ben wel blij dat alle koek/snoep morgen op is. Weet terug naar normaal. Dat gezeur er om telkens.
    Komt voorlopig niks lekkers in. En ga denk een snackbakje maken voor de niet bso / school dagen. Op is op.
     
  4. debq

    debq Fanatiek lid

    10 mrt 2010
    3.797
    761
    113
    Wij gaan met kerst altijd op vakantie. Heerlijk om geen verplichtingen te hebben. De kinderen vinden het wel altijd leuk om iets te doen met kerst, dus we kijken welke dag het uit komt om kerst te vieren. Dit keer was het de woensdag voor kerst; uitgebreider gegeten en wat cadeautjes gedaan. Super gezellig op deze niet verplichte manier.
     
  5. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.184
    113
    Amen!
    Toen de kids kleiner waren mochten ze halverwege het avondeten afhaken om tv te gaan kijken. Nu zijn ze 10&14 en helpen mee koken en vinden lang tafelen gezellig.
    Kerst is hier heel chill. 1e dag brunchen we en pakken we de kadootjes uit, dan spelen we een spel, frisse ons op en dan komt de visite of gaan we op visite.
    2e kerstdag hebben we pannenkoeken ontbijt en daarna doet iedereen wat hij wil ( meestal gaan man en oudste met de hond naar buiten en duiken dochter en ik de keuken in. De ene dag zijn we met 21, de andere met 14 maar er is geen kerststress en het voelt absoluut niet als een verplichting en het is gewoon oprecht gezellig juist omdat het niet perfect hoeft
     
    roever en Adje vinden dit leuk.
  6. Jessi79

    Jessi79 Fanatiek lid

    4 jan 2012
    4.815
    2.674
    113
    Even offtopic ;). Dat gedrag begon bij onze zoon een jaar geleden ook, dus op de leeftijf van jouw dochter. Forse woedeaanvallen en we zaten echt met de handen in ons haar, en op de wachtlijst voor hulp. En altijd zeuren om koek snoep, terwijl we consequent zijn met alleen een snoepmoment 's middags. Toen las ik een artikel over 'hangry' kinderen die heel boos en gefrustreerd worden door bloedsuiker dips. We zijn onze zoon vaker eetmomenten gaan aanbieden (fruit, rijstwafel, komkommer, tomaat) zodra hij snoep vroeg. En 90% van de woedeaanvallen zijn verdwenen! De sfeer in huis is hier zoveel beter na een frustrerend jaar.
     
    roever en aicirtap vinden dit leuk.
  7. roever

    roever Niet meer actief


    Haha dat is fijn te horen , dat ze nu graag mee doen! Hihi

    hier trouwens flink van geleerd, oudejaarsavond(middag eigenlijk) hebben we gegourmet…
    Had er een klein uurtje voor gedacht..
    Uiteindelijk hebben we dik 1,5 uur aan tafel gezeten met oudste 2! :0
    Jongste 2 zijn half uurtje eerdergenoemde tafel gegaan.
    We of vooral ik heb t los gelaten.. het is iets wat je keer moet ervaren denk ik, en leren vd fouten :)

    wel grappig, ben NOOOOOOOIT vd verplichtingen geweest in ouderlijke huis,en nu deed ik t dus zelf..:oops::|:confused:
    Niet weer dus ;)
     
    Dubbelgeluk en 2jongensmama vinden dit leuk.
  8. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    17 jan 2020
    4.008
    3.857
    113
    Al super knap dat je zo snel iets los kan laten hoor! Was het een geslaagde middag zo? Wij eten bij zulke gelegenheden ook vaak s middags! Zeker.met kleintjes is.dat ideaal (zijn ze nog niet zo moe en kunnen ze net wat meer!). En wij deden met kerst het prima en met oudjaar liep er wat mis in de planning en was het eigenlijk al te laat met eten, en ons kinder oudjaar. Dat hebben we toen in hoog tempo gedaan en we steken vanavond het cat 1 vuurwerk verder af :roflmao:

    Loslaten is wel de key als volwassenen. Maar niet altijd makkelijk!
     

Deel Deze Pagina