Nou, net met mn ochtendurine getest, nu 1 dag overtijd, met de Kruidvat test, tis nu opgedroogd na 5 minuten.. Ik geloof het nu pas een beetje
Dank jullie wel allemaal hoor! Ik moet zeggen dat de angst erg overheerst, ik voel me precies hetzelfde als in juli met de missed abortion, eigenlijk geen symptomen, dus erg bang dat het weer gaat zoals de vorige keer! Ik mag over 3 weken komen voor een echo, 27 januari. Tot die tijd maar proberen rustig af te wachten en toch een beetje te genieten!
Ik kan je gevoel niet weghalen maar je teste heel vroeg positief en ze lopen geweldig op! Ik ken zat meiden zonder symptomen en ik had ook dat ik de ene dag niks voelde en andere dag iets meer. Je bent zwanger PUNT en vertrouwen maakt je een stuk gelukkiger dan angst is het niet waard
Dat moet een heerlijk begin van het nieuwe jaar zijn en een heerlijke ontspannen vakantie worden! Gefeliciteerd
Wauw prachtige testen!! Hartstikke zwanger jij! En wat betreft symptomen... Behalve dat het bij de een wel veel voorkomt en de ander niet, ben je pas net zwanger he, meestal komen symptomen toch pas na de 6 a 7 weken wanneer HCG veel hoger is. Zegt nu dus nog helemaal niks. Heel veel succes met alles!