Hou op schei uit, ik ben zo klaar met deze weerstand! Nog stop verkouden, grieperig, ontstekingen en bacteriën! Bah! Ik wil graag een paar wkn alleen in een hutje op de heide, mag dat?
Welkom! Als.je op onze banner klikt dan wijst zich dat meestal vanzelf. En anders het linkje wat iemand poste!
@priscilla1987 wat heftig meis! Hij kan jou dus ook niet veel helpen of ondersteunen? Mijn man is ook plots thuis door conflict en ook spanningsklachten. Ik ben er zelf ook bekend mee en gevoelig voor. Maar kan nu zo enorm hormonaal echt minder begrip voor opbrengen. Heel erg, wel waar. Uiteraard probeer ik dit niet zo te uiten he..!
Ja heel gek hè? Laatste keer, dubbel genieten zeg ik mezelf steeds, maar zo lastig! Druk, beroerd..bang...
Jaa zo herkenbaar! Hier ook echt overal last van en er moet nog zoveel gebeuren hier in huis! Oh echt soms zo'n strijd met m'n hoofd ook.
Vrijdag controle en groeiecho gehad en ze zijn allebei weer goedgekeurd! Ze gaan mooi gelijk op, baby B is iets kleiner maar niks verontrustend. Buikje begint nu echt rond te worden, waar het eerst echt een opgeblazen buik was, is het nu echt wel een zwangerbuik! We hebben eindelijk 2 namen, een jongens- en meisjesnaam. We zijn dus halverwege haha! Als we alle eerste namen hebben, maken we de namen bekend aan de pubers en hun kiezen dan (in overleg met ons) de 2e naam. Hebben ze ook bij L. gedaan en was echt onwijs leuk om hun mee te nemen in dat proces. Ook hier de weerstand echt 0.0. Constant aan het hoesten, verstopte neus, bah.
Meiden ik ben de 100 dagen gepasseerd nog 98 dagen @mamamarloes ik was het niet 3musketiers Hier vandaag maatje 0 twee pakken aangeschaft luiers in overvloed nu
Oo ik heb echt geen last van mijn weerstand *klopt af*.. Ik ga zo kijken voor een kinderen wagen. Tweedehands. Ben wel voor opnieuw gebruiken. Ook zijn mijn eisen wat hoog waardoor ik t hem niet nieuw wil kopen haha
Hoe is de opruiming gegaan? Ik doe met je mee. Even verstand op nul en gewoon gaan. De baby heeft nu flink veel planken in de inloopkast dus missie geslaagd! Kan daar makkelijk alles kwijt incl beddengoed straks. Mooi een eigen plek voor de spullen.
Weerstand? Nou.... 3 zijn enorm verkouden hier en ik? Eigenlijk niet. Ik moet afkloppen natuurlijk maar voor t eerst lijk ik het niet op te pikken
fijn om dat te doen dan hè. Hier ook veel gedaan. We zijn hier twee jaar geleden komen wonen een week voor Anouk geboren werd Daarna niet meer grondig gedaan dus nu op tweede verdieping begonnen en zo langzaam naar beneden heb al heel veel voor kringloop
Nog 74 dagen tot verlof Kan niet wachten!! 74 dagen klinkt lekker. 10 weken klinkt dan weer zo veel hahahaha
Vandaag 22 weken en ik voel mijn meisje steeds duidelijker en meer. De 24 weken grens komt steeds dichterbij. Kan niet wachten! Haha, ik bedacht me net dat ik haar vandaag nog niet gevoeld had ( hoeft ook niet, het is 8 uur smorgens haha).. maar tijdens het typen van dit bericht laat ze weer even weten dat ze er is. Ik ben verliefd!