♡ De 1000+ dagenclub | Pt. 5 ♡

Discussie in 'De mama's' gestart door Nina Sanders, 1 aug 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Wij gaan vanmiddag naar onze grote vrienden van het CB. Zin in. :rolleyes:
     
    Magnolia29 en Mya vinden dit leuk.
  2. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.812
    7.414
    113
    Goeiemorgen!
    @Ninasanders, klinkt als een heerlijk huis. En qua tuin, ik heb een vriendin met 4 kinderen, die verhuisde naar een huis met een, in mijn ogen, kleine tuin. Maar zij zei: mijn kinderen zijn oud genoeg om de straat op te gaan. Heel kindvriendelijke wijk, dus die spelen niet meer in de tuin. Waarom zou ik dan een enorme tuin willen?
    En dat is natuurlijk ook zo. Nu wonen wij niet in een wijk, dus onze kinderen kunnen de straat niet op, maar als dat wel zo is, dan is een grote tuin niet echt nodig, dan is de hele wijk hun tuin :)

    @jvsd, succes vamiddag!

    Ik ben nog een ochtendje aan het werk. Vanmiddag krijgt zoon een vriendje, en moet ik dochter eind van de middag bij een vriendin ophalen.
    Vanavond hardlopen. Ik denk maar op de loopband, met dit trieste weer heb ik totaal geen zin om s'avonds nog eruit te moeten om te hardlopen.
    Sowieso ben ik dit weer zat. Het moet of flink gaan vriezen en sneeuwen of boven de 10 garden worden graag.

    Ik denk dat L gister blaasontsteking had. Arm ding, plaste steeds in haar broek en was dan heel verbaasd, pijn bij het plassen, heel vaak plassen. Maar haar plas naar de dokter brengen was echt geen optie want 'ik ga echt niet dat drankje drinken hoor!' Tja, dan kan ik hoog en laag springen, ze weigert toch. Maar het gaat vandaag al beter gelukkig
    Ze komt wel elke nacht tussen ons in kruipen. Ik denk dat ze wakker wordt van de kou. Heeft alleen een peuterdekbedje, enkellaags. Vannacht gooi ik er maar eens een dekbed bij, kijken of dat helpt.
     
    Magnolia29, Mya en Nina Sanders vinden dit leuk.
  3. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.812
    7.414
    113
    Wauw, wat heerlijk!!
     
  4. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Hier niet vooruit te branden vandaag. Vorige week griep gehad en ben zo moe. Lig elke avond om 21 in bed omdat lijf dan op is maar hoofd wakker dus lig wel twee/drie uur wakker eerst. Vrij vandaag en zoontje ook niet fit dus we hangen. Straks oudste ophalen en dan hopelijk weer hangen want geen energie. :(
     
    Magnolia29, Mya en Nina Sanders vinden dit leuk.
  5. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    Zo ik liep 104+ berichten achter:’)

    @Fanne (Hm jou taggen lukt niet) Wat heftig het ziekenhuis, heerlijk nu weer thuis en wat een goede slaper:eek:

    @Nina Sanders (lukt ook nog niet:p) Gefeliciteerd!! Zo gaaf. Lekker inspiratie opdoen. Ik wil zo graag kleur op muur en plafond, maar vind het nog wel spannend haha. We hebben nu alles 9010 dus wordt dan ook groot verschil :p

    @Habibati Veel succes met deze ronde :D
     
    Magnolia29, Nina Sanders en Fanne vinden dit leuk.
  6. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Oh irritant zeg. Hier zijn we allemaal ook niet op en top fit. O kwam thuis en zei dat ie ziek was. Hij ziet ook wel wat pips maar ik denk dat het vooral een beetje spanning nog steeds is voor de zwemles. Daar zijn we nu dus zit te wachten. Om 16.45 is hij klaar dus dan even gauw haar wassen en aankleden. Zijn we rond 17.30 thuis. Ik vind dat wel een enorm tijdrovend ding hoor :o: we zijn zo een halve dag per week kwijt aan zwemles. Het is dat het veiligheid is maargoed.. :p man en ik rouleren. Op woe meestal ik en op vrijdag vaak man.
     
    superb, Mya, Fanne en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  7. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    @RoseMurphy ik kreeg een melding dat je me getagd had hoor!
     
    RoseMurphy en Magnolia29 vinden dit leuk.
  8. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Hopelijk een goede zwemles gehad en waren het enkel de zenuwen en is hij niet ziek.

    De sport waar onze dochter op zit daar heeft ze nu als enige les, alle andere kinderen zijn ziek. 8 totaal ziek, griep. Heeft ze wel mooi een privéles maar het heerst hier enorm.
     
    Nina Sanders, Mya en Fanne vinden dit leuk.
  9. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    Ik zie nu dat iedereen getagd is inderdaad! En heb ook weer meldingen gekregen gelukkig
     
    Mya en Fanne vinden dit leuk.
  10. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.683
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    Hier lijkt het zindelijk worden tijdperk aangebroken te zijn. L werd vanmorgen met een droge luier wakker en heeft toen netjes op de wc geplast, in de ochtend nog wel in luier geplast maar einde van de middag weer een droge luier en toen stond hij te wiebelen. Snel naar de wc en netjes een plasje gedaan. Daarna wilde hij geen luier meer om. Had ik dus een paar uurtjes stress want hij wilde maar op de bank zitten. Maar hij is netjes droog gebleven.

    Er hangt nu dus op de kast een plaskaart waar hij stickers op mag plakken als hij op de wc heeft geplast. Hopelijk gaat het nu snel.

    Vanmorgen ook weer naar logopedie geweest. Oefeningetjes gedaan. L keek haar echt aan van leuk wat je doet maar denk maar niet dat ik dat ga doen :roflmao: en we zijn thuis en meneer klakt er vrolijk op los en doet zelfs een paar oefeningetjes :rolleyes:. We zijn er ook achter gekomen dat de logopediste van L ook E heeft gescreend in groep 2. E helemaal trots dat L dezelfde praatjuf (zo noemt zij de logopediste) heeft :roflmao:
     
    Magnolia29, Mya, jvsd92 en 3 anderen vinden dit leuk.
  11. Fanne

    Fanne Fanatiek lid

    16 feb 2017
    3.117
    4.384
    113
    Ik kreeg weer geen meldingen. @Sansaatje herkenbaar hoor die moeheid. Wij hoesten er nog steeds flink op los en we zijn niet vooruit te branden. Inmiddels lijkt A wel opgeknapt te zijn, maar J zoekt continu de confrontatie op en barst vervolgens in tranen uit als je nog maar boos kijkt. Toch willen we hen morgen maar weer de deur uit doen. Kunnen man en ik lekker bankhangen met L. ❤️
     
    Sansaatje, Magnolia29, Mya en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  12. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ben een moodboard aan het maken voor de living. Is het te zien? SLaapkamers heb ik geen zin meer in.. doe ik een andere keer.

    upload_2023-1-25_22-0-1.png
     
    jvsd92, Fanne, Magnolia29 en 3 anderen vinden dit leuk.
  13. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Met O ging het wel.. hij kwam wel een keer helemaal behuild de kantine in rennen omdat hij naar de wc moest :o::o:. Hij dacht dat ie moest poepen. Dat viel gelukkig mee.
    Toen durfde hij niet meer terug want hij moest allemaal enge dingen doen van de juf.
    Ik denk dat hij zich vooral niet lekker voelde van de spanning want eenmaal thuis viel het mee. Wel een rommelige maag. Maar hij ligt al even heerlijk in bed!
     
    Sansaatje, Fanne en Mya vinden dit leuk.
  14. Mya

    Mya Fanatiek lid

    12 apr 2012
    2.729
    2.229
    113
    @Miekje86 wat knap van L, hopen dat hij ook doorzet. Z was al heel lang bezig met half zindelijk zijn, zeker al ruim een jaar dat hij regelmatig naar wc gaat, en ook nog regelmatig in zijn luier wat doet. Maar nu sinds een week of 2 al is de luier af. Hij heeft nog 2x in zijn broek geplast en gepoept, omdat hij vergeten was dat de luier weg was, zei hij zelf, (was nog vrij aan t begin ook) vergeten geen luier meer…. Hij wou zelf geen luier meer, was ineens voor de baby’s van me werk zei hij. Dus gaat nu al week goed, maar hij gaat soms rustig 4 uur niet naar de wc, achteraf was hij ook steeds vaker en langer droog, bv om 8.00 luier om, niet naar de wc geweest, en om 13.00 nog steeds droog, maar ik herken t wel van op de bank zitten, dat vind ik nu nog soms lastig als hij al 4 uur niet naar wc is geweest, hem gewoon erop zetten werkt totaal niet, gaat hij niks doen, expres niet of zo lijkt t, hij zegt dan ook, ik zelf zeggen ja. Dit weekend gaan we even kadootje voor hem kopen, mag hij iets kiezen. Trouwens met slapen, is hij verre van droog nog, maar ook dat zal wel vanzelf komen.
     
    Sansaatje, Fanne, Miekje86 en 2 anderen vinden dit leuk.
  15. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.683
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    @Mya L is ook al zeker een half jaar half zindelijk. Wel naar de wc willen en de ene keer wel een plasje en de andere keer niet. Sinds deze maand blijft hij ook steeds langer droog, zelfs de opvang valt het op en daar plast hij soms ook op de wc. Hij zegt nu telkens nie luier passen, wel wc. Poepie ook wc? Maar ontlasting doet hij nog vrolijk in zijn luier en ontkent hij dat hij gepoept heeft. Dus voorlopig blijft de luier hier wel om ;). Ik hoop dat het nu ook doorzet, ik ga er in ieder geval nu actief mee aan de slag. Hij heeft bewezen dat hij droog kan blijven.
     
    Sansaatje, Fanne en Mya vinden dit leuk.
  16. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Wat goed zeg! Hier heeft Q vorige week vrijdag 1 hele dag goed op het potje geplast en was de hele dag droog. De dag erna wilde hij echt niet op het potje of de wc en werd hij woest. Wilde persee een luier om. Dus hier wacht ik nog op een magisch moment dat hij het zelf ook graag wil. :o:
     
    Mya, Sansaatje, Nina Sanders en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  17. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.683
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    Ja hier ook met beide gewacht tot ze zelf willen. E was nrt 3.5jaar plaszindelijk. Ontlasting pas 2 maanden voordat ze 4 werd. Vannacht heeft L wel weer in zijn luier geplast, maar wilde wel op de wc proberen. Tot nu toe droog, maar uit voorzorg nog wel een luier om ;)
     
    jvsd92 en Mya vinden dit leuk.
  18. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.683
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    Ik heb net zo om L moeten lachen. Zei tegen hem we gaan zo onderbroeken voor je kopen want je bent nu een grote jongen met plassen op de wc. Zegt L neeeeee nie broek koken, ei koken broek mag nie :roflmao::roflmao::roflmao:
     
    wolkje1994, jvsd92, Mya en 3 anderen vinden dit leuk.
  19. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.178
    4.325
    113
    Hier al zeker een half jaar of langer plaszindelijk. Maar helaas niet poepzindelijk (of juist wel, houdt het te goed op) maar durft alleen in de luier te peopen en dus niet op de wc.
     
    Miekje86 en Mya vinden dit leuk.
  20. Habibati

    Habibati Niet meer actief

    Hier is A weer lekker ziek. Heeft al 2keer overgegeven (alles over de mama) en heeft 39,9koorts. Gaan straks bij de huisarts. Had gelukkig een afspraak al voor mij vastgelegd (ben met mijn lompe voeten van de trap gevallen...) Zeg ik haar we gaan straks bij de dokter. Nee mama, a geen centjes. Is niets liefje mama zal deze keer wel voor je betalen.
     

Deel Deze Pagina