Ja ik kreeg meldingen van het liken en citeren door jou. Dat lijken de enige meldingen te zijn die doorkomen, dus je zal van dit bericht ook een melding krijgen.
@Beheer : kunnen jullie het probleem vinden of denken jullie dat het nog wel even zal duren? Hier nog steeds geen vlaggetjes meldingen en ook onder 'toon alles' bij het vlaggetje staat alles bevroren sinds maandagavond.
En ook niet taggen. Als in, van sommige mensen komt geen pop upje. @Beheer werkt bijvoorbeeld wel, maar een hoop andere mensen niet. Die kan je dan alleen taggen als je zelf de volledige naam weet.
We weten niet waardoor er bij sommige leden geen meldingen komen. Anderen krijgen nog wel gewoon alle meldingen. Wat je kan doen is Zwangerschapspagina.nl helemaal afsluiten en dan de cookies van Zwangerschapspagina.nl verwijderen. Vervolgens opnieuw inloggen en dan kijken of het weer werkt.
Gedaan - maakt geen verschil. Misschien ligt het aan bepaalde devices? Ik gebruik het forum alleen vanaf mijn telefoon - iPhone 12 pro, iOS 16.1.1
Gedaan maar lost niks op. Ik krijg geen enkele melding, alleen privé berichten. Taggen lukt ook niet (behalve als ik de hele naam zelf typ). Ik lees ook echt in veel topics dat mensen geen meldingen krijgen dus het lijkt toch echt om heel veel gebruikers te gaan.
Van een like/geciteerd zijn? Die krijg ik ook nog steeds. Verder niets, begint ondertussen knap vervelend te worden.
Nee, van een nieuwe reactie op dit topic - maar gek genoeg werkt het niet voor alles, ik zie ook meerdere topics met (meerdere) nieuwe reacties, en daar kreeg ik geen melding van… mysterieus!
Understatement van de dag. Het is duidelijk een website probleem en geen gebruiker probleem. Ik dacht na de eerste paar reacties dat het misschien alleen ios was (zelf zit ik op een ipad), maar inmiddels ook al een reactie van een android gebruiker.
Wij werken zelf op een Macbook, daar krijgen we wel gewoon de meldingen. Dus een test gedaan op iPhone (8, een oudje) en ook daar gewoon meldingen. Het probleem met het taggen hebben wij ook.
Ik krijg op een macbook en chrome alleen een melding als ik geciteerd wordt of als iemand mijn bericht leuk vindt. Maar niet meer als er een nieuw bericht is in een topic dat ik volg.
Maar dat jullie het niet ervaren - en een heleboel anderen hier wel - betekent toch niet dat er niks aan de hand is? Het klinkt nu namelijk alsof er niks onderzocht gaat worden terwijl velen er wel last van hebben. Zie screenshot. Sinds maandag geen enkele melding meer. Welke informatie heb je nog meer van ons nodig? Ik merk zelf dat ik het forum een heel stuk minder fijn vind zo, wellicht kunnen jullie ook zien dat er minder gepost wordt dan normaal.