Kleine jongens worden groot...... Gisteren zag ik dat het donsje op de bovenlip van mijn zoon toch wel begint op te vallen. Dus wordt het langzaamaan tijd voor scheren. Met het mes zie ik nu nog niet zitten, dus wil ik een scheerapparaat voor hem kopen. Zijn er hier vrouwen met puberzonen die mij kunnen adviseren? Ik heb bij de Mediamarkt gekeken en dit zag er wel oke uit. Hij krijgt 4,5 ster. Is het wat voor een 14 jarige? https://www.mediamarkt.nl/nl/product/_philips-qp654115-1737297.html
Ik kan je niet helpen (2 meiden ), maar ik geloof dat ik dat aan vader over zou laten, die heeft er zelf ook ervaring mee lijkt me, of als die er niet is een andere man om advies vragen.
Vader is er gelukkig wel, maar die scheert zich met een mesje. En dat zie ik onze zoon nu nog niet doen. Het is denk ik beter, in ieder geval makkelijker om te beginnen met een apparaat.
Hij is niet zo heel handig en ik ben bang dat hij zich snijdt. Hoe oud was jouw zoon toen hij begon met scheren met het mesje? Misschien ben ik te voorzichtig.
13. Ik heb de twee vlaks mesjes van Aldi die vind hij fijnste. En scheert zich meestal 2 keer per week.
Man gebruikt de one blade uit je post en is daar heel tevreden van! Nu al een jaar of 4 en is echt prima en gemakkelijk in gebruik
Ik moet zeggen dat ik een scheerapparaat associeer met oude mannen. Komt waarschijnlijk door mijn tijd vroeger in de ouderenzorg, en doordat mijn man en andere jongere mannen waarvan ik het weet, nat scheren. Ik zou het aan je zoon laten, wat hij liever doet. En misschien wil hij zijn anderhalve donshaar wel met trots dragen
Hier straks gewoon een scheermesje, kwestie van wennen. Gaat toch nu alleen nog maar om wat donshaartjes. Een scheerapparaat scheert ook niet zo glad en is vooral handig als je een beetje een baardje wil aldus man.
Mijn man zweert bij de one blade. Eerder ook een scheerapparaat, Gilette fusion, ouderwets scheermes met pot&kwast etc, maar de one blade is geweldig zegt hij.
Mijn man scheert nat met een scheerapparaat… en geen stoppels te vinden. Doet dit wel altijd onder de douche.
Zoon heeft deze: Bekijk Philips Shaver 1000 series S1131/41 - Scheerapparaat op: https://www.bol.com/nl/p/philips-shaver-1000-series-s1131-41-scheerapparaat/9200000123147587?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp Man scheert zich met scheerschuim en een mes maar zoon is niet zo handig, en heeft autisme met een aantal tics. Hij durfde zelf geen mesje aan. Deze doet het prima!
Mijn zoon van 14 heeft gewoon een Gilette Mach 3 voor het scheren van zijn oksels/schaamhaar maar dat snorretje doet hij niks aan. Totaal niet storend en vind het wel wat hebben. Maar als hij zichzelf eraan gaat storen kan hij zich gewoon met scheermes scheren.