Hebben jullie tips en ervaring voor een zon vakantie, in Europa, in april (of eventueel mei). Is bijvoorbeeld Griekenland al lekker genoeg om op het strand te zitten? Of de Canarische eilanden?
Canarische eilanden zeker wel. Wij zijn ook ooit eind april op vakantie naar het zuiden van Kreta geweest. Daar was het lekker weer, de hele week 22-25 graden en zonnig. We zwommen ook in zee, die was toen 19 graden. In het noorden was het duidelijk wat frisser en winderig. Cyprus gaat ook wel denk ik.
Eind april zou ik het echt zoeken richting Kreta, Rhodos. De Ionische eilanden kunnen nog behoorlijk fris zijn deze periode
Thanks voor de antwoorden! Ga wat gerichter zoeken in Griekenland (en anders de eilanden, die trekken mij minder haha)
Wij waren afgelopen meivakantie in Portugal en vonden het heerlijk qua weer. Tussen de 20 en 25 graden, met een zonnetje, dus echt korte broeken/jurkjes weer. We hebben elke dag gezwommen, ook in de zee. Alleen 's avonds koelde het wel snel af, dan hadden we wel een vestje nodig.
Canarische eilanden hebben zeker heerlijk weer in deze periode. Eens een keer begin mei in Rhodos geweest. Prima weer gehad (begin 20 graden) met 1 dag regen. Ik ben eigenlijk wel benieuwd of iemand ervaring heeft met de Costa Dorada in deze periode?
Ik lees even mee. Wij zijn van plan om in de meivakantie (hier dit jaar weer twee weken voor alle drie de kids op 3 verschillende scholen) naar richting Gran Canaria te gaan. Jaaaaren geleden eens begin maart geweest en hebben toen 2 weken lang 25-30 graden gehad.
Voor Griekenland moet je inderdaad naar het zuiden - Kreta inderdaad, misschien Rhodos ook nog wel? Wij hebben zelf geboekt voor Kreta weer, heerlijk. Canarische eilanden vonden we toch wat te prijzig. Ook al is het daar wel zonzekerder. Je moet er alleen goed opletten begreep ik, dat als je dan op Tenerife zit bijvoorbeeld, dat je wél aan de zuidelijke kant zit. Anders ben je dat voordeel ook weer kwijt. Ik vond het daarom ook maar lastig zoeken. Verder vonden we op griekenland de resorts wat leuker voor de kinderen qua zwembaden bij het resort dan op de canarische eilanden (in dezelfde prijsklasse) . Als het geld niet uitmaakt zou ik denk ik voor Tenerife gaan, maar zelf gaan we nu dus heerlijk genieten op Kreta.
Wij gaan nu naar Horizon Beach - in Stalis. https://www.corendon.nl/griekenland/kreta/stalis/horizon-beach wij hebben alleen geboekt via prijsvrij/ d-reizen. 10 dagen, 10 personen, voor iets meer dan 6000 euro,vanaf Zavemtem, incl. transfer naar het hotel. Koffers etc moeten we nog naar kijken... 5 jaar geleden zaten we op Starbeach - ook erg leuk in de meivakantie. In de zomer moet je er zeker niet zijn, maar deze periode waren er allemaal families. Het was nu dus lastig zoeken om iets te vinden wat net zo leuk was als Starbeach... zonder de hoofdprijs te betalen . Liefst hadden we ook een iets andere omgeving gekozen - maar we gaan met 10 personen - waarvan 4 het resort amper afgaan waarschijnlijk . Dus voor hen was het resort belangrijker dan de omgeving - en wij huren toch wel weer een auto.... Wat ook een dingetje was met de canarische eilanden: Vluchttijden... en de vluchten zelf, veel leken leuk totdat we zagen dat er een tussenstop bij kwam kijken.... Dan was het ineens een stuk minder leuk. Zonder tussenstop was dan wel mogelijk (soms) maar dan betaalde je weer 300 euro pp meer...
Oooo ziet er heerlijk uit zeg. Lekker direct aan zee, prachtig. Wij gaan in juni naar Stella Palace (Stella Palace Resort en Spa » Prijsvrij.nl). Vooral omdat we een gehandicapt kind hebben met een sociaal emotionele leeftijd van ongeveer 3 jaar, en een dame van 9 die graag actie wil. Dus wouden voor allebei wel iets. En dat is gelukt Wij reizen vanuit Dusseldorf, en idd met die vluchten heeeeeeel goed oppassen. Wij betalen nu 3500 voor 7 dagen (6 nachten) met smorgens vroeg heen vliegen en savonds laat terugvliegen. Met 4 personen...
Ff aanvulling... We hebben een kamer met een zwembad voor de kamer. Dus je loopt de kamer uit en direct een (prive gedeeld met 5 andere kamers) prive zwembad. Ideaal als zoon op bed ligt of gaat rusten, dat dochter dan evengoed kan zwemmen.
Wij zaten meivakantie 2022 10 dagen op Tenerife, elke dag 25 - 28 graden. 2 dagen wat meer bewolkt en meer wind.
Daar gaan wij ook 8 dagen heen! Met een zoon van dan net 10. Is het jullie eerste keer daar? Ben zo benieuwd, wij kijken er zo naar uit, fotos zijn veelbelovend!
Ja idd onze eerste keer daar. Eerder nooit kunnen gaan door drukte in het hoogseizoen, maar nu gelukkig met de scholen iets kunnen regelen zodat we toch eens op een 'normale' vakantie kunnen. Alvast heeeeeeeeeeeel veel plezier! In welke kamer/suite zitten jullie? Benieuwd hoe het eten enzo daar is. Laat je me wat weten?
Wij gaan 27 mei tm 4 juni. Wanneer gaan jullie? Wij hebben een 3 persoonskamer, niet zo’n hele moderne maar voor ons prima omdat wij daar overdag toch weinig zullen zitten. Zoon kijkt mega uit naar dat mega waterpark en ik stiekem ook haha! Ben ook benieuwd naar het eten, recensies zijn goed. Heerlijk die voorpret
Wij van 9 tm 16 juni. Dus kun je me fijn alles vertellen als je terug bent Deze kamer alleen gekozen ivm zoon hoor. Hij slaapt nog vaak overdag 1 of 2 x en houdt het savonds minder lang vol. Zo kunnen we evengoed genieten van het zwembad.