Ga ik niet op het forum zetten Ivm herkenbaarheid. Maar was gewoon een normale kleding winkel a la Esprit, Only etc. Manager had ons niet aangenomen, dat had de eigenaar van de winkel gedaan. Maar zij ging er inderdaad over of de contracten verlengd werden. Achteraf zie ik dat ze zelf heel veel onzekerheden had over haar uiterlijk. Ik ben absoluut niet “knap” of een “fotomodel” maar ik denk altijd maar: ik ben nu eenmaal zo geboren. En die instelling leidde schijnbaar bij haar tot frustratie kreeg ik dan ook steeds weer te horen. maar goed das wel erg off topic allemaal! Sorry
Nou ik doe er nagenoeg niks aan hooguit een verdwaalde weghalen. Voor mn trouwen wel laten doen en dat zat keurig maar ik ben zelf niet handig genoeg en om t periodiek te láten doen vind ik te veel "gedoe". Ook de reden dat ik mn haar niet verf. Maar goed ik kan beter overweg met een bijtel en een voegspijker dan een make-up set. Voor zeer bijzondere gelegenheden wil ik een uitzondering maken. Dan kiepert iedereen ook van zn stoel zowat, heeft ook wel wat.
Wat een afschuwelijk mens zeg. Ik ben persoonlijk wel van ‘vol in de glam’ gaan naar m’n werk en feestjes. M’n moeder zegt altijd dat ik naar m’n werk ga alsof ik een partij heb Maar op m’n vrije dagen draag ik geen make-up en daar heb ik geen probleem mee. En dus ook niet als een ander niet ‘in de maquillage’ gaat
Ik vind het juist leuk dat ik nu collega’s heb zonder make up, met een beetje make up en een aantal die full on, alles doen. Lekker iedereen zichzelf laten zijn!
Elke 3 weken epileren en verven. Voor de rest zijn ze met permanente make up bijgewerkt dus geen omkijken naar. De vorm is perfect.
Sorry, maar dit vind ik echt niet mooi. Is dit serieus en hier moet je dan je hele verdere leven mee rondlopen? Het is immers een tatoeage.
In de ochtend een koude washand over mijn gezicht en klaar. Oh ja ik wrijf ze soms met de hand nog even goed. Meer vind ik niet nodig. Ze zien er volgens mij prima uit.
Haha, neehoor; het was echt een grapje, gelukkig Ik doe er zelf niks aan, een enkel keertje, lees eens per jaar ofzo, haal ik wat haartjes weg, maar meer is gelukkig niet nodig
Ik heb hele donkere, volle wenkbrauwen van mezelf. Ik epileer regelmatig. En zelfs als ik net gepileerd heb zie ik de haartjes alweer onder mijn huid . Ik overweeg PMU zodat ik het probleem minder heb maar ben super bang dat die donkere haartjes er dan nog onderuit komen ofzo.
Haha gelukkig maar. Ik kon het me al niet voorstellen dat iemand dit überhaupt mooi zou vinden Ben toch meer een natural type
Ik vind de vorm van mijn wenkbrauwen eigenlijk heel mooi. Ze zijn ook donker genoeg, dus verven is absoluut niet nodig. Ik epileer soms wat losse haartjes onder, verder blijf ik er meestal af en 2x per jaar ga ik naar de schoonheidsspecialiste en die epileert de dan ook. Maar ook alleen onder, de vorm verandert er niet door.
Een beetje epileren, verder vind ik mijn wenkbrauwen wel prima. Eentje krijgt grijze haartjes, dus misschien dat ik binnenkort ze een keer laat verven. Meer niet. Vind die perfect gevormde wenkbrauwen nooit zo mooi. Gelamineerde zou ik overwegen.
Ik doe er niks aan. Draag ook geen make up. Ben gewoon mezelf met wallen en rimpeltjes en al. Ook een soort 'full on'' Alleen mijn haar heeft niet zijn natuurlijke kleur. Dat ben ik nu aan het laten uitgroeien. Even kijken hoe grijs ik nu echt ben En daarna bedenken wat ik ermee ga doen.