januari 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door labmuisje, 22 apr 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    Roos, het is een beetje een klein plaatje, maar ziet er goed uit!! Ik zal er ook weer eens eentje plaatsen!

    Michelle, welkom hier!

    De rest allemaal welkom terug!

    Hier verder alles goed, voel me wel een beetje wiebelig sinds vorige week. Een griepje, maar geen griepje, zeg maar... Nou ja, zal er allemaal wel bijhoren! Ik kan in ieder geval niet wachten tot die tijd "tussenin" waarvan iedereen zegt dat je zoveel energie hebt!
     
  2. Niet meer actief

    Oke, er staat een nieuwe foto in mn album, van mn buik(je)!
     
  3. Niet meer actief

    He Marretje, ja de foto van jou ziet is inderdaad groter, maar ja ik ben al lang blij dat ik een fototje erop kan zetten. Misschien dat ik over een paar weekjes het formaat ook kan wijzigen. En jouw buikje begint ook goed te groeien!
     
  4. Niet meer actief

    Wauw, Roos en Marretje, mooie foto's hoor! Tja, iedereen zal nu wel zo langzamerhand echt een zwangere buik krijgen.

    Liefs Babietje
     
  5. Niet meer actief

    O ja, Michelle, welkom hier!
     
  6. Sanne

    Sanne Fanatiek lid

    18 sep 2005
    3.691
    0
    0
    verzorgende
    limburg
    Welkom michelle..

    kzit echt in een dip de laatste dagen. zullen de hormonen wel zijn, ik betrek alles op mezelf en kan wel de hele dag janken nog iemand die er last van heeft????
     
  7. Niet meer actief

    jep, helaas wel.... en ook helemaal nergens zin in behalve in slapen....
     
  8. Niet meer actief

    Heb er ook al last van... Maar ik heb deze week ook 4 dagen gewerkt i.p.v. 3 en ik denk dat het weer er ook wel bij helpt... Tenminste...dat geld voor mij wel!
     
  9. MarionM

    MarionM Bekend lid

    2 aug 2006
    761
    0
    0
    Breda
    Leuk die buikjes :D Ik krijg zelf ook al een aardig buikje ;)
    Ik heb geen last van hormonen of dipjes, gelukkig!
    Het enige wat ik jullie als tip kan geven is om zoveel mogelijk rustig aan te doen, en veel te proberen ontspannen en lekker eraan toegeven als je moe bent. Dan lekker languit op de bank gaan liggen bv ;)
    Ik ben ook wel een beetje moe vandaag, maar dat komt omdat ik te laat ben gaan slapen. En ik ook nog een nare droom had :cry: Ik droomde dat ik een ehco kreeg en tijdens die echo kreeg ik een miskraam. Ik werd wakker en barstte toen in huilen uit, van de schrik en omdat ik zo blij was dat het maar een droom was ;)
     
  10. Niet meer actief

    Bah, wat eng, Marion!!! Niet meer doen, hoor! Gelukkig was het idd maar een droom. En van dat rustig aan doen... Daar ben ik vandaag al mee bezig. Lekker de boel de boel laten. Vandaag hadden we gelukkig ook geen sociale verplichtingen, dus heerlijk met zijn 3-en thuis!
     
  11. Niet meer actief

    Ik heb momenteel geen dipje(s). Wel droom ik heel veel, ook vaak nachtmerries, dat herken ik heel erg van m'n 1e ZW. Toen had ik m.n. vanaf een week of 20 dat ik veel nachtmerries had. Gelukkig werd ik wel snel en goed wakker en kon ik snel weer inslapen, soms ging ik dan weer verder maar meestal niet. Ik heb ergens gelezen dat wanneer je een rijke fantasie hebt (of als kind hebt gehad) en als kind makkelijk droomde, dat je dat in je ZW door de hormonen terug kan krijgen. Echt alsof je het heel serieus beleefd.

    Tja, en die dipjes, hopelijk gaan ze bij jullie weer snel over!

    Liefs Babietje
     
  12. MarionM

    MarionM Bekend lid

    2 aug 2006
    761
    0
    0
    Breda
    met zijn 3-en, jij, je man en de baby? Klinkt zo schattig, mijn vriend zei het laatst ook, ik vond het zo lief klinken :D
     
  13. Niet meer actief

    Als het kleintje in mijn buik meereken, zijn we met zijn 4-en. Maar dat is iets wat mijn man ook geregeld zegt, hoor! Lief, joh!
     
  14. Caecilia

    Caecilia Fanatiek lid

    7 apr 2006
    1.578
    0
    0
    Houten
    Wat fijn om te lezn dat ik niet de enige ben die steeds nachtmerries heeft :( In een boek las ik dat het een goede manier is om alle emoties te verwerken en ook omje vast voor te bereiden op de verantwoordelijkheden van het moederschap. Ik droom dingen als dat mijn man er opeens niet meer is ik 40 weken zwanger ben en het alleen moet gaan doen, dat mijn kind geboren is en ik het gewoon alleen thuis laat omdat ik moet werken... of ik het niet te eten geef en ga zo maar door. Ben al heel wat nachten panisch wakker geworden.
    Verder gaat het op zich lekker ben wel te druk op mijn werk en dat zorgt dt ik erg moe ben maar verder....
     
  15. Michelle

    Michelle Actief lid

    20 mei 2006
    101
    0
    0
    Hallo meiden (en welkom naamgenootje Michelle!). Wij hebben dit weekend even spijkers met koppen geslagen en alle 'grote' spullen voor de baby uitgezocht. We zijn naar een zaak bij ons in de buurt gegaan en zijn daar door een hele lieve mevrouw maar liefst 2 uur op sleeptouw genomen langs alle spulletjes (we hebben (hadden) écht nog nergens verstand van :oops: Was heel erg leuk).

    In ieder geval.. we hebben eigenlijk al wel besloten wat we willen hebben, nemen nu een weekje bedenktijd en gaan dan komende zaterdag alles bestellen.. :D We hebben de babykamer Wave van Duimeland (alleen de commode, plankje en het ledikantje, kast vond ik vééél te duur en is ook wat te groot voor ons kamertje), als kinderwagen hebben we de Urban Jungle gekozen (in limegroen) en als Box de Ka in teakhout. We hebben al matrasjes uitgezocht voor zowel ledikantje als wiegje (we gaan de wieg gebruiken waar mijn broers en ik ook in hebben gelegen, beetje nostalgie). De babykamer wordt overigens wit met zilver en dan met wat blauwpaarsige en limegroene spulletjes. Ben nu helemaal blij! :p kan niet wachten op het kamertje mooi te gaan maken..

    Overigens wacht ik met smart op de eerste plopjes of kriebeltjes, maar ik voel nog helemaal niets (heb van mezelf ook wel een aardig speklaagje, misschien komt het daardoor :oops: )

    Hebben jullie je trouwens ook opgegeven voor één of anders vorm van voorbereiding?.. yoga, gym, haptonamie ofzo? Wij zitten eraan te denken om de cursus Samen Bevallen te gaan doen. Iemand daar ervaring mee?

    Nou, sorry voor mijn lange verhaal.. moest het even aan jullie laten weten.

    groetjes, Michelle
     
  16. Niet meer actief

    Nou Michelle, klinkt heel erg leuk en mooi allemaal. Wij zijn op dit moment ons nieuwe huis rigoreus aan het verbouwen en ik moet eerlijk zeggen dat ik ook heel erg veel zin heb om de kinderkamers in te richten en kleuren en alles te gaan geven. Voor onze dochter houd ik het maar op basic wit met 1 fuchsia roze wand of zo of bijv. fuchsia roze gordijnen. Voor de baby weet ik het nog niet, misschien kikkergroen of oranje ofzo...

    Ik heb me aangemeld voor de zwangerschapsgym/cursus van Icare. Vorige keer ook gedaan, heel gezellig. Vooral de ademhalingsoefeningen heb ik wat aan gehad, de rest was gewoon gezellig. Ik heb al bevestiging gekregen dat ik rond de 28-32 weken wordt geplaatst. Kraamzorg ook al geregeld via mijn ziektekostenverzekering en ook daar al een bevestiging van ontvangen, rond de 7 maanden een intakegesprek.

    Ik zou as. donderdag weer naar de VK moeten. Vanochtend toch maar even gebeld dat ik me wat zorgen maak over de bewegelijkheid en als het kon dat ik eerder wilde komen. Ben even gerustgesteld en woensdag kan ik dan komen. Afgelopen 2 weken nogal wat paracetamol en antibiotica geslikt :oops: Kon absoluut geen kwaad en de bewegelijkheid van de beeb is met deze termijn heel normaal.
     
  17. Sanne

    Sanne Fanatiek lid

    18 sep 2005
    3.691
    0
    0
    verzorgende
    limburg
    Mag vanavond weer beginnen met werken vakantie zit er weer op :(
    Mischien wel beter kom ik weer op andere gedachten en is ook leuker voor mijn vriend als ik wat vrolijker word :)

    Ik heb me nergens voor opgegeven kwa gym dit ook omdat ik veel en onregelmatig werk en er eerlijk gezegt geen behoefte aan heb ik ga het gewoon zo proberen maar ieder z'n keus he...

    Verder alles oke hier alleen af en toe wat steken en zeurend gevoel in zij en onderbuik maar dat zijn de banden die aant rekken zijn, voor de rest voel ik nog niet heel veel maar zal wel snel komen allemaal

    Over 2 weken al op de helft niet te geloven dat het toch alweer zo snel gaat, in het begin gaan die eerste weken zo langzaam en nu lijkt het allemaal zo snel te gaan.
     
  18. Niet meer actief

    Dat heb ik nou ook, dat de tijd nu ineens zo snel gaat! Voor mij ook nog 2 weekjes dan zit ik ook op de helft!

    De kinderkamer is al zowat af hahaha! Als ik eenmaal ergens aan begin.... Hij is wit met limegroen geworden, zo schattig!

    Voor zwangerschapsgym ga ik woensdag even kijken wat ik hier in de buurt kan vinden, weet nog niet wat er allemaal is... Dus dat moet ik nog uitzoeken. Hoe zat het trouwens met kinderopvang, heeft iemand hier al naar gekeken en hoe gaat dat? Bel je zo iemand op om een afspraak te maken om te gaan kijken hoe het daar is?
     
  19. Caecilia

    Caecilia Fanatiek lid

    7 apr 2006
    1.578
    0
    0
    Houten
    @marretje, Wij hebben inmiddels bij 2 kinderdagverblijven gekeken. Je belt ze gewoon en dan maak je een afspraak om langs t komen te kijken en even te praten. Daarna kan je je inschrijven en hoor je of er plaats is.

    Wij twijfelen heel erg. We hebben er 1 op 100 meter van ons huis zitten. Deze lijkt ons goed en heeft een prettige sfeer. Er zit er ook 1 op 800 meter van ons. Klinkt niet ver maar dan moet je wel opeens met de auto etc. Ook leuke sfeer en het voordeel dat deze ongeveer 25 euro per dag goedkoper is. (zou voor ons voor 2 dagen per week na aftrek werkgevers deel etc. 500 euro per jaar goedkoper zijn...)
     
  20. emma

    emma Actief lid

    21 nov 2005
    113
    0
    0
    Hallo allemaal, ben weer terug van vakantie in Italië!
    Alles is goed gegaan, wel last van de hitte daar gehad en merkte dat wandelen in steile straatjes me dit jaar een stuk minder goed afging, dus tempo op laag pitje.
    Vorige week teruggekomen en afspraak voor VK stond er al. Alles bij VK was goed, urine, gewicht beetje aangekomen (zo'n 2.5 kilo in totaal nu), bloeddruk 120/70 en hartje klopte perfect. Baarmoeder was flink gegroeid tov vorige keer (nu 1 vingerdikte onder navel, vorige keer 2 vingers boven bot). Vandaag over een week hebben we de 20-weken echo! Ben erg benieuwd. Hebben al meer van jullie binnenkort deze echo?

    Ik ga eens flink bijlezen, groetjes!
     

Deel Deze Pagina