Hier wakker van R, nachtmerrie. Mn man had m opgepakt overigens. Gaat weer ff duren eer ik weer slaap, man hoor ik al weer zagen. Blijft een bijzonder talent. Raak je kussen en zzzzzz. Hoe doen ze dat toch?
Dit is 5e keer dat ik eruit moet voor baby (van 10 maanden dus het mag wel eens wat minder worden). Hoop dat ik snel naar bed kan en nog heel even kan slapen voor ik weer door ander kind gewekt wordt (vaak rond 6).
Ja, dat is wel bijna elke nacht het geval. Dus wij zijn inmiddels wel moe. Maar nog vol goede moed dat het zo rond 1 jaar opeens omslaat en hij bijv maar 1x wakker wordt! Dat zou zo fijn zijn. En al slaap ik liever door ik ben ook s nachts ook altijd weer gelukkig als ik dat lieve koppie zie.
Ik ben de laatste week toch weer bijna elke nacht een aantal uur wakker. Hopelijk houdt het niet tot de bevalling aan
De jongste is al 1,5 week in de weer s nachts. Ik ben inmiddels zo brak. Gisteravond is hij ziek geworden, dus deze nacht is niet zo gek. Maar de andere nachten.......geen idee wat er was. Mn man en ik wisselen wel af. Maar je wordt toch wakker en ik slaap dan slecht weer in. En dit weekend moet ik dagdiensten werken. Ook geen tijd om bij te tanken dus.
Hier weer een nacht op een heerlijke stretcher van het ziekenhuis. Gelukkig slaapt zoon wel lekker.. Ik blijf piekeren en steeds meer vragen krijgen ipv antwoorden.
Oei, sterkte. Ik weet niet wat er aan de hand is. Dat zal ik eens terug lezen in mijn volgend nachtelijk avontuur maar het klinkt niet fijn. Hoop dat je nog even je ogen dicht hebt kunnen doen? Goed topic dit! Ik lig regelmatig uren wachten dus wie weet tot binnenkort
Owww zo rot dit. Ik was een aantal dagen geleden geswitcht van ochtend naar avond met m’n medicatie. Sindsdien sliep ik elke nacht mega onrustig dus sinds vandaag weer naar de ochtend. Ik ging dus best oke slapen, word ik wakker door een nachtmerrie die echt mega realistisch was (nouja, als ik m zo neerzet niet natuurlijk maar beleefde hem zo eng). Bahhhh. Dus nu lig ik wakker om die stomme nachtmerrie.
Zoon (5) gilde me net wakker. Hij durfde niet meer te slapen… Klinkt dan even heel zielig, dus ligt nu bij ons op de kamer op een matrasje. Man en hij slapen alweer maar gok dat ik nog wel een tijdje wakker ben (gisternacht gewerkt dus was al uit ritme).
Alweer vanaf 5.00 wakker. De jongste maakt er echt een potje van met slapen. Is ook niet fit. En morgen moet ik de nachtdienst in, ga ik echt niet trekken met al veel te weinig slaap
Daar zijn we weer Ik denk dat ik al een uur lig te draaien vanwege m’n verkoudheid (lekker verstopte neus) waardoor ik klaar wakker ben. Zucht.
2e zwangerschap en ik slaap al weken slecht. Heel vaak in de nacht pling wakker. Manlief is ziek en eigenlijk al weken aan het kwakkelen, zet nu echt door met spierpijn enzo. Hopelijk zo nog even slapen