Baarmoederslijmvlies is ruim 12mm dik, mooi 3 laags en ik heb een dominant follikel aan de rechterkant van 21mm. Dus moet nu hier een ovulatietest doen en als die positief is morgen terug
Ik spoot gonal-f 75 en moet vanavond gonal-f 50, tenzij ze mailt dat ik helemaal niet moet spuiten. De medewerker gaf aan dat ze niet wilde dat die derde ook te hard ging groeien en was bang dat ik met 75 morgen drie eitjes boven de 15 zou hebben en dat ik dan moest afbreken. En ze zei dat als het na morgen goed zat dit weekend waarschijnlijk iui zou zijn. Man man man wat spannend allemaal.
@Muisjepluisje Dat klinkt heel goed! Moet jij dan ook nog iets van Ovitrelle spuiten? @Sappie91 Ja dat snap ik inderdaad dat ze willen focussen op de grootste twee. Doen ze bij jullie wel IUI op zondag? Spannend he, het begint nu steeds "echter" te worden zeker. Wie heeft hier net zo'n slechte gewoonte als dat ik heb om telkens je "soort van verwachte" uitgerekende datum uit te rekenen bij iedere nieuwe poging? Of vinden jullie dat de goden verzoeken
Binnen 10 min stonden we weer buiten hihi.. heb er niks van gemerkt.. tot nu alles mee gevallen gelukkig
jeetje wat hebben jullie veel geschreven meiden. Ik was even aan het werk. Red het niet om op iedereen te reageren. Hier vanmorgen ook weer fm gehad. Traag ei nu 13.5 mm. Baarmoederslijmvlies wel mooi al. Morgen moet ik terugkomen omdat ze dus al een keer een ei gemist hebben. Maar ik denk dat hij dus vrijdag rijp is en ik kan zondag echt geen iui krijgen. Dus dan wordt het zaterdag of maandag. Balen!!! nu nog geen eislijm. Durf ook geen ovulatietest te doen uit angst voor nog meer stress. Maandag allemaal cursussen gepland. Chaos hier.
Dus op een rijtje je bent op dag 5 begonnen met spuiten Gonal-F 75? Okay zo bijzonder dat de dosis dan zo hoog is ook. Vorige maand had ik mijn eerste ronde begon op dag 3 Gonal-F 50 te spuiten, toen had ik 1 mooi eitje op dag 11, en op dag 14 de IUI. Nu willen ze 2 eitjes dus spuit nu Gonal- F 62.5 een klein beetje omhoog dus. Ik ging er dus zeg maar vanuit dat iedereen begint met Gonal-F 50, maar dat is blijkbaar ook weer persoons/ziekenhuis afhankelijk. Zo leer ik weer elke dag hahaha!
Nou ik dacht dus dat ze het hele weekend dicht waren, maar aangezien de echoscopiste vandaag het had over dit weekend twijfel ik daar nu aan :'D. Ik hoor het vast morgen. En ik heb wel een paar keer de uitgerekende datum uitgerekend als het goed voelde, maar ben daar na een tijdje mee gestopt. Misschien dat ik het hier na de 1e iui wel weer eens doe Maar, wat is jouw komende uitgerekende datum?
Ja klopt helemaal. En ik dacht dus precies hetzelfde: iedereen begint kennelijk op dag 5 met gonal-f 75, haha. Ze gingen bij mij wel voor meerdere eitjes, dus misschien daarom gelijk starten met 75? Kan ook best dat dat hier in dit ziekenhuis de 'standaard' hoogte is?
Zou het een probleem voor jou zijn als het zaterdag of maandag wordt? Behalve dan gedoe met cursussen maandag... Mijn grootste ei is nu zo'n 14 mm en ik moet morgen ook terugkomen.
Ja hun streven bij ons is ook 2 eitjes, maar misschien inderdaad elk ziekenhuis zijn eigen werkwijze hierin. Bij ons zijn ze gewoon elke dag open ook en doen elke dag IUI ik zelf met feestdagen. Is ook een echt IVF kliniek misschien dat het daaraan ligt? Maar ik ben er wel super blij mee. As zondag weer een echo en ik hoop zo op 2 eitjes, de Gonal-F doet zijn werk want voel aan beide kanten mijn eierstokken weer werken haha. Maar spannend hoor, hoop dat je zaterdag dan echt de IUI mag krijgen!
Ik ben begonnen op dag 3 met Gonal-F 75, daar moest ik na de echo van gister mee door blijven gaan en morgen weer een nieuwe echo. 2 jaar geleden ging het ook op deze manier (na de eerste 3 IUI pogingen met Clomid) en toen was het raak, dus daarom ben ik nu weer meteen hiermee gestart Mijn uitgerekende datum in deze cylcus zou ongeveer 5 oktober zijn en die van jou @Sappie91? Het klinkt heel logisch dat het daarmee te maken heeft @Joyce2013. Ik loop "gewoon" bij het ziekenhuis en het lab is dicht op zondag en feestdagen. En @Patty86 kun je dan niet zaterdag de IUI krijgen? Dan zou je ei de juiste afmetingen moeten hebben toch?
Guilty Haha ik doe dat dus inderdaad ook altijd, en dan ook kijken naar: 'oh, zoveel zou ie dan schelen met mijn oudste'. Als mijn aankomende IUI raak is, ben ik 4 dagen voor de 2e verjaardag van mijn zoontje uitgerekend
Dames met jullie uitgerekende data: ik ben kei schuldig. En elke keer denk ik ook weer: doeme, ik had het niet mogen doen, nu daag ik het lot uit Moest er nu toch een wonder geschiedde; mijn datum is 21 september
Deze is overzichtelijk zeg, welke is dit? Ik zit nu ook rond de verjaardag van mijn dochter, maar als het allemaal lukt moet ik waarschijnlijk toch weer een keizersnede, dus kan ik hem iets naar voren halen