Rode vlek op wang, advies gevraagd.

Discussie in 'De lounge' gestart door Luna86, 5 mrt 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. spruitje80

    spruitje80 Fanatiek lid

    5 jul 2016
    4.696
    4.304
    113
    noord holland
    Mijn eerste gedachte bij de foto was couperose.
    Mijn zus heeft ook rode vlekken, die hierop lijken, en bij haar was het couperose.
     
  2. lauraa

    lauraa Actief lid

    17 nov 2010
    230
    17
    18
    Ik zou naar de schoonheidsspecialist gaan. Als je er een zoekt met ervaring couperose/rosacea zit je helemaal goed. Zij kunnen vaak in een oogopslag zien wat het is, en het behandelen.
    Het lijkt namelijk op couperose of rosacea vind ik, geen eczeem aangezien je zelf aangeeft dat het niet jeukt en ook niet voelbaar is.
     
  3. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.791
    9.309
    113
    Gelderland
    Ik moest vandaag voor iets anders naar de huisarts maar heb het meteen even kunnen vragen. Het is waarschijnlijk couperose dus smeren heeft geen zin ;)

    Bel van de week even naar een specialist om te kijken of het te behandelen is.
    bedankt voor jullie mening en adviezen!
     
    Anouk2005 en Zxcvb vinden dit leuk.
  4. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.041
    16.545
    113
    Hormoonzalf is helemaal niet zo erg als men altijd denkt. Als een baby eczeem heeft (en dan bedoel ik niet 1 klein plekje) en het word niet goed behandeld kan dat de groei remmen omdat het lichaam alleen maar bezig is met de eczeem.

    elke dermatoloog die ik gesproken heb zeggen allemaal het zelfde. Zolang er een goed smeerschema is, is er niks aan de hand. En het beste is verschillende hormoonzalven in verschillende gradaties hebben zodat je per plek kan bekijken welke je nodig hebt en vooral doorsmeren als het weg lijkt te zijn.
     
    Suzi98 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina