Een luxe probleem; welk nieuw bed?

Discussie in 'De lounge' gestart door loetje, 7 mei 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Vanmiddag op pad geweest om ons te oriënteren op een nieuw bed. Wel of geen boxspring, wel of geen topper. Pocketvering of alleen schuim. Hemeltjelief wát een keuze en wát een bedragen soms.

    We hebben ons zoekgebied in weten te krimpen naar Mline (cool motion), Swiss Sense en kleine kans Tempur (dit ligt hemels, maar een keer omdraaien voelt dan weer als een comlete workouto_O)

    SwissSense heeft absoluut de mooiste bedden en ligt ook zeker heel fijn. Mline ligt ook zalig, maar vind ik de bedden zelf weer niet zo mooi van..

    Een topper vind ikzelf eigenlijk geen meerwaarde hebben. Ik vind het niet mooi, en onhandig met een hoeslaken en ik denk als je een goed matras hebt, dit altijd beter is als een topper..

    Waar slapen jullie op en wat is je mening daarover?
     
  2. Catou

    Catou Fanatiek lid

    11 okt 2013
    3.683
    1.860
    113
    Ik heb een swissSense en dat ligt al een aantal jaar heerlijk. Wel een topper. Vorig bed de topper een keertje vervangen voor een ikea topper werkte perfect en weer lekker fris.
     
  3. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Wij hebben swiss sense sinds 3,5 jaar. Met topper, dan vormt je matras nl 1 geheel en heb je geen geul ertussen. Wij hebben een bed van 2.00/2.10 echt heerlijk zo groot. Als er een kind tussen ligt merk je er vrij weinig van.
     
  4. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.238
    11.817
    113
    Een topper is erg fijn. En ook handig qua verschonen. Verder hebben wij automatisch verstelbare bodems. Kostte wel wat meer maar erg fijn als je graag leest in bed of als je langer in bed ligt als je ziek bent. Ook als je tv kijkt in bed, dat doen wij niet, is dat erg fijn denk ik.
     
  5. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    6 jan 2021
    2.369
    1.760
    113
    Vrouw
    Ja een topper is echt fijn. Vervang je ook makkelijk omdat je dat hooguit paar 100 kost.
    Wij hebben elektrische verstelbaar voorkant en achterkant. Echt dat gaat nooit meer weg zo fijn. Nu in kraambed helemaal.

    wij hebben een boxton dat
    Merk noem je niet maar ligt nu na 10 jaar nog steeds zalig.
     
  6. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    Hier een eastborn met topper. Inderdaad juist prettig, zonder heb je altijd de geul tussen de matrassen.
     
  7. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Zie nu dat ik 2x licht ipv ligt heb geschreveno_O:oops:
     
  8. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Dat een topper geen geul heeft is natuurlijk wel een voordeel. Al moet ik zeggen dat we in ons huidige bed ook 2 losse matrassen hebben (Emma), zonder topper en nauwelijks last hebben van de geul. Ik gebruik wel een 2 persoons hoeslaken, misschien dat dat ook scheelt.

    Electrisch verstelbare bedbodems hebben we nu, maar gebruiken we zelden. Als we lezen pakken we er eerder een extra kussen bij, dan dat we het hoofdeind omhoog stellen. Dus ik denk niet dat we hier weer voor kiezen, maar we houden de optie open.

    En mochten jullie een goede ervaring hebben met een niet door mij genoemd merk, laat graag horen, dan kunnen we dat ook gewoon eens gaan bekijken en proefliggen.

    Kwam ook Avek tegen, krijgt ook goede recensies, maar mij echt totaal onbekend..
     
  9. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.133
    8.867
    113
    Wij hebben een tweepersoonsmatras, dan heb je geen topper nodig. :)
     
  10. miloena

    miloena Fanatiek lid

    19 mei 2014
    1.824
    1.174
    113
    pedagogiek
    Wij hebben net een nieuw bed van Karsson gekocht. (De huidige is ook een karlsson, hebben we 10 jaar gehad, prima bed voor een goede prijs )
    Ook weer een boxspring, maar nu in 1 geheel, geen losse matrassen. En sowieso wel met topper hadden we ook en dat beviel prima!
     
  11. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.181
    6.578
    113
    Ik vind het zonde om een duur matras te hebben en daar dan een topper op te doen.

    Een goed matras is belangrijk, maar een goede lattenbodem ook. Wij hadden 2 jaar geleden nieuwe matrassen gekocht, goede, maar niet extreem duur, maar we hadden onze oude, slechte lattenbodem nog. Dit jaar vervangen door goede en een wereld van verschil! Dus advies is om de combinatie te testen.

    Boxspring hebben wij niet voor gekozen, omdat die van stof zijn gemaakt. Je verliest 's nachts heel wat vocht en dat trekt ook in de boxspring (hoofdbord bijvoorbeeld). Ook geeft het stofdeeltjes af.

    Wij hebben de matrassen in een ledikant (uiteraard). Een van goede kwaliteit met goede verbindingen, zodat je bed niet te veel kraken.
     
  12. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    6 jan 2021
    2.369
    1.760
    113
    Vrouw
    Even correctie wij hebben preston bed en geen boxton gehoorapparaat :eek::roflmao:
     
  13. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Ik heb een idioot dure ombouw, schaam me dood, maar we hadden veel overwaarde en ik vind m prachtig :roflmao: we hebben een mattmatras, 2 persoons, ik lig er goddelijk op. En dan een cloudpillow als kussen :thumup:
     
  14. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Njah, als je het mooi vindt en kunt betalen, waarom dan niet. Beter duur als niet te koop:D

    Wij houden ook rekening met een aardig bedrag. Alleen keken we gister bij Auping, maar dat ging me iets te ver. Een bed van rond de 12.000 euro:o: Maargoed, voor iemand anders waarschijnlijk geen issue, tis net wat je er voor over wilt/kunt hebben.
     
  15. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.184
    113
    Wij hebben een Auping maar die was geen 12.000 euro hoor. Wij hebben 180x200 en betaalde destijds 8000 euro geloof ik. Dat is nu bijna 20 jaar terug.
    4 jaar geleden matrassen vervangen en dat was 2300 euro.
    Man en ik hebben beide ander matras. Wij hebben geen topper omdat de verkoper zei dat dat de functie van het matras teniet doet (iig bij deze matrassen) wij hebben een soort t-rand tussen de matrassen. Zo is het met een hoeslaken erom toch 1 geheel

    overigens vind ik een goed bed geen luxe probleem maar een eerste levensbehoefte. Goed slapen is zo belangrijk
     
  16. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.815
    113
    Oeh breek even in. Ik zoek een nieuw kussen en zag die cloudpillow kussens ook. Bevallen die goed?

    Wij hebben een heel simpel bed. Onze boxspring ingeruild voor een metalen ombouw ivm allergieën en er zo blij mee. Zoveel makkelijker schoon en stofvrij te houden.
     
  17. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Ja, ik moest 3 kwart vd vulling er uit halen maar ligt nu echt heel lekker!!
     
  18. Anniek88

    Anniek88 Fanatiek lid

    22 sep 2016
    2.992
    2.694
    113
    Vrouw
    Ik zou 100% zeker weer voor een swisssense bed gaan. Wij hebben een boxspring, 180X220. Elektrisch verstelbaar en dus met een splittopper. Mijn man heeft een stevig hard matras, ik juist een stuk zachter. Met de topper toch het gevoel een tweepersoonsbed te hebben. Hebben dit bed nu zo’n 7 jaar en zijn er zeer tevreden over!
     
  19. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.628
    5.656
    113
    Ik hoop alleen dat je niet zo'n vieze kwal als verkoper hebt bij swiss sense als wij. Bah wat vond ik dat een naar ventje.

    Verder nog geen goede ervaring met swiss sense gehad. Maar het nieuwe bed is in de maak dus hopelijk straks wel posief.
     
  20. zeilbootje

    zeilbootje Fanatiek lid

    15 jan 2014
    2.771
    1.363
    113
    Wij hebben een Auping bed en matrassen. Ik heb een metalen bedombouw (essential) en geen boxspring. Vind dat heerlijk, maar nooit een boxspring gehad dus kan niet goed vergelijken.
    Ook hebben wij hem in de maat 210cm (lengte) en met verhoogde poten. Dat vind ik zo makkelijk met in- en uitstappen! Overigens kostte die van ons (180x210) met spiraalbodems en 2 losse matrassen vorig jaar echt geen 12.000,-.
     

Deel Deze Pagina