Hier zitten ze allebei in groep 1/2/3. Er zitten nu 33 kinderen in hun klas. Ik zie nog 2 namen in de lijst van kinderen die ik niet ken dus wellicht eindigen ze met 35. Maar het is prima, het onderwijsconcept is erop ingericht, er is bijna altijd een onderwijsassistent en anders ook sowieso nog wel een stagiaire en ze hebben drie lokalen en de gang tot hun beschikking, dus zeeën van ruimte. Volgend jaar weet ik nog niet precies. Jongste zit dan nog steeds in groep 1/2/3, ik gok dat ze met ongeveer 25 zullen starten. Oudste zit dan in groep 4/5/6, ik gok dat ze daar ook met ongeveer 25 zitten.
Oudste geen idee, zit in de derde van de mavo, verschilt dan ook nog per les. Jongste heeft 22 kinderen in de klas (groep 4/5), volgend jaar geen idee, weet ook nog niet hoe de groepen dan ingedeeld worden.
Groep 8: 31 Groep 6: 27 Tm groep 4 zaten er eigenlijk nooit meer dan 24 kinderen in hun klas. Daarna werd het schuiven en rommelen met de combiklas en hoppa er paste zelfs 32 in de klas het eerste jaar. Ik vind het echt te groot hoor. Heel benieuwd hoe het er straks op het VO uit gaat zien, maar lees hierboven al dat je daar ook een klas van 33 kunt treffen.
Oudste, groep 3, 27 kids Is wel ook nog een groep 3/4 geen idee met hoeveel kids. Jongste, psz dacht max 13 Na de zomer start hij in groep 1 geen idee hoe groot de klassen zijn, dacht dat ik zoon had ingeschreven maar dat was niet zo, hij kwam op de wachtlijst, nu hebben ze aankomend jaar een extra klas dus niet meer op de wachtlijst. Nu hebben ze 2 groepen 1/2 en 1 klasje met weinig kids (10/12) groep 0. Dus ben erg benieuwd!
Groep 8: 26 Op de peuterspeelzaal zat hij volgens mij met 16 toen kwam hij in een groep 1 net voor de zomervakantie met 28 kinderen, waarvan 12 kinderen in september samen verder gingen in groep 1 en die in de loop van het schooljaar verder aangevuld werd. Ik weet nog dat ik het best zielig vond dat hij in een grote groep ging starten op school net voor de zomervakantie, maar het was vrij relaxed dan in de herfst. Nu heeft de school alleen maar nog 1/2 groepen. Sindsdien waren behoorlijk wat veranderingen, kinderen die gingen verhuizen, die door verhuizing erbij kwamen, kinderen met een asylachtergrond erbij en meerdere kinderen uit een andere school waar de ouders niet tevreden waren. Er was altijd beweging, volgens mij het laagste aantal 21. Ben benieuwd wat het in de middelbare wordt, eind van de maand is kennismaking, dan weten wij denk ik meer.
Op de vorige school zat dochter in groep 1/2 met 42 kinderen in een veel te klein lokaal. De andere groep 1/2 had iets van 38 kinderen. Er was dan een deel van de dag een onderwijsassistent die uit beide klassen een groepje meenam naar de middenruimte. Het ging, maar dochter vond het niet fijn. Was echt veel te druk
Oudste, speciaal onderwijs, groep 6/7: 13 kinderen Jongste, gewone basisschool groep 4/5: 21 kinderen Mijn eigen klas (ik werk op een school voor nieuwkomers): nu 15 kinderen, maar dat aantal is heel wisselend gedurende het schooljaar.
Groep 8, 14 kinderen waarvan 4 jongens. Vreselijke klas, altijd ruzie en niemand heeft echt aansluiting met elkaar of zijn hechte vriendschappen.. Denk dat als een klas groter is, je ook veel meer aansluiting kan vinden.
Oudste groep 6/7: 28 kinderen, wordt volgend jaar gesplitst. Zoon is er heel blij mee Dochter groep 1/2: zo'n 24 kinderen nu geloof ik. Zijn 2 kleuterklassen. Ik denk dat ze volgend jaar met zo'n 20-22 kinderen in groep 3 komt.
Dochter groep 4 (straks groep 5) 35 Wel altijd met minimaal 2 juffen en vaak een stagiaire. Zoon weet ik niet precies.
Had mijn dochter vorig schooljaar in de 3de, een grote klas. Meteen ook de meest rustige klas die ze ooit heeft gehad.
Groep 2: 23 leerlingen Groep 4: 27 leerlingen Groep 6: 13 leerlingen En ja, groep 6 is qua klas veel pittiger dan die groep 4
Oudste 2 groep 7: 22 leerlingen Middelste groep 5: 25 leerlingen Nr. 4 groep 1/2: 27 leerlingen Nr 5 andere groep 1/2: 27 leerlingen