Wanneer had je voor het laatst een baaldag?

Discussion in 'De lounge' started by Annemeis, Mar 9, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Annemeis

    Annemeis Fanatiek lid

    Sep 11, 2011
    2,185
    823
    113
    Vandaag had ik een echte baaldag, alles zat voor mijn gevoel tegen en wilde niet: file, regen, op het werk tegenslag, mensen die niet op tijd reageren op iets belangrijks maar vooral mezelf in de weg zitten. En ook echt ff geen zin om mooi weer te spelen of een geforceerde glimlach op te zetten. Morgen weer beter denk ik dan.

    Wanneer was jullie laatste baaldag?
    Wat ging er allemaal mis? Of ging er misschien niet echt iets mis maar was je gewoon (onverklaarbaar) chagrijnig? Laat je het toe of zet je een masker op?
     
    NiVa0230 likes this.
  2. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,638
    27,293
    113
    Female
    Mijn laatste baaldag was gister. Ik bleef maar spugen, voelde mij echt slecht, en kan niets hebben: heb zelfs gehuild van wanhoop. En ik mistte vooral papa. Op een slechte dag hij altijd diegene was die dan een flauwe opmerking maakte die mij liet lachen of juist even een kus gaf en zei 'hou je taai'. Ik laat het toe :) en denk altijd: deze dag gaat ook weer voorbij. Meestal hangen baaldagen bij mij samen met gemis van pa. Dan zit ik mijzelf in de ochtend al in de weg. Niets lukt, ik ben dan onhandig en kom te laat op school en ineens besef ik: ik mis gewoon mijn vader. Dan breek ik, krabbel weer wat op en zeg: deze dag gaat weer voorbij! Ik maak t mijzelf maar makkelijk dan. Kinderen meer vrijheid, lekkere dingen eten of stap ik gewoon met de jongste om 12.00 heerlijk uitgebreid in bad. Ik kies de weg van de minste weerstand :)


    Vandaag ging het fysiek wat beter en had ik lol met mijn zus aan de telefoon om anekdotes van pa op te halen. Die rotdag is voorbij gegaan!
     
    NiVa0230 likes this.
  3. Majo1983

    Majo1983 Fanatiek lid

    Feb 1, 2013
    3,688
    2,386
    113
    Female
    Broek
    Ik maandag. Ik voelde me down en gewoon k*t. Ik was op t werk en ben na een paar uur gewoon naar huis gegaan en terug in bed gaan liggen. Pas om 15.00 wakker geworden en toen ging t wel weer ok.

    Raar he, dat er soms zo'n dagen tussen zitten? Ik geef me er gewoon aan over dat t mijn dag niet is, kan ooit.
     
  4. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,263
    8,712
    113
    Female
    Afgelopen weekend. Heb echt 2 dagen bijna alleen maar gehuild. Ik wist dat mijn stiefschoonzusje elk moment kon bevallen, ik was wederom zwaar teleurgesteld door een kerel, teleurgesteld in mijn eigen lichaam en vond gewoon ff alles zwaar k*t.
     
  5. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    Mar 27, 2019
    2,376
    2,264
    113
    Female
    Vandaag!
    Slecht weer.. tegenvaller op werk.. ga niet zo heel lekker op de Gonal-F.. cv-ketel is het aan het begeven (lees: doet het een uurtje na resetten) en is pas morgen einde vd ochtend iemand beschikbaar.. hoofdpijn door sneeuw in de lucht. Kan niet wachten tot het weer lente is, zo klaar mee.
     
  6. Tijger4

    Tijger4 Actief lid

    Sep 15, 2020
    190
    72
    28
    Female
    Nu net begonnen na een heftige ruzie met mijn man zojuist. Kids wakker geworden ervan. Ik lig nu alleen in bed en hij op de bank...
     
  7. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    Apr 22, 2017
    12,605
    8,357
    113
    Female
    Twee weken geleden begonnen met emotioneel en fysiek over mijn grenzen gaan. Kinderen laat ik een keertje overblijven. Ik kijk nog even wat echt moet gebeuren vandaag. Zodra ik dat afgerond heb ga ik mijn bed in duiken.
     
  8. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    Jun 8, 2013
    4,365
    4,422
    113
    Female
    Gister. Ik voelde me misselijk, twee dochters waren aan het spugen (in de winkel, heeerlijk) en moest zelf ook steeds bijna.
    Babydochter kon ik niet neerzetten, kleuterdochter spuugde de bank eronder en zoon had een grote mond en wilde niks (moest een bril uitzoeken).

    Ik moet bijna ongesteld worden, kan dus niks hebben qua gezeur.

    Vandaag viel ik me ietsjepietsje beter, maar was al wel om 3u wakker :(
     
  9. Jessi79

    Jessi79 Fanatiek lid

    Jan 4, 2012
    4,815
    2,674
    113
    Vandaag. Ik voel me grieperig, duizelig, zweet me kapot en heb oorpijn. Het is nat en grijs buiten, het huis is een puinhoop en ik voel ne niet fit genoeg om te stofzuigen en dweilen. Straks even werken en vooral veel bankhangen denk ik.
     
  10. Shay25

    Shay25 Fanatiek lid

    Oct 16, 2018
    2,811
    2,501
    113
    Female
    Vorige week dinsdag! Ik baalde zo erg van mijn dvn in handen en voeten, toen heb ik extra medicatie ingenomen en de boel de boel gelaten, mede door het weer, dus van mij mag het wel weer boven de 10 gr worden...
     
  11. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,073
    12,030
    113
    Deze week, die zondag bij de HAP voor mijn zoontje begon, maandag kneusde ik mijn grote teen hij is helemaal blauw, daar heb ik de hele week al last van. Mijn nek gaat beter, maar is ook niet top en als ik van die kwaaltjes heb, dan gaat het allemaal niet lekker:confused: ook het weer vind ik helemaal waardeloos. Dus ik hoop dat komende week beter wordt, hier ben ik klaar mee.
     
  12. sabagirl

    sabagirl Fanatiek lid

    Oct 15, 2015
    3,445
    1,129
    113
    Vorige week vrijdag toen ik zo'n teleurstellend , hard bericht kreeg dat me onwijs veel verdriet deed.
    Ik ben er nu nog niet van bijgekomen en vermijdt me vooral diegene die het gestuurd hebben.
     
  13. Annemeis

    Annemeis Fanatiek lid

    Sep 11, 2011
    2,185
    823
    113
    Jammer dat er geen 'steun' knopje is zoals op LinkedIn. Want leuk is het bepaald niet. Allemaal veel sterkte, vooral als je diep verdriet voelt.

    Het weer werkt ook niet bepaald mee vandaag. Ik trakteer mezelf vandaag op een taartje, wie weet helpt dat
     
  14. Lafayette

    Lafayette Fanatiek lid

    Oct 13, 2012
    1,385
    1,568
    113
    Is er al iemand langsgeweest voor de ketel? Als hij zich uit blijft zetten, zou ik hem niet steeds resetten en weer een uurtje draaien. Misschien gaat er iets niet goed met de gassen afvoer en zit je in de koolmonoxide na een tijdje.
     
  15. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,041
    16,545
    113
    Vandaag!:Do_O
     
  16. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    Mar 27, 2019
    2,376
    2,264
    113
    Female
    Vanmorgen idd. Warmtepomp was stuk. Nu eindelijk weer een warm huis.
     
    Lafayette likes this.
  17. Fruity90

    Fruity90 Fanatiek lid

    Jan 16, 2022
    2,887
    4,160
    113
    Female
    De laatste dag dat echt alles mis ging was in oktober.

    S ochtend koffie met melk, neem een slok was de melk bedorven bleeegh.

    Voor de lunch wilde ik courgette uit de tuin gebruiken die in een plastic zak op de eetkamer stoel lag. Die bleek verrot en de hele tas nat en lek. Dus ik wilde hem met stoel en al naar buiten tillen voor weggooien en schoonmaken. Bleef ik halverwege de woonkamer met de stoelpoot haken, woooeeei zo de stoel en courgettemurrie door de woonkamer heen.

    Alternatief gezocht voor beleg, bleek het platbrood wat ik wilde gebruiken ook beschimmeld (pas dag ervoor open gemaakt).

    Vervolgens naar de trein voor een afspraak, jaaa je raadt het al, die reedt niet :o:. Kon gelukkig nog met iemand meerijden na wat rondbellen maar was er inmiddels wel klaar mee.
     
  18. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    3,691
    4,051
    113
    Female
    Gisteren, door de vermoeidheid en werk ging het gewoon niet. Daarna een dreumes die ziek blijkt te zijn en daardoor niet kon slapen. Ik heb echt een partij staan huilen gisteren. Ook omdat ik thuis kwam en zo van slag was dat ik dingen heb gezegd waar ik spijt van heb.

    Fijn zo'n topic, voel mij even niet alleen.
     
  19. artie

    artie Fanatiek lid

    Sep 27, 2021
    3,559
    3,889
    113
    Female
    Eergisteren (en gisteren, Baaltweedaagse) na een heel fijne namiddag op woensdag en alles gegeven om het ook leuk te maken voor m'n metekindje kan ik de dagen erna weer helemaal niks meer. Dat ben ik even boos op alles en vooral m'n eigen lijf, ik twijfel aan alles ook dan. Ben dan altijd supermisselijk op van die bijkomdagen, bewegen is kokhalzen. Ik ben dan zo afhankelijk van man en dat haat ik zo hard.
    En gisteren bovenop ook nog ziek geworden, weeral. Ook iets te vaak naar m'n goesting de afgelopen maanden. Longen staan in brand precies.
    Oh en m'n menstruatie is gisteren ook begonnen, weer niet zwanger dus.

    Volgende week beter :thumup: voor nu kruip ik even in een holletje
     
  20. mamameer

    mamameer VIP lid

    Jan 21, 2014
    8,173
    4,483
    113
    Gister, flink balen. Naar de fysio, de sadistische vrouw heeft me weer goed geholpen. Flinke blessure opgelopen. Die ze met dry needling en massage te lijf gaat. Maar ik mag ook nog steeds niet sporten…:(dus daar baal ik van.
    Gister baalde ik ook van het weer. De kou en donker dagen, die breken me een beetje op. Zeker in combinatie met het niet mogen sporten.
     

Share This Page