Uitgerekend oktober 2023

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by marleenvdw, Jan 24, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Poesmuis

    Poesmuis Actief lid

    Dec 28, 2022
    184
    150
    43
    Female
    Fijn dat alles goed is ! Weer een geruststelling.
    Jullie weten het geslacht van de kleine niet ? Dat houd je tot aan de bevalling zo?
     
  2. Eevie82

    Eevie82 Bekend lid

    Jun 2, 2018
    892
    1,186
    93
    Female
    Ik heb de 20-weken echo een dagje later :) zal ondanks een goede 13-weken echo wel weer even spannend zijn (trigger, met dochter kreeg ik slecht nieuws met 20 weken) dus ik ben al hard aan het aftellen!

    Ik voel de baby wel bewegen ja, nog niet heel regelmatig of vaak maar herken het wel (en herkende het ook eerder dan bij de eerst). Ondanks placenta hoog voor.

    Vandaag iets doms gedaan: auto was zo smerig, daar moest ik iets mee. Liever lui dan moe dus hup in de wasstraat. Met dochter ook in de auto. Die schrok zich een ongeluk en heeft de hele “rit” zitten brullen :confused:. Rest van de dag had ze het er nóg over. “Auto wasstraat!” Vond je het leuk? “Nee, huilen” :roflmao:
     
  3. Maximex95

    Maximex95 Lid

    Mar 10, 2023
    31
    39
    18
    Female
    Ja echt fijn en een geruststelling!
    Nee wij weten het geslacht niet en houden we tot de bevalling, wel heeel nieuwsgierig!:)
     
    Ploop likes this.
  4. Poesmuis

    Poesmuis Actief lid

    Dec 28, 2022
    184
    150
    43
    Female
    Super leuk!. Wij zijn er nog niet over uit of we het wel of niet gaan weten. Ik word wel mega nieuwsgierig.

    Hebben jullie ook druk van onder ?
    En ook al dat traplopen vervelend voelt aan de buik? Alsof die een beetje in de weg zit zeg maar. Mijn buik is ook onder aan de voorkant gevoelig.
     
    Ploop likes this.
  5. Ploop

    Ploop Fanatiek lid

    Oct 25, 2021
    1,206
    1,331
    113
    Female
    Poh ik zou het echt niet kunnen tot aan de bevalling, maar uiteraard heel knap en respect voor een ieder die het wel kan.

    Ah ja de druk herken ik wel. En merk dat alles wat vermoeiender wordt en vandaag ineens flink last van mijn billen, zitbeenknobbels en schaambeentjes.. dus dat is wel balen.
     
  6. Youaremagic

    Youaremagic Actief lid

    Jul 26, 2022
    335
    306
    63
    Female
    Dit is ontzettend schrikken had ik met de 15 weken controle! Gelukkig stelde onze verloskundige ons wel gerust en we mochten toch even weer naar ons meisje spieken. Zou je dit niet kunnen bespreken? Dat jij net iets meer geruststelling nodig had?
    Volgens mij moet ik nu wel een suiker test doen maar ik heb dan ook echt overgewicht. Zou je dit ook niet kunnen bespreken?
     
  7. Youaremagic

    Youaremagic Actief lid

    Jul 26, 2022
    335
    306
    63
    Female
    Aankomende zondag 18 weken voel mij steeds beter, kan weer normaal douchen en avond eten :D

    wel had ik gister op het werk iets wat ik niet heel leuk vond en ik eigenlijk niet zo goed wist hoe ik moest reageren. Een leidinggevende kwam bij ons op locatie en ze vroeg ook netje hoe is het met je en ga zo maar door, later zaten we even koffie te drinken en zei ze, je hebt best al een buik voor je termijn en of ik met mijn vorige zwangerschap ook zo was gegroeid in omvang :rolleyes: ik stond even met mijn mond vol tanden maar dacht later echt was is dat voor kut opmerking, mijn buik is laatste 3 weken best hard gegroeid eerder was er eigenlijk niet veel te zien.
    Heb dit later ook nog aan collega gevraagd of zij dit ook niet een gekke opmerking vond? Het is niet of je er voor kan kiezen hoe klein of groot je buik word. Ik denk zo als zo veel vrouwen ik best onzeker ben over mijn lichaam zeker over mijn gewicht en dit is dan weer zo opmerking dat ik gelijk aan mijzelf ga twijfelen.
     
  8. Sappie91

    Sappie91 Bekend lid

    Apr 1, 2022
    649
    726
    93
    Female
    Ah dat is vervelend! Merk dat mensen de grootte van de buik ook heeeeel erg als gespreksstarter gebruiken. Ik ben nu bijna 22 weken en tot 2 weken geleden was er echt nog niks te zien. Als mensen dan wisten dat ik zwanger was zeiden ze bijna altijd: "Echt? Waar is de baby dan? Daar is nog helemaal niets van te zien!" Je kan het nu eindelijk wel zien, waarop ieeeedereen zegt: "Zoo die buik is gepopt he! Je kan het nu wel zien hoor! Je kan er niet meer omheen dat je zwanger bent nu - straks letterlijk ha ha." Ik heb in mijn eigen gesprekken vaak het idee dat mensen het zeggen met de intentie om de relatie te leggen en iets liefs te zeggen over de baby, maar niet echt nadenken over wat het doet met de vrouw waar ze het tegen zeggen.

    Als je je achteraf niet prettig voelde bij de opmerking kan het geen kwaad aan de leidinggevende terug te geven dat je je door de opmerking best even onzeker over je gevoel over je lichaam voelde. Grote kans dat je dan direct heel veel excuses krijgt :)
     
    Youaremagic likes this.
  9. Youaremagic

    Youaremagic Actief lid

    Jul 26, 2022
    335
    306
    63
    Female
    En daar heb je idd helemaal gelijk in, volgende keer als ik haar zie ga ik het zeggen! :)
     
  10. Dominique87

    Dominique87 Bekend lid

    Aug 28, 2021
    874
    480
    63
    Female
    Uitgerekend oktober 2023♡

    27 september
    Daan3 - 32 jaar - 3e kindje

    1 oktober
    Sappie91 - 31 jaar - 1e kindje
    JVE - 31 jaar - 1e kindje

    2 oktober
    Saar96 - 26 jaar - 3e kindje (1e samen)

    4 oktober
    Sam0601 - 32 jaar - 1e kindje
    AuroraMoon - 30 jaar - 1e kindje
    krisje123 - 24 jaar - 1e kindje

    5 oktober
    Ploop - 29 jaar - 2e kindje

    6 oktober
    Marleenvdw - 27 jaar - 2e kindje

    8 oktober
    Bloezem - 38 jaar - 4e kindje

    9 oktober
    Mama Croco - 30 jaar - 2e kindje

    10 oktober
    Maximex95 - 27 jaar - 1e kindje
    SLP - 30 jaar - 1e kindje

    14 oktober
    BWR - 27 jaar - 1e kindje

    18 oktober
    Moises - 33 jaar - 2e kindje

    20 oktober
    Roki88 - 34 jaar - 3e kindje (1e kindje samen)

    24 oktober
    Thephantom - 29 jaar - 3e kindje
    Oliviastress - 27 jaar - 1e kindje

    25 oktober
    Kimm24 - 35 jaar - 3e kindje
    Dominique87- 35 jaar- 1ste kindje
    26 oktober
    Poesmuis - 35 jaar - 3e kindje

    29 oktober
    Youaremagic - 35 jaar - 2 kindje

    31 oktober
    Eevie82 - 40 jaar - 2e kindje

    Verdeling jongens & meisjes
    Jongen!
    (4) | Meisje! (7) | Onbekend (10) | Verrassing tot na bevalling (1)

    Afspraken:
    Mei

    31-5 Roki88 - 20 weken echo (GUO) (19+5)

    Juni
    6-6 Poesmuis - 20 weken echo (19+4)
    7-6 Eevie82 - 20-wk echo (GUO) (19+1)
    14-6 Youaremagic - 20 weken echo (20+3)
    19-6 Maximex95 - Verloskundige afspraak (23+6)
    22-6 SLP - controle gyneacoloog (24+2)
    27-6 Poesmuis - Verloskundige afspraak.( 22+5)
     
  11. Dominique87

    Dominique87 Bekend lid

    Aug 28, 2021
    874
    480
    63
    Female
    Ik stond er even geleden op en ik zie dat ik van de lijst ben gevallen. Ivm gewicht. Ik ben 1.80m en weeg nu ruim 96 kg. Ik ben 12 kilo bijgekomen van de hormonen voor de icsi. Nu was mijn gynaecoloog nu niet erg lief naar mij voor mijn gewicht. Op 4 weken zwangerschap woog ik 93 kg. Dus maar 3 kilo bijgekomen op 14 weken... laten ze jullie er daar ook zo slecht bij voelen?
     
  12. Youaremagic

    Youaremagic Actief lid

    Jul 26, 2022
    335
    306
    63
    Female
    Volgens mijn verloskundige is dat “normaal” dat je tot je 15 weken ongeveer 2 tot 3 kilo groeit, het lijkt mij dus echt netjes en niet overdreven veel of weinig maar juist normaal. Wat jammer dat je gynaecoloog niet echt bepaald aardig tegen je is geweest. Wat had dan volgens hem anders gemoeten?
     
  13. Dominique87

    Dominique87 Bekend lid

    Aug 28, 2021
    874
    480
    63
    Female
    Haar. Nee ze vertelde me dat ik ervoor al wat bijgekomen ben en max 7 a 11 km mocht bijkomen. Heb hashimoto en die hormonen van 2 ivf rondes hebben me goed laten bijkomen. Op een gegeven moment had ikzo'n honger dat ik12 weken ver was en om 22 uur toch niets gegeten meer heb.resultaat. heel die nacht kotsmisselijk erdoor..
     
  14. Eevie82

    Eevie82 Bekend lid

    Jun 2, 2018
    892
    1,186
    93
    Female
    Wat vervelend en inderdaad, 3 kg in de eerste 14 weken lijkt me helemaal niet gek! Ik heb nog nergens op een weegschaal gestaan en ga dat ook nergens meer hoeven doen. Vorige zwangerschap ook niet :thumup: Stom he dat je je daar zo rot over kunt voelen. Net als die opmerkingen over de grootte van je buik. Die heb ik wél vaak gehoord. Maar ik vermoed dat mensen zich niet realiseren hoe kwetsend dat kan zijn.
    Ik heb heerlijk vijf dagen vrij gehad, qua weer echt met mijn neus in de boter ☀️ een zwangerschapsmasker krijg je niet per definitie toch, als je veel in de zon komt? Ik smeer goed hoor, maar een beetje een kleurtje na lange natte winter & voorjaar kan ik wel gebruiken!
     
  15. Sappie91

    Sappie91 Bekend lid

    Apr 1, 2022
    649
    726
    93
    Female
    Hier ook nog niet op de weegschaal hoeven staan. Of misschien alleen bij de intake? Weet t niet meer. Wel 1x zelf naar gevraagd, omdat ik in het eerste trimester praktisch niet of 1 kilo ofzo was aangekomen. Verloskundige zei dat dat allemaal niet uitmaakte dus was gelijk gerustgesteld. Nu volgens mij een kilo of 5 erbij in totaal. Die gewichtontwikkeling verscheeld zó van vrouw tot vrouw.

    En zwangerschapsmasker krijg je inderdaad niet zomaar @Eevie82, maar wel echt iets wat je kan gebeuren door te lang (onbeschermd) in de zon te zitten. Ook dat zal bij de ene vrouw sneller komen dan de ander. Moet toegeven dat ik ook al veel uren met m'n gezicht in de zon heb gezeten de afgelopen week, maar probeer ook heeeeeeeel goed te smeren :D
     
  16. Oliviastress

    Oliviastress Actief lid

    Nov 27, 2022
    247
    92
    28
    Female
    Wauw ik mees hier allemaal leukeverhalen , ik ben halverwege en heb veel last van spierpijn in mijn onderbuik en pijn aan men stuitje of staartebeentjz. Ik ben al bijna 8 kilo bij en woog 51 kilo voor ik zwanger werd. Ik vroeg aan de gynecoloog als dat normaal was maar die lachte het weg met :’ je denkt toch niet dat je in dat broekje ging blijven kunnen.’ Heel leuk allemaal maar weet eigelijk niet als dat normaal is. Hou me al vast voor komende maanden. Alvast bedankt
     
  17. Daan3

    Daan3 Fanatiek lid

    Nov 20, 2015
    1,044
    501
    113
    Hoi dames!
    Ik heb alles weer even bijgelezen hoor. Ik ben er hier al weken niet meer geweest eigenlijk, het schiet er gewoon compleet bij in. Gelukkig hoefde ik niet mega veel bij te lezen :roflmao:

    Hier inmiddels alweer 23 weken en een blij meisje in mijn buik die ik steeds duidelijker ga voelen bewegen. Ik heb zelfs de eerste bewegingen op film kunnen vastleggen, zo leuk. De 20 weken echo was top, helemaal goedgekeurd gelukkig.
    Ik ben nog steeds heel misselijk en gebruik nog steeds medicatie, maar ik kan godzijdank wel weer functioneren.

    Over bevallen: ik ben bij allebei de meiden thuis bevallen en bij de tweede in bad, dat zou ik dit keer heel graag weer willen :)

    Ik heb af en toe echt nog steeds niet het besef dat ze in mijn buik zit, haha. Het voelt nog zo onwerkelijk :D
     
    Youaremagic and Maximex95 like this.
  18. Kimm24

    Kimm24 Bekend lid

    May 15, 2011
    761
    543
    93
    Wij hebben dinsdag eindelijk de 20 weken echo eindelijk weer spieken
     
    Sappie91 and Maximex95 like this.
  19. Dominique87

    Dominique87 Bekend lid

    Aug 28, 2021
    874
    480
    63
    Female
    Wel ik heb echt al een week in de zon gezeten en tot nu toe geen zwangerschapsmasker tot nu toe... ja echt erg he hoe ze je kunnen laten voelen... hopelijk heb je er 5 dagen van genoten
     
  20. Eevie82

    Eevie82 Bekend lid

    Jun 2, 2018
    892
    1,186
    93
    Female
    Uitgerekend oktober 2023♡

    27 september
    Daan3 - 32 jaar - 3e kindje

    1 oktober
    Sappie91 - 31 jaar - 1e kindje
    JVE - 31 jaar - 1e kindje

    2 oktober
    Saar96 - 26 jaar - 3e kindje (1e samen)

    4 oktober
    Sam0601 - 32 jaar - 1e kindje
    AuroraMoon - 30 jaar - 1e kindje
    krisje123 - 24 jaar - 1e kindje

    5 oktober
    Ploop - 29 jaar - 2e kindje

    6 oktober
    Marleenvdw - 27 jaar - 2e kindje

    8 oktober
    Bloezem - 38 jaar - 4e kindje

    9 oktober
    Mama Croco - 30 jaar - 2e kindje

    10 oktober
    Maximex95 - 27 jaar - 1e kindje
    SLP - 30 jaar - 1e kindje

    14 oktober
    BWR - 27 jaar - 1e kindje

    18 oktober
    Moises - 33 jaar - 2e kindje

    20 oktober
    Roki88 - 34 jaar - 3e kindje (1e kindje samen)

    24 oktober
    Thephantom - 29 jaar - 3e kindje
    Oliviastress - 27 jaar - 1e kindje

    25 oktober
    Kimm24 - 35 jaar - 3e kindje
    Dominique87- 35 jaar- 1ste kindje
    26 oktober
    Poesmuis - 35 jaar - 3e kindje

    29 oktober
    Youaremagic - 35 jaar - 2 kindje

    31 oktober
    Eevie82 - 40 jaar - 2e kindje

    Verdeling jongens & meisjes
    Jongen!
    (5) | Meisje! (7) | Onbekend (10) | Verrassing tot na bevalling (1)

    Afspraken:
    Juni

    6-6 Poesmuis - 20 weken echo (19+4)
    7-6 Eevie82 - 20-wk echo (GUO) (19+1)
    14-6 Youaremagic - 20 weken echo (20+3)
    19-6 Maximex95 - Verloskundige afspraak (23+6)
    22-6 SLP - controle gyneacoloog (24+2)
    27-6 Poesmuis - Verloskundige afspraak.( 22+5)

    Juli
    4-7 Eevie82 - verloskundige en gynaecoloog (23+0)
     

Share This Page