Hier is zaterdag nogal eens een verveeldag voor mijn jongens van 6 en 5. Wij wonen in het buitengebied, daardoor kunnen ze niet zo even met vriendjes de buurt in. Ik ben benieuwd wat jullie en jullie kinderen op zaterdag doen
Rustig opstarten. Verder turnt mijn jongste dochter op zaterdagochtend. ‘s middags spreekt ze soms af en doen we zelf meestal klusjes in huis. De oudste (puber) zit het liefst de hele dag op een scherm.
Vandaag was het een hangdag, maar normaal gesproken hebben we minimaal 1 voetbal en 1 hockey wedstrijd.
Wij proberen meestal op zaterdag wel wat te doen. We hebben geen sportclubs in het weekend wat ik wel lekker vindt. Vandaag naar carnavalsoptocht geweest en vorige week gingen we naar de ikea. Als we niets doen spelen de kinderen wat thuis, soms buiten met vriendjes
Hier gelukkig een hoop kinderen in de buurt, meestal speelt ze wel met iemand. Zijn vanmiddag naar een verjaardag geweest en vanochtend even kadootje kopen voor de jarige. En ze heeft een heel parcours gemaakt, ze was zgn in de klimhal. Touwtjes erbij en een soort zipline maken. Was ze ook wel even mee zoet.
Sporten (voetbal en skiles), vriendjes opzoeken, naar de markt, familie bezoek, een verjaardag etc. Zaterdag is hier altijd vol (met leuke dingen).
vandaag carnaval, dus van café naar café. Normaal gesproken: meestal een hockeywedstrijd van onze zoon. S middags soms wandelen, soms bezoek aan een museum of beekse bergen (waar we een abonnement hebben). Soms ook lekker thuis spelletjes doen.
Normaal gesproken smorgens en smiddags op het hockeyveld, maar dat begint 11maart pas weer. Laatste zaterdagen waren steeds lekker rustig. Beetje huishouden en boodschappen en aanrommelen. Jongste was vandaag naar opa en oma, maar anders speelt ze met een buurmeisje of doen we een spelletje.
Op de sportclub. Jongste had vroeg een thuiswedstrijd en oudste mocht assistent-trainer zijn. Toen thuis even gelunched en boodschappen afgehaald en mijn mantelzorgrondje gedaan bij opa (als het past qua wedstrijden moeten de kinderen mee). En daarna de uitwedstrijd van de oudste. Aansluitend op familiebezoek bij mn schoonouders. De zaterdag komt altijd vanzelf vol bij ons. Zondag is de rustdag en dan mag ik sporten
Oudste twee zoons werken op zaterdag, zoon 3 loopt 's morgens zijn folderwijk. En zoon 4 gaat 's morgens naar scouting. Tussen de middag komen oudste twee zoons thuis eten. Zoon 3 gaat 's middags naar scouting. Jongste zoon is gewoon thuis. Hij speelt met lego, knutselt wat of zit een poosje achter zijn tablet. Ikzelf ben meestal gewoon in huis bezig, de was, opruimen etc. Niks bijzonders dus.
Oudste moet altijd voetballen Soms spelen bij vriendjes of vriendinnetjes Soms cake bakken met de middelste Of even op de fiets naar opa en oma
2x hockey wedstrijd en dan spelen de meiden meestal daarna bij een teamgenoot of bij ons, boodschappen voor de week, ikzelf paardrijden, jongste heeft ook nog een slaapschema. In de namiddag meestal borrelen/eten met vrienden. Meestal zijn de zaterdagen redelijk druk hier.
Eerst rustig opstarten en vaak kijken de kids dan een filmpje tot we gaan eten. Daarna gaan ze lekker spelen, of we gaan ergens naar toe. Tussen de middag slaapt de jongste nog en vaak gaan de oudste 2 dan weer even achter een filmpje zodat wij zelf ook lekker de bank op kunnen. S middags is het weer spelen en we eten vaak bij mijn ouders. Dan gaan we rond 16.00 al weg, zodat de oudste 2 daar ook nog even buiten kunnen spelen
Dat wisselde meestal per 'periode'. Toen ze heel jong waren gewoon rustig opstarten en erna keertje op visite naar opa en/of oma, naar de stad, op visite bij vrienden, gewoon thuis spelen, naar een speeltuintje etc. Toen ze ouder werden weleens een clubje ergens op de zaterdag. Zwemles, dansles, paardrijden...met de tijd eens wat anders maar meestal was de zaterdag daarmee wel gevuld.
De 2 oudsten werken meestal. Wij doen meestal klusjes in huis, huishoudelijk of wat klein onderhoud. De jongste 2 helpen een beetje of spelen zelf. S middags gaat man meestal boodschappen doen met de jongste. In de zomer ook vaak s middags naar buiten, wandelen/fietsen/zwemmen/kinderboerderij/ op de fiets bij iemand op de koffie oid.
Hier ook buitengebied. Onze jongste verveelt zich ook wel op zaterdag. Hij is 10 en mag inmiddels wel zelf naar het dorp om naar vriendjes te gaan, maar de meesten hebben andere bezigheden op zaterdag. Zelf zijn wij meestal druk bezig met huishouden en onderhoud aan het huis, dus we doen eigenlijk niet vaak iets bijzonders op zaterdag. Vroeger gingen we nog wel regelmatig weekendjes met onze camper weg, maar sinds onze oudste kinderen werken is dat er niet meer echt bij. 's Ochtends gaat hij in elk geval eerst sporten, trainen of wedstrijd. Afgelopen zaterdag was hij daarna thuisgebleven, terwijl wij met de hond een lange wandeling gingen maken. Onderweg belde een vriendinnetje of hij wilde komen spelen (hij heeft nog geen eigen telefoon, dus moet via ons). Daar is hij toen naar toe gegaan en heeft de hele middag met haar buitengespeeld en bij haar gegeten zelfs nog. In de zomer wonen wij vlakbij een groot zwembad en gaat hij daar eigenlijk elk vrij moment naar toe.
Wij doen altijd minimaal 2 activiteiten per weekenddag. Eentje in de ochtend en eentje in de middag. Per weekend dus 4x de deur uit. Wat we meestal doen: Wandelen (sowieso elke dag) Fietsen met de tandem Samen naar de supermarkt lopen/fietsen en boodschappen doen Naar opa & oma Binnen- of buitenspeeltuin Zwembad Kinderboerderij Museum Met de trein naar een stadscentrum dichtbij en daar even rondlopen een broodje halen ofzo
Mijn man heeft regelmatig een wedstrijd op zaterdag, mijn oudste tegenwoordig ook. Zij in de ochtend en man in de middag. Verder is het heel divers wat we doen. Winkelen Dierentuin Zwemmen Pretpark Familiebezoek (vaak bakken wij dan wat lekkers) Bos Monkey town Vriendinnetjes spelen / logeren Thuis rommelen Film middag Spelletjesmiddag Koken / bakken Klussen Wandelen Fietsen (zal blij zijn als de jongste mee kan op de fiets) Buiten spelen O, ik heb de zondag ook erin meegenomen. Niet goed gelezen dat het alleen om de zaterdag ging. Pretpark, dierentuin ed doen we vaak op zondag. Rest kan ook op zaterdag. Afhankelijk van de sporters varieert de samenstelling en wat we doen. Komende zaterdag bijv. Gaat de oudste 's ochtends cake bakken, 's middags komen mijn ouders op de koffie. Man gaat bij zijn ouders klussen. Afgelopen zaterdag had man volleybalwedstrijd om 16.30 uur. Zijn we 's ochtends naar een matrastopper wezen kijken en ben ik 's middags met de meiden bij de carnaval geweest.
Mijn kinderen zijn wat jonger (bijna 5 en 3 en een baby), maar wij delen het weekend zo in: 's morgens moeten ze zichzelf vermaken met knutselen, tekenen, buiten spelen oid. Soms kunnen ze nog mee om boodschappen met mij of naar de bouwmarkt met man. 's Middags gaan we wat leuks met hen doen. Even naar de stad, terrasje, speeltuin, kinderboerderij enz. Eigenlijk hanteren we deze indeling altijd, ook als we op vakantie zijn. 's Morgens passen zij zich aan ons aan en 's middags doen we wat leuks voor hen.