Ik lig nog in bed, ga zo douchen. Vannacht heeft L tussen ons in geslapen ❤️ zo heerlijk. Hij heeft last van verlatingsangst momenteel en het lukte ons gisteren niet om hem in zijn kamertje te laten slapen, ook vanwege oververmoeidheid. Niet zo goed geslapen maar wel maximaal genoten Vandaag moet ik echt even stofzuigen en dweilen. Boodschappen doen en koken. Wasjes draaien en dat was het wel aan spannends. We gaan denk ik niks doen met L, die mag even bijkomen.
Ik leren en G in de binnenspeeltuin, prima deal Oortjes uiteraard mee anders is t straks geen doen (nu nog een oase aan rust).
Vanochtend gestoft, gestofzuigd en gedweild. Toen dochter halen van dr logeerpartijtje. Met datzelfde vriendinnetje nu aan het zwemmen. Hoef ik lekker niet mee te zwemmen. Ik zit lekker een boek te lezen.
Nu koffie in de zon. De jongens zijn met 3 vrienden boven aan het spelen. Straks even langs de decathlon. Wat hardloopkleding halen en voetballen voor de jongens (die verslijten ze hier super snel).
Zo even de bedden verschonen en boven stofzuigen en dweilen Afwachtend op een telefoontje van de kinderarts of de jongste moet komen
Ik ben jarig vandaag! de kinderen zijn nog bij opa en oma. Daar gaan we straks heen, een taartje eten en de meiden ophalen.
Ik lig even in bed. Vanochtend waren we laat voor ons doen: 7 uur wakker. Gister een gezellige avond bij vrienden en pas tegen 23.30 uur thuis. Ik begon met de was wegvouwen (5 min), vaatwasser en fles maken. Daarna N de fles gegeven, man ging naar de Lidl met N en ik heb zijn auto aan de lader gezet en gaan sporten. Thuis lekker haren gewassen en toen met zijn 3 naar het dorp gewandeld en een koffie gedronken in de zon op het terras. Man is nu afslaan en N slaapt. Om 16 uur gaan we naar mijn ouders om N te brengen en wij gaan dan door naar een bbq bij vrienden. Ik verwacht dat we N rond 21.30 uur weer ophalen en dan slaapt hij thuis weer verder (hij heeft mijn slaapgenen ).
Plan was om vanmiddag lekker rondje te fietsen langs allerlei speeltuinen. Helaas is zoon te moe om iets te gaan doen. Dus ben een beetje in huis aan het rommelen en zit hij een filmpje te kijken.
We rijden nu net terug van de camping boerderijdagen. Het was weer mooi opgezet!!! En de jongens hebben een mooie houten medaille erbij!
Vandaag een relax dag. Heb vanmorgen wel wat opgeruimd in huis en de was gedaan. Vanmiddag nog boodschappen gedaan en de laptop voor reparatie weggebracht. Nu in de tuin genieten van het mooie weer.
Vanaf Vrijdag gewerkt en dan nu eindelijk weekend! (Welgeteld 1 dag) Ik stap zo onder de douche en dan ga ik heerlijk met een wijntje wachten op de bestelde sushi..... en verder doen we helemaal NIKS meer.
Wij zijn vanmorgen in Paleis het Loo geweest, vanmiddag oa kaartjes besteld voor het nieuwe theaterseizoen en straks zelf sushi maken met Y.