Mja, het was heel emotioneel maar ook fijn. Ik was de hele dag wel wat gespannen. Vind het gewoon moeilijk dat we op dit punt zijn aangekomen. En tegelijkertijd denk ik soms van ik wou dat we gelijk na de miskraam naar ivf door waren gegaan. Dan zat ik hier nu misschien met een dikke buik. Ik voel de tijd zo in mn nek hijgen dan. Maar goed, de artsen zijn allemaal heel begripvol, meelevend en duidelijk in hun uitleg. Ik heb nog recht op 2x iui en omdat er een wachtlijst is voor ivf ga ik misschien nog een keer iui doen. Misschien twee, ook afhankelijk van hoe we uitkomen in de tijd. Wil niet niet vier maanden niks doen. Ik werd ook wel gerustgesteld over de punctie en de hormonen. Hoe vrouwen dat ervaren en waarom. Dus zo. Ik laat het allemaal nog maar even wat bezinken en dan hakken we dit weekend een eerste knoop door.
precies kletskous, ik was natuurlijk even bedroefd. Maar het voordeel is hoe eerder ongesteld hoe eerder de volgende iui ! Ik had inderdaad de 15e de iui, misschien hoort dat dan zo eerder ongesteld.. vreemd haha
He verdorie, wat balen. Maar zo fijn om je optimisme in andere berichtjes ook te lezen! Heel veel bewondering voor.
Ik vind tijd met een groot verlies maar gek verlopen: de tijd gaat snel voorbij en tegelijkertijd voelt het soms als gisteren. Mooi dat jullie die dag al hebben ingevuld en hopelijk met een broertje/zusje in de buik op die dag ♡
Iedereen moet dit natuurlijk zelf bepalen inderdaad. Wel gek dat ze overal iets anders erover zeggen. Ik ga het er gewoon niet op wagen. Kan mijn hele leven nog naar de sauna. Het is ook niet dat je er niet vruchtbaar door bent he. Maar in eerste trimester meer kans op miskraam. Tegen mij zeiden ze dat het later in de zwangerschap geen probleem is mits niet te heet.
Fijn dat je werd gerustgesteld over de punctie. Dat lijkt mij ook het ergste. En goed dat de IUI nog mag doorgaan tijdens het wachten.
De testen zijn nog niet helemaal droog haha maar ik vind ze nog wel vrij duidelijk. De digitale is aan het laden… Die van gisteren middag waren ook al wel donker. Blij om te zien dat hij nu ook donker is
Yes! Wat een mooie test!. gefeliciteerd meid. op naar de 1e echo. @Kletskous82 goed dat je vrij hebt genomen. Het is toch een moeilijke dag. Hopelijk heb je er samen wat aan. Hier zijn we even helemaal in de gloria. ik heb 2 eitjes van 20 en 16 mm. Baarmoederslijmvlies 9 mm dik. Het zag er echt prachtig uit. Ik mag vanavond ovitrelle zetten. Vrijdag IUI!! testdag is idd 17-3 de dag dat wij 12.5 jaar getrouwd zijn. 3 maart is de dag van de eerste miskraam in 2021. Ik neem vrijdag het beertje van mijn moeder van Stichting ambulancewens mee. Als mascotte.
Oh wat een fijn nieuws!!! Go eitjes go!!! Het moet misschien allemaal zo zijn… ik duim heel hard voor je!
@Catlover2020 wat een super nieuws!!! @Patty86 geweldig dat je deze ronde 2 eitjes hebt. Hoop dat het nu gaat lukken en IVF je bespaard blijft. Hier net in het ziekenhuis geweest en helaas is een eitje niet gesprongen en lijkt een kleine cyste te zijn. Dus we slaan deze ronde over. Gelukkig maar een mini dus was verder niet ernstig. Ivm mijn leeftijd wil ze me toch aanmelden voor IVF. Maar dan wel gewoon doorgaan met de IUI eerst maar tijdens het wachten. Ze zegt voordeel is al je genoeg eitjes hebt die geoogst worden dan bewaren ze die. En mocht je na een zwangerschap nog een kindje willen dan heb je die nog. Is ivm mijn leeftijd misschien toch verstandig. Dus we gaan erover denken. Terwijl ik ook denk van mij hoeft dat allemaal niet. Maar mijn vriend wil heel graag alles geprobeerd hebben zodat we er geen spijt van krijgen. Ik denk nog steeds dat IUI gewoon lukt. De arts gelukkig ook.
ooh meid. Wat jammer dat je een ronde moet overslaan. Kom jij uit 1982? Dan is het idd slim om aan te melden voor IVF. Mag tot max 43 dacht ik..Mocht je evt nog een 2e willen dan heb je die mogelijkheid open. Ik weet inmiddels zelf dat je vruchtbaarheid echt kan afnemen na een aantal jaren. Ik zou zeggen pakken die kans. Afzeggen etc kan altijd nog.