Wat ik in de boekjes lees is; ofwel nu kopen in de maat die je nu hebt ofwel 3 weken na de bevalling. Blijkbaar zijn je borsten 3 weken voor en na de bevalling het grootst? Ik heb er iig al 2 in huis gehaald om de eerste 3 weken dan te overbruggen, want niets hebben is ook niet handig lijkt me.
Ik had van die topjes van de Zeeman, sport-bh achtig maar dan met spaghettibandjes. Heeeel losse stof, daar konden ze lekker in groeien BH’s zijn leuk, maar als ze zo op spanning staan vond ik het niet fijn om ze te dragen. Beetje dit ide https://www.calvinklein.nl/string-bralette-ck-one-000qf5727e020?gbraid=0AAAAADfh6TI6shW1bGcUGo0omKcGzP-pu&cmpid=ch:cpc&&pdg=:cmp-17236982073:adg-:crv-os-&gbraid=0AAAAADfh6TI6shW1bGcUGo0omKcGzP-pu&gclid=CjwKCAiAr4GgBhBFEiwAgwORrS3PQpvynv_Uv--gO2lEF2ZOetUSRizxx0bO4OLOzF2RadXwWroHDhoCzTMQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Ik vind op het eind een beugel bh ook helemaal niks. Straks met de stuwing gewoon een sportbh aan, goed strak natuurlijk.
Klopt ik heb een modelletje van Calvin Klein voor borstvoeding. Hebben ze ruimte zat. Ze zijn nu al een cup gegroeid en ze passen er nog in, zalig! Sinds 3 maand zwangerschap kan ik echt geen beugels meer uitstaan.
Zo ben er weer. Flink wat uur op de spoed gelegen en daarna door naar de gynaecoloog voor baby controle. Baby doet het geweldig (en jaja een mooi gemiddeld hoofdje en was zelfs al iets ingedaald! Iets dat nr 2 pas deed tegen eind vd bevalling dus hoera!) . Ben ontslagen gelukkig. Was wel ff gek... ik lag meters van waar mijn vader is gestorven. Maar aan de andere kant ook helend. Personeel was zoooo lief, zo fijn, zo gezellig dat ik dacht: als deze mensen om zijn bed stonden, is hij écht met liefde omringt tot op het laatste en niet alleen geweest. Nadeel is wel... ik moet nu wel in dat ziekenhuis bevallen en vanaf nu controles overgenomen. Voorkeursziekenhuis is no go. Volgende week al weer een afspraak. (Mijn 1e bevalling was in dit ziekenhuis en die was niet goed eh bevallen.... dus ik baalde wel ff. Maar in 7 jaar kan veel veranderen) Maar goed, ik heb nu een team van 3 specialisten om mij heen en ik blijf bij 3 poli's onder controle nu. Heel fijn en veilig
Hahaha, ineens voel je dat dan he! Terwijl de baby toch echt geleidelijk aan groter wordt. Heeft je buik ook een groeispeurt gehad?
Hoera allemaal babyspulletjes binnengekomen. Ik had voor de 2 jongens veel in het blauw maar door uitlenen etc ben ik dekens en hoeslakens kwijt die bij de cosleeper horen. Geen probleem natuurlijk! Ik ben nu overgestapt naar groen. En daar passen onze hydrofiele luiers met blauw niet bij heel naar natuurlijk, ongegeneerd bestellen dus haha. Alles mooi in groen tint en eindelijk een super zachte deken voor in de co sleeper met gebreide bovenkant. Die hadden ze 8 jaar geleden nog niet. In de kinderwagen hebben we normaal een heerlijk warme wrapper van lodger, 2 lagen. Ideaal met 2 winterkindjes en geen gedoe met dekentjes en je pakt kind er met wrapper en al uit onderweg. Te warm voor t lente kindje heb nu een newborn wrapper voor de lente gekocht ook lekker voor in huis. Zo zacht ♡ Ik ben wel meer aan t nestelen haha, merk onrust en koopdrang vooral. Mentaal gaat t goed, zelfs na gisteren.
Ik merkte precies hetzelfde op! Als ik me van kant wil wisselen gaat dat zoooo stroef! Gisteren avond zo aan het puffen om gedraaid te geraken dat mijn man wakker werd en vroeg of alles goed was. Is jou buik nog gegroeid? Ik blijf gewoon denken dat die blijft steken. Ik ben dan al 6 maand zwanger maar ik heb gewoon een bescheiden klein buikje.
@GroeneBomen die onrust en koopdrang herken in enorm! Sinds de stempel ‘risico op vroeggeboorte’ denk ik nu telkens ik ga het nu al doen / kopen, wie weet is hij er binnenkort al ik wil gewoon écht zo snel mogelijk alles in orde hebben!
Snap ik! En ook niet verkeerd denk ik voor je gemoedsrust ook wel fijn. Liever nu alles klaar en dan kun je dat ook loslaten. Ik heb mijn toilettas al helemaal klaar haha. Ik heb 1x tijdens een ziekenhuisopname mijn man spullen laten pakken. Slecht idee ik sliep in een string (dat vind ik echt vreselijk slapen), meest fugly pyjama uit de kast en had 2 shampoo flessen en geen conditioner. Ik voelde mij Hij deed zn best natuurlijk maar o wat baalde ik
@Christiana ik zie nu dat de geboortedag van jullie 3e knul is geweest hoe hebben jullie die dag beleefd?
We hebben gewoon gewerkt, soms met tranen in mijn ogen als er een lief appje kwam. Maar opzig prima doorgekomen het zal toch moeten met een lach en een traan. Hoe dubbel nu ook. We hebben zondags een cake met de Kids gebakken en deze maandag lichtjes 'gevierd' met de Kids. Het weekend kwamen de kaarten binnen dan stroomde even de tranen over je wangen. Het is en blijft een gemis en heel reëel de ene dag is de andere niet met ups en downs en dit zal altijd wel zo blijven. Volgende week zaterdag de 11e is zijn sterfdag. Dan hebben we ook kinderfeest van onze oudste. We zien wel hoe het verloopt.
Ja hij is vooral wat breder geworden. Hij is nog niet super groot ofzo, maar beetje bij beetje wordt die wel steeds groter (vooral zwaarder). Sinds week 28 Niet onzeker zijn over de buik. Bij iedereen is die anders Kleine buik heeft ook voordelen
Onrust en nesteldrang heb ik ook heel erg. Dat helpt ook niet mee tijdens een verbouwing Begin april is de verbouwing klaar. Pfff wil zo graag alles hélemaal babyproof hebben! Je weet maar nooit, stel ze komt al met 37 weken. Wil je toch alles klaar hebben
Haha ja, maar je hoort zo vooral; wacht maar tot na je 20 weken dan gaat het snel, Maar ik heb het gevoel dat die voor mijn 20 weken sneller groeide. Maar zwaar is hij inderdaad wel!