Januari 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Sophie, 27 apr 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Merel69

    Merel69 Fanatiek lid

    16 feb 2007
    1.852
    0
    0
    @Lien: heel veel sterkte! Het is vreselijk om mee te maken. Laat je tranen de vrije loop en praat erover als je er behoefte aan hebt!

    Die tip tegen het roken (je baby zien dat je rook in het gezicht blaast) is heel heftig en daarom een hele goede denk ik.

    Bij Merel heb ik 3 weken borstvoeding gegeven en wil dat nu toch echt wel veeeeel langer volhouden. Misschien wel 2,5 jaar als dat lukt. Ik vind het geweldig als iemand het zo lang kan. Lekker makkelijk en goedkoop! En gezond denk ik... Ik zou Merel nu zo aan de borst kunnen leggen, de melk is aanwezig (als ik in bad zit dan komt er een drupje uit (nu al :confused: ), maar ze weet niet meer hoe het moet en wil het niet.

    Allahinkullu: Geweldig voor je dat er zoveel hcg te vinden was! Nu lekker genieten he!
     
  2. Cobi

    Cobi Actief lid

    4 mrt 2008
    143
    0
    0
    Verpleegkundige
    Amsterdam
    Hoi hoi, Ik kreeg net advies van een vriendin over die duizelingen en out gaan.
    Ze zei dat als je veeeeel groene groentes eet: spinazi, broccoli etc. dat je ijzergehalte goed stijgt.
    Daardoor ben je minder snel duizelig.
    Dus ik heb direct maar lekker ingeslagen.
    Ook vlees heeft veel ijzer, goed om te eten dus.

    Ik heb gisteren 2 afspraken gemaakt! Echt leuk om te doen.
    woensdag 21 mei: de eerste echo in ziekenhuis (ivm vorige zwangerschap, bbz januari 08 )
    woensdag 4 juni: intake bij de VK (op mn verjaardag, leuk)

    Vanmorgen heb ik mn eerste echte misselijkheid 'aanval' gehad.
    Ik reed in de auto en het kwam ineens opzetten!
    Echt bizar, ik moest echt bijna braken. Maar met wat puffen en frisse lucht ging het weer goed.
    Ben zo benieuwd wat ons aan misselijkheid te wachten staat...
    xcobi
     
  3. Indira

    Indira Lid

    1 apr 2008
    65
    0
    0
    Goedemiddag dames van een brakke Indira!

    Lig al een hele dag op de bank en dat met dit weer! Kan me er niet van weerhouden me schuldig te voelen maar toch...ik moet mezelf de rust gunnen die ik verdien. Ook al staart de ongewassen stapel was me aan...

    Ik zou op iedereen wel willen reageren maar dan wordt dit een berichtje van 3 pagina's lang en daarbij werkt m'n geheugen niet echt mee.

    Ik wil Lien in ieder geval heel veel sterkte toewensen. Gevoelsmatig weet ik wat je doormaakt al is het bij mij wel positief afgelopen dit gevoel gun je je ergste vijand nog niet eens. Toen ik tegen een MK stond aan te hikken, heb ik een week alleen maar gehuild...

    De rokers wil ik toch even een hart onder de riem steken want het is en blijft gigantisch moeilijk. Het is niet omdat we nu ineens zwanger zijn dat de verslaving vanzelf verdwijnt! Was het maar zo! Ook ik kan af en toe de verleiding niet weerstaan en rook er eentje. Ik kan dagen zonder en dan inees wordt het me teveel. Vaak kan ik het gevoel onderdrukken met een appeltje of een rijstpapje maar helaas niet altijd. Ik hoop dat een kloppend hartje en een groeiend buikje me ervan kunnen weerhouden en straks volledig te stoppen! Een flinke buik en een peuk in de bek vind ik geen gezicht dus hoop het niet zelf mee te maken!

    Nu even een vreemde vraag maar ik vraag me af of hier nog iemand last van heeft. Afscheiding? Iemand ervaring mee? Ik voel het ef en toe lopen alsof ik ongesteld ben maar dan is het enkel wat doorzichtige afscheiding. Herkent iemand dit? Voel me zo alleen met dit probleem en ik kan er weinig over terug vinden.

    Ik ga even verder genieten van mijn bankrust...

    Nog een weekje voor de echte echo...ik kan niet wachten!

    Liefs
     
  4. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Ik ga ook borstvoeding geven maar het denk ik wel vanaf het begin combineren met flesvoeding. Waarschijnlijk zal ik ook wel kolven maar ik zie het niet zo zitten om als enige al die maanden verantwoordelijkheid te zijn voor het voeden. Zeker omdat ons kind 3 dagen in de week naar de kinderopvang zal gaan, lijkt me dat al helemaal zo'n gedoe. Maar goed, misschien bevalt het me ook wel heel goed en valt het me allemaal mee, we zullen zien. Ik wil de borstvoeding, hetzij gecomineerd, wel een paar maanden volhouden. Maar zal zeker dat niet langer dan een jaar doen, ik denk zelfs maximaal een half jaar. Ik vind het echt geen gezicht als iemand bij 2,5 jaar nog steeds borstvoeding geeft :p
     
  5. SimplyMe

    SimplyMe Niet meer actief

    @Indira Ik heb ook heel veel afscheiding hoor. Dat
    begon bij mij zo'n 5 dagen voor NOD en het lijkt
    steeds meer te worden. Heel glibberig en doorzichtig.

    Ik ben mij ook al een paar keer rot geschrokken, :pale:
    omdat het eruit liep :oops: en ik echt dacht dat het bloed
    was. Dit had ik niet zo extreem bij de vorige zwanger-
    schappen. Ik heb trouwens wel vaker gehoord dat
    zwangeren veel meer afscheiding krijgen, dus ik denk
    niet dat we ons zorgen moeten maken. [-X

    Geniet ze en doe maar lekker rustig aan.
     
  6. sjansie28

    sjansie28 Fanatiek lid

    16 jan 2008
    2.325
    0
    36
    Twentuh
    Hey meiden,

    Ik ga ook wel borst voeding geven als het lukt mijn oudste zoon heb ik drie maand gevoedt en de jongste 2 dagen het deed mij zo'n zeer hij sabbelde heel erg op mijn tepels zodra hij begon te huilen voor het eten begon ik ook hhaha ik hoop dat het nu beter gaat probeer het wel in ieder geval en anders gewoon de fles worden ze ook wel groot van voel ik me absoluut niet schuldig om.

    En afscheiding ja het loopt er af en toe gewoon uit en dan schrik ik me lam maar tis gewoon wit gelukkig.
    Trouwens de ene dag meer als de andere.
    Kan me niet herinneren dat ik dat de vorige zwangerschappen ook heb gehad maar goed zolang het wit blijft vind ik het prima.

    liefs Chantal.
     
  7. Cobi

    Cobi Actief lid

    4 mrt 2008
    143
    0
    0
    Verpleegkundige
    Amsterdam
    Ja ik heb dat ook al regelmatig gehad, afscheiding.
    Dan schrik ik even, en check ik gauw op het toilet.
    Elke keer is het gelukkig doozichtig/witte afscheiding!
    Pffff.

    Hoe vroeg moet je beginnen met het regelen van opvang?
    Ik heb nog geen idee hoe we het kunnen gaan regelen.
    Ik werk onreglematig.... das niet gemakkelijk....
    Wordt vast een ingewikkeld plan. Hoe doen jullie dat?
    xcobi
     
  8. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    27 apr 2008
    4.962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    Lieve allemaal

    Ik ben bij de gyn geweest..............We hebben een prachtig kloppend hartje gezien,ze hadden dit helemaal niet verwacht omdat ik zo kort zw ben…….ik ben 6 weken en 3 dagen nu en ze zagen een klein wormpje en een hartslagje nog allemaal super klein maar het klopt,ik ben zo blij…………..we moesten zo hard huilen ik en Mart en de gyn pikte ook een traantje weg,ze zei heel voorzichtig proficiat :) en ik moet 10 juni weer komen voor een echo bij hun en dan mag ik naar mijn eigen gyn na de echo van de nekplooimeting :)

    Wat betreft de krampen is heel normaal zei mijn gyn dat is juist goed in je onderrug en je onderbuik zei ze tegen mij dat betekent dat de baarmoeder flink aan het werken is :)

    Nou we hebben het meteen daarna gevierd we hebben noël nieuwe schoenen en een paar stellen kleding gegeven voor de zomer en sokken en speelgoed hahahahah……………..ik heb met veel angst toch 1 truitje gekocht zag wel meer hangen maar durf dat nog niet zo goed…………….en 2 paar schoenen die heb ik wel verdiend hahahahah………..

    Nou meiden ik zit de hele dag te staren naar de echo ben zo blij en vind het zo bijzonder weer :)

    Ik zal straks even mijn echo scannen en dan zet ik hem in mijn album als het lukt met het verkleinen want met de testen dat ging niet 1,2,3

    Hai Allahinkullu

    Het verhaal van Zoë* kan je lezen op www.lieve-engeltjes.nl/engeltje/ZoeM en op www.babymarton.vlindersite.nl/
    Maar meid als je niet durft moet je het niet gaan doen hoor........ik snap dat je vind dat we elkaar goed moeten kennen,maar je zit nu zelf in zo'n angstige wachttijd dat je misschien beter kan wachten meid met het te gaan lezen?
    Ik las wel dat je HCG enorm had toegnomen dat is echt al een superteken meid,en nu gaan we voor vrijdag voor een superecho :) ik zal voor je duimen meid :)


    hai MerelQ

    Misschien denkt je schoonmoeder het meid en wil ze zo je schoonzusje uithoren dat hoorde ik toen bij mijn vriendin ook ;) ,anders vraag je het even aan je moeder meid :)
    Hoe gaat het met je misselijkheid?

    Hai tacha

    Meid ik snap je angst heel goed ik had dat toen ook bij de vk toen ik daar zat,maar ik kreeg niet eerder een echo omdat ze het daar standaard tussen de 10 en 12 weken doen :cry: .......maar leg je angst uit meid misschien kan je even tussendoor?
    En dat sjaggie zijn jeetje wat herken ik dat hahahahahha,Mart heeft er ook de balen van maar weet dat het ook door hem komt hahahhaahh


    hai ladybug

    Ik heb geen last van bultjes wel wat meer talg bultjes op mijn armen :cry:
    En onze kleine in de buik heet Daddy zo noemde noël hem :)

    Hai Female

    Gefelciteerd met je zw meid :)


    Hai goofychick

    Ik weet het niet of je temp kan zakken...............

    Hai Moppy

    Gefelciteerd met je zw meid :) en wat betreft de echo ik kreeg hem tot de 9 weken meestal inwendig en dan met 11 weken of 12 gewoon van buiten op mijn buik.


    Hai dootje 24

    Gefeliciteerd met je zw meid :)

    Hai lien 78

    Meid wat verschrikkelijk dat je je kindje bent verloren meid,ik wens je heel veel sterkte en mocht je je hart willen luchten mag je me altijd mailen meid.....dikke knuf meid


    Hai Merel 69

    hahahahahah ik dacht dat het aan mij lag door de zenuwen van vandaag maar misschien is het wel een zw kwaal ;)

    Hai Vera

    Wat leuk zeg dat t-shirtje....laat me weten hoe de reacties waren meid :)


    Hai Birthe

    hahahahhahah ja sorry dat ik lag maar ik zie het echt helemaal weer voor me.........noël was geboren en Mart wist hoe klein hij was en hij had een winterjas gekocht maat 92 afgelopen winter kon hij hem pas aan en hij word nu 3 hahahahahahah.

    Hai ramona

    Fijn dat je wat bent opgeknapt meid,hopelijk word je niet meer zo ziek meid,beetje ziek zijn is niet zo erg maar wel als je het zo heftig bent dat is ook gewoon niet leuk............ik heb verder nog niet echt last van de warmte wel van het vocht wat ik al vast hou


    Hai Sopie

    Dat maakt het meteen wat echter als je bij de vk bent geweest he :)

    Hai nettie

    Ja hoe denk ik daarover........ik vind het zelf raar maar dat is iedereen zijn eigen natuurlijk,ik zag laatst iemand op de tv dat kind was 6 en ze gaf nog bv dat vond ik wel een beetje ovredreven maar ze vond het gewoon beter voor haar kind en ja misschien vind ik dat niet,maar iedereen heeft daar zijn eigen kijk op natuurlijk,ik weet wel dat ze het erg aanraden om lang bv te geven..................ik heb het zelf 2 keer niet gekunnen de eerste keer hoef ik niet uit te leggen en de 2de keer lag ik zelf slecht na mijn ks en zijn ze met flesvoeding begonnen...ik hoop het daalijk wel te kunnen............


    Hai cobi

    Dat zal wel schrikken geweest zijn met die duizeling :cry: ...hoe gaat het nu met je meid?
    Tnxxxxxxxxxxx voor de tip in ieder geval......................
    Leuk dat je al afspraken hebt he meid,dat maakt het meteen wat echter :)

    Hai Indria

    Ik heb het al mijn zw pren gehad meid,en erg heftig hoor,de eerste 3 maanden was het ergst bij mij................ik heb er normaal ook last van jij ook dan?
     
  9. dani08

    dani08 Lid

    20 jan 2008
    89
    0
    0
    Ik heb er ook last van hoor, die witte afscheiding. Maakte me ook al steeds zorgen dat het misschien toch een ongi was.

    Als je naar een verloskundige wilt, moet je dan nog wel eerst naar je eigen huisarts of kan ik gewoon een verloskundigenpraktijk bellen?
     
  10. KleintjeValentijntje

    KleintjeValentijntje Fanatiek lid

    18 apr 2008
    2.917
    0
    0
    Ergens in Limburg
    @ Birthe: Oh wat een leuke verrassing! Heerlijk :)

    @ AllahinKullu: WAUW Wat een goed nieuws! Opnieuw GEFELICITEERD dan maar! Dan zal je dag wel helemaal goed zijn nu, toch?!
    Die acupuncturiste vroeg eerst of ik zwanger was, nou dat klopte dus ;) En toen vroeg ze: Wil je weten wat het wordt? Ik kan dat meestal voelen en áls ik het voelde, heb ik het nooit mis gehad. Nou dat mocht ze van mij voelen en toen dus dat verhaal! Ik wacht rustig af hoor.

    @ Dootje: GEFELICITEERD meid! Ik hoop voor je dat alles goed gaat :)


    @ Lien: Heel veel sterkte meid....

    @ Goofychick: Meid, ik wens je super veel plezier morgen! Geniet ervan! :)


    @ Ladybugg: Meid, ik had dat ook, toen ik net 4 weken was, maak je niet druk, bij mij is het ook blijven zitten! Een MK is met helderrood bloed! Succes en sterkte :)

    @ Patrieske: GEWELDIG! GEFELICITEERD meid! Heel erg goed en probeer gewoon lekker te genieten :) Ik kan me voorstellen dat je het een beetje moeilijk vindt, maar toch... Oh wat ben ik blij voor je! :)

    Nou, verder bij mij kwam hier mijn eerste ochtendmisselijkheid vandaag, gatver, ik kon nog geen water binnenhouden! Was vanmiddag ook weer over :)
    En die afscheiding... ik heb daar ook last van, af en toe schrik ik me kapot en ren naar de wc, is het gelukkig gewoon wit! Fjew...

    Morgen en vrijdag kan ik even niet meelezen, zit dan voor mijn werk in Nieuwegein (een eind weg hoor, hier vanuit Limburg) en ik zie daar als een berg tegenop! Pffff...
     
  11. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Je hoeft niet eerst naar de huisarts dus je kan gewoon bellen :)

    Patrieske, wat mooi zeg! Het lijkt me echt een geweldig moment om zo'n hartje te zien kloppen! Mijn lichte misselijkheidsvlagen zijn weg vandaag. Tsja, ik ben benieuwd wat volgende week mij gaat brengen!

    Ik zit nu te lezen in een boek voor als de baby er is. Jeetje, de angsten zijn helemaal nog niet weg als de baby er eenmaal is. Wat kan er dan ook nog veel fout gaan zeg! Natuurlijk wel logisch, maar ik had het me nog niet zo beseft...
     
  12. Allahinkulu

    Allahinkulu Fanatiek lid

    16 jan 2006
    3.608
    4
    38
    Vrouw
    Turkije
    Allemaal bedankt voor jullie steun en felicitaties!

    ramona:
    Elhamdullilah is geen turks maar oorspronkelijk arabisch hehe..het is een islamitische uitdrukking die altijd wordt gebruikt.
    En je hebt gelijk..je hebt altijd een risico..
    En daar, als ik er op terug kijk, vind ik dat mijn dokter echt onjuist heeft gehandeld. Ze had moet zeggen; meis, ik zie nu niets..maar dat is heel normaal..kom over 2 weekjes terug dan kijken we nog een keer..dan zou er inprincipe wat te zien moeten zijn. Krijg je in die tussentijd rare pijntjes of bloedverlies neem dan contact met me op.
    Ik denk dat dat het meest juiste was geweest wat ze had kunnen zeggen.

    Mijn man is trouwens ook klaar met die dokter. Hİj vond het belachelijk dat er tegen me werd gezegd dat ik moest opschieten!

    trouwens..zorg dat je veel drinkt..ik heb (nog) geen last van duizeligheid ofzo..maar zorg dat je goed ontbijt (eigenlijk gewoon in het algemeen..zorg dat je goed eet dus ontbijt en lunch en avondeten) en dan helpt het al een stuk volgens mij..

    Ik voel me op dit moment beter dan met mijn eerste zwangerschap volgens mij..maar het kan ook best zijn dat dat ook iets later begon die misselijkheid..kan het me niet meer herinneren..

    ladybug:
    Hopelijk is het niets ernstigs..zolang het niet rood is je bloed zou ik me geen zorgen maken..
    Ik heb bij mijn eerste zwangerschap 2 dagen voor mijn normale menstruatie dag roze verlies gehad..dat was de innesteling denk ik..

    britt:
    Ik heb zeker 2 maanden ellende gehad met de borstvoeding..het deed zo'n vreselijke pijn..werd er heel agressief van en sagerijnig..want het deed echt ongelovelijke pijn. Maar ik wou het echt perse doorzetten..en uiteindelijk is het overgegaan..elhamdullilah



    Moppy:

    Als ik me niet vergis..ben jij nieuw..:) welkom en gefeliciteerd!

    sophie:
    wat leuk dat je zo'n leuk gesprek heb gehad!
    Ik hoop dat mijn dokter ook zo zal zijn!

    simplyme:
    al een afspraak gemaakt?

    merelrosie:
    spannend morgen..krijg je ook een echo?
    Ik heb ook niet echt meer krampen hoor..af en toe lage rugpijn en buikpijn..en aan het eind van de dag vooral..zeker als ik mijn dochtertje steeds heb gedragen..

    even tussendoor..kan dat kwaad eigenlijk? ik merk wel dat ik er last van heb van dat tillen..


    Indira
    Ik heb niet meer afscheiding dan normaal geloof ik..normaal heb ik zelfs veel meer..heb altijd last van witte vloed tussendoor..maar nu valt het wel mee geloof ik..het zijn momenten..
    En ja ik kijk ook nog steeds of het wel echt wit is en geen rood tussen zit hehe..

    patrieske:
    Wow! Al een hartje zelfs!
    Wat super! gefeliciteerd! :D
    ben blij voor je joh..
    Ik heb ook besloten om mijn volgende afspraak (met welke dokter dan ook) gewoon volgende week vrijdag te doen..dan ben ik als het goed is 6 weken en 3 dagen ofzo..en dan moeten ze zeker wat kunnen zien!
    tot die tijd lekker onbezorgd en blij zijn..
    Ik bedoel ik ben gewoon zwanger..en het enige wat zij deed is mij bang maken..
    Vind het heel jammer dat ik het met moeder dag niet aan mijn moeder heb kunnen vertellen..
    Ik wil het nu heel graag vertellen...maar heb nu het gevoel alsof ik verplicht ben de echo af te wachten..
    Wat zal ik doen? afwachten? of vertellen?
    Aan de ene kant als ik wacht..weet ik wel zeker dat er echt wat te vertellen is mochten ze wat zien..

    fijn om te horen dat die krampen normaal zijn..onze baarmoeder is flink aan het werk dus :)
    en wat heb je heerlijk geshopt!
    hehe ik denk dat ik even wacht met je verhaal dan...maar ga hem zeker een keer lezen..wil me nu nog even goed voelen :)

    Yvette:
    apart dat ze dat voelde..
    jij bent al lekker misselijk dus :) ach..het is het waard..toch?

    MerleQ:
    Jij maakt je zelf gek! stof met die boeken lezen joh mallerd..
     
  13. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    27 apr 2008
    4.962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    Hai MerelQ

    Ja we hadden het echt niet verwacht normaal bij Zoë* en Noël was het rond de 7.5 week 8 weken dat ze pas iets zagen bij ons......dus ik was er van uitgegaan dat ze niets zouden zien,ik zag zelf wel een vruchtje maar geen hartslagje en ze zei meteen jawel hoor kijk maar hier en dat was heel klein,nou ik voelde me zo intens gelukkig..ik kan het niet beschrijven,wel dat er een last van mijn schouders afviel :)
    Hahahahah ja dat is echt zo het is zelfs iedere dag dat het anders kan zijn :rolleyes: vanochtend had ik een kokhalsneiging maar dat was van de zenuwen denk ik................maar je ziet wel aan mij je hebt geen klachten nodig :)

    Dat is ook zo meid.........ik kan alleen zeggen probeer niet te veel van die verhalen te lezen want je gaat jezelf heel veel aanpraten.......nadat ik Zoë* ben verloren en ik zw was van Noël ging ik van alles zoeken en vodn de gekste dingen ook toen hij geboren was,ik maakte mijzelf helemaal gek...............kijk het is natuurlijk verschrikkelijk wat er allemaal kan gebeuren maar het gaat ook heel veek gewoon goed meid,probeer je daar aan vast te houden meid............

    Hi Yvette

    Nou het was daar moeilijk om naar binnen te gaan,ik ben nu gewoon opgelucht en kijk Zoë* zal nooit vervangen worden dat kan ook niet,maar ik ben opgelucht en daardoor kan ik misschien even wat genieten als zou het maar een weekje zijn ;) voordat ik weer bang zou worden :cry:

    Gelukkig was het vanmiddag weer over meid,ja zo vragen we erom hahahahah en als we het hebben dan is het niet zo leuk :cry:

    Wat moet je doen daar voor je werk meid?
     
  14. mintje29

    mintje29 Lid

    23 jan 2008
    45
    0
    0
    Hallo dames,

    Ik ben een beetje nieuw op het forum, maar op zoek naar soortgenoten :)

    Kort voorstellen: zwanger met het eerste kindje, SUPERRRR blij. Sinds dec.07 bezig dus blij dat het gelukt is zo snel en dat we vruchtbaar zijn (altijd maar de vraag). Woonachtig in Italie momenteel, maar het is tijdelijk. Over 2 maanden alweer terug in NL dus probeer een afspraak te maken het VK en ZH voor een nekplooimeeting.

    Ben zo blij, maar ook zo onzeker over een MK. Probeer er niet teveel mee bezig te zijn.

    Sophie erg leuk dat je dit topic hebt geopend, dankjewel. Kan het allemaal niet bijhouden, moet echt aan de namen wennen en zo. Wel wil ik Liane heel veel sterkte wensen met het verlies. Jeetje wat een vreselijk nieuws.

    Ga me straks inlezen hier..........
     
  15. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    27 apr 2008
    4.962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    Hai mintje

    Gefelciteerd met je zw meid,erg spannend allemaal he meid?

    Dat hebben we bekant allemaal die angst meid,ik denk dat het er gewoon bij hoort helaas,bij de meeste dan,maar gelukkig komt het allemaal meestal toch gewoon goed.......jeetje is wel lang wachten tot je een echo dan krijgt he meid,dat kun je wel,of kun je ook in Italie voor een echo,of werkt het daar zo niet?
     
  16. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Ja ik moet me inderdaad ook niet gek laten maken door dat soort boeken en verhalen. Maar het is zo moeilijk :)

    Wel overweeg ik om eerder dan bij 12 weken een "pret"echo te laten maken. Ik vind het zo onvoorstelbaar om zo lang te moeten wachten!
     
  17. ramona0309

    ramona0309 Niet meer actief

    Denk niet dat ze dat doen.... eerder dan 12 weken...
    Staat overal nadrukkelijk bij vermeld dat het NIET medisch is... en denk dat ze t pas vanaf 12 weken doen omdat dan de meeste al een termijn echo gehad hebben....

    Tis natuurlijk wel zo als ze later iets zien dat ze contact opnemen met je VK...of gyn..

    xxmona
     
  18. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Op de meeste websites zie ik dat ze het vanaf 7 weken al doen... Dus ik denk eerlijk gezegd dat het wel kan. Ik vind het gewoon zo'n naar idee dat het mis gaat terwijl ik het niet door heb en daar pas met 12 weken achterkom...
     
  19. ladybug

    ladybug Bekend lid

    28 feb 2008
    543
    0
    0
    Helmond
    @Patrieske16: wat geweldig zeg meis dat je het hartje hebt zien kloppen, ik kan me voorstellen dat het een emotioneel moment is geweest, ben blij voor je

    @Cobi: wow das al snel die eerste afspraak. Spannend he!

    @Indira: Goed rusten meid als je het nodig hebt! Over je afscheidingsvraag kan ik je niet antwoorden, ik heb er zelf geen last van, buiten een heeeeel klein vlekje af en toe in onderbroek

    @mintje29: van harte gefeliciteerd meis en welkom hier :D

    @Female: van harte meissie en welkom hier :D

    @Tacha1087: ik snap best dat je het moeilijk vindt om te wachten en dat je er meer gerust op hebt gehad als je je eerste echo hebt gehad. Succes met wachten!

    @AllahinKullu: merhaba! Das toch goed nieuws dat je HCG is toegenomen. Ik ben heel blij voor je!

    @Moppy:van harte gefeliciteerd en welkom hier :D

    @Sophie: wat leuk zeg dat je je intake hebt gehad :D
     
  20. SimplyMe

    SimplyMe Niet meer actief

    @mintje29 Welkom enne natuurlijk gefeliciteerd met je zwangerschap.

    @patrieske16 Helemaal te gek! Leuk he zo'n echo en
    helemaal mooi dat je een fototje meekrijgt. Ik weet nog
    dat ik er steeds weer naar ging kijken. Helemaal in de wolken..

    @Yvette1983 werk ze morgen en overmorgen. Sterkte en
    ik hoop dat je niet teveel last heb van die misselijkheid.

    @MerleQ volgens mij kan je idd al heel vroeg een pretecho
    laten doen. Ik dacht ook vanaf een week of 6-7. Je betaald
    ervoor, dus het lijkt mij niet dat ze je zullen weigeren.
     

Deel Deze Pagina