Terug van een weekendje weg, en we doen nig even makkelijk. Ik had nog een maaltijdsalade liggen (pittige kip), die op moet, dus die eet ik. Er ligt nog een pizza die zoon wel wil. Middelste dochter wilde dan ook wel een maaltijdsalade (zalm) en man maakt iets uit de vriezer.
Kijk, dit is nou de categorie "gemakkelijk eten" waar wij als "gewone" zp vrouwen/moeders ook aan kunnen voldoen. Niet de "gemakkelijke" zelfgemaakte kroketten/loempia's/frikandellen en 36 granen op 5 manieren gebakken broodjes die jij normaal onder gemakkelijke maaltijden schaart. Grapje hé!
Restjes opmaken: man en kinderen ojja (en meloui-brood uit de vriezer) Schoonmoeder en zwager: makarouna Ik: groentensoep (waar ik nog linzen bij doe) (En voor degenen die niet alles kennen is er altijd nog Google)