Uitgerekend 16-30 sept. 2023

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Wishfull123, Jan 11, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xRMC

    xRMC Fanatiek lid

    Jun 11, 2022
    1,364
    1,156
    113
    Female
    OMG hoe schattig :p
     
    Wishfull123 likes this.
  2. Muisjepluisje

    Muisjepluisje Fanatiek lid

    Feb 17, 2021
    1,395
    1,089
    113
    Female
    Ik denk dat ik deze ook wel had kunnen voelen maar had een dikke jas aan hahahaha en hij stopt altijd meteen als ik me hand neerleg
     
    xRMC likes this.
  3. xRMC

    xRMC Fanatiek lid

    Jun 11, 2022
    1,364
    1,156
    113
    Female
    Hahah ja herkenbaar de mijne stopt dan ook alleen nu lag mijn hand daar gewoon onbewust was er ook niet mee bezig en toen kwam ze wel hahah
     
  4. Mama8891

    Mama8891 Bekend lid

    Nov 6, 2020
    661
    725
    93
    Female
    Kamer hier is nog niet klaar. Ze gaat eerst bij ons op de kamer, we moeten sowieso doorschuiven. Oudste 2 slapen nu op 1 kamer omdat ze dat graag willen, en zolder is gedeeltelijk de werk kamer van mijn man. Nu willen we toch gaan verhuizen als de oudste klaar is op de basisschool, dus tot die tijd maar een beetje behelpen.

    Qua schoppen is het hier ook wel erg duidelijk. De kinderen hebben haar ook al gevoeld. Wel is het vaak heel laag, en als ik op een bepaalde manier zit haha
     
  5. Wishfull123

    Wishfull123 VIP lid

    May 26, 2021
    5,077
    4,583
    113
    Female
    Veel plezier morgen! Altijd een bijzonder moment de eerste dagen in je nieuwe woning :cool:
     
    xRMC likes this.
  6. xRMC

    xRMC Fanatiek lid

    Jun 11, 2022
    1,364
    1,156
    113
    Female
    Jaa heb er ook echt zin in!
     
    Doortje25 and Wishfull123 like this.
  7. D4YC

    D4YC Actief lid

    Aug 11, 2022
    128
    97
    28
    Female
    Heel groot gelijk dat de rest na de verjaardag komt. Er zit indd altijd nog veel aan vast de traktaties het organiseren enz.

    hahah en je dochter denkt je bent nu toch bezig even door schilderen hahahah. Hoe oud wordt ze?:)
     
  8. D4YC

    D4YC Actief lid

    Aug 11, 2022
    128
    97
    28
    Female
    ohhh wat spannend en gefeliciteerd! Leuk hoor helemaal van 0 naar de babykamer zegmaar. :D
     
    xRMC likes this.
  9. D4YC

    D4YC Actief lid

    Aug 11, 2022
    128
    97
    28
    Female
    aaaggg jaa leuk hè! En die kleertjes erin zo klein en lief. Fijn dat het al staat! En verf en accessoires uitzoeken is geen straf toch?:D
     
    Wishfull123 likes this.
  10. Muisjepluisje

    Muisjepluisje Fanatiek lid

    Feb 17, 2021
    1,395
    1,089
    113
    Female
    Mijlpaal, 20 weken dus op de helft:eek:
     
    Doortje25, D4YC, xRMC and 1 other person like this.
  11. Sappie91

    Sappie91 Bekend lid

    Apr 1, 2022
    649
    726
    93
    Female
    @Wishfull123 wat cuuuuuutte die kast met eerste kleertjes! Welke hangers gebruik jij? Ik hen zonder na te denken de plastic hangers van ikea gekocht en die zijn te groot voor rompers, daar rekken de mouwen in uit zegmaar :roflmao::o:

    @xRMC Wij hebben nu de babykamer leeggehaald en er een kast en tapijt neer gezet en zijn bezit om het bedje te verven. We hebben het bedje waar m'n vriend 32 jaar geleden in lag van zijn moeder gekregen, maar die was van donker hout en wij willen hem graag wit. Is een flinke klus nog! Eerste twee grondlagen zitten er na afgelopen weekend op, maar moeten nu de lak nog doen. Vind 't onwijs leuk om samen te doen. We willen ergens in mei/juni ook nog planken in de vorm van wolken maken. Dus dat wordt ook nog een dagje werk :D

    Hebben jullie nog DIY's in de babykamer? En voor wat voor stijl gaan jullie? Zijn jullie kamp lichte/zachte kleuren of juist kamp primaire kleuren?

    @Muisjepluisje de mooiste mijlpaal 20 weken! Vanaf nu wordt het aftellen!
     
  12. Muisjepluisje

    Muisjepluisje Fanatiek lid

    Feb 17, 2021
    1,395
    1,089
    113
    Female
    @Sappie91 Wij gaan voor neutraal met wat zwart, de jaloezieën en inbetween gordijnen hangen nu. We wachten nu tot de schilder kan komen en een muurtje doen we behangen met leuke leeuwtjes. Ledikant is zwart met een nougat klamboe en de commode en ikea paxkast zijn beide wit!
    Aankleedkussen en knuffeltjes etc gaan dan een beetje de aankleding geven op kleur maar wil het vooral rustig houden hahahaha
     

    Attached Files:

    Doortje25, D4YC and xRMC like this.
  13. Wishfull123

    Wishfull123 VIP lid

    May 26, 2021
    5,077
    4,583
    113
    Female
    De houten hangertjes van de Hema ;)
     
  14. xRMC

    xRMC Fanatiek lid

    Jun 11, 2022
    1,364
    1,156
    113
    Female
    Heel leuk, ook speciaal dat de baby in het bedje van je vriend komt te liggen! En het samenklussen is ook gezellig jaa.

    Wij hebben donkere meubels en willen dan oudroze/beige erbij zoals de gordijnen en het hemeltje. Zoals op de foto's zo stond het in de winkel en zo willen wij het ook. Ik heb wel de grote commode want dat vond ik fijner, hoe meer opslag hoe beter haha.
     

    Attached Files:

    Wishfull123, Doortje25 and D4YC like this.
  15. Mama8891

    Mama8891 Bekend lid

    Nov 6, 2020
    661
    725
    93
    Female
    Wat gaan jullie hard joh met die kamers haha, wel leuk hoor! Wij gaan van het weekend even samen zitten, het kleinste kamertje wordt nu waarschijnlijk een grote kledingkast voor de dames. Heel gepuzzel zo maar we komen er wel uit

    @Muisjepluisje gefeliciteerd, de helft gehad!
     
    Doortje25, D4YC, xRMC and 1 other person like this.
  16. Sappie91

    Sappie91 Bekend lid

    Apr 1, 2022
    649
    726
    93
    Female
    Mooie kamers al @Muisjepluisje en @xRMC! Heel benieuwd naar het eindresultaat :D

    Wij komen net terug van de 20-wekenecho en baby is helemaal goedgekeurd! Was hartstikke leuk om zo te zien.
     

    Attached Files:

    Wishfull123, Doortje25, D4YC and 3 others like this.
  17. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    Jul 25, 2010
    4,056
    884
    113
    Zo gaaf al die kamertjes. Ik houd van aarde tinten, maar mijn man gruwelt van een beige babykamer. :roflmao:

    We hebben zwarte meubels en een warme bruine pvc vloer uitgezocht. Hij krijgt aan 1 muur jungle behang in blauw/groene tinten en de andere muren worden dan het lichte blauw/groen vanuit het behang. Ik mag er gelukkig wel wat bruintinten aan toevoegen haha! :p Als ik er wat verder mee ben zal ik hier een foto posten.

    @Sappie91 wat fijn dat de echo goed was!

    @Muisjepluisje heerlijk hè die mijlpaal. Ik kijk nu uit naar de 24 weken mijlpaal en vanaf dan weet ik dat ik echt ga aftellen. Niet omdat ik het zwaar vind of zwanger zijn niet leuk vind, maar ik kijk gewoon zooo uit naar ons mannetje!

    @D4YC Ze is 8 geworden. Helemaal trots! Zaterdag vieren we het, maar we hebben het vandaag ook gezellig gehad.
     

    Attached Files:

  18. Muisjepluisje

    Muisjepluisje Fanatiek lid

    Feb 17, 2021
    1,395
    1,089
    113
    Female
    Hoe was jullie moederdag? Nog iets leuks gekregen?

    Ik kreeg een schopje van de kleine op film cadeau net dus ik ben blij:roflmao:
     
    xRMC and Mama8891 like this.
  19. Mama8891

    Mama8891 Bekend lid

    Nov 6, 2020
    661
    725
    93
    Female
    Wat een leuk cadeau! Hier van de jongste een geknutselde ketting gekregen die ze op school heeft gemaakt. De oudste maakt niks meer op school:eek: dus die had chocola voor me gehaald, heel lief haha

    De jongste vroeg sinds ze het cadeautje mee naar huis had genomen: mama vind je het spannend?:roflmao:
     
    Muisjepluisje and xRMC like this.
  20. xRMC

    xRMC Fanatiek lid

    Jun 11, 2022
    1,364
    1,156
    113
    Female
    Hahah leuk hoor! Hij wou even laten weten dat je dit jaar al een beetje mee mag doen met moederdag hahah.

    Mijn vriend heeft gister voor het eerst de baby gevoeld toen ze schopte. Hij feliciteerde me wel met mijn eerste halve moederdag:roflmao:.
     
    Mama8891 and Muisjepluisje like this.

Share This Page