Wat bijzonder dat je zoontje met namen kwam en jullie daar een perfecte mix van hebben gemaakt! ❤ En super lief dat jullie de niet-zwangeren nog volgen! Hopelijk zijn we snel allemaal op roze vind soms de tijd echt heel snel gaan als ik zie hoe ver jullie al zijn!
Gisterochtend onze eerste IUI gehad. Is wel een tegenvaller qua opbrengst. M'n man had z'n zaad laten controleren in oktober bij de huisarts en die zei dat het prima was. We hebben vorige week de uitslagen besproken met onze arts en die vond het wel prima, maar niet denderend goed. Hij zit overal tegen de grens aan. Dus dat was al een tegenvaller. Gisteren bij de IUI bleef na bewerking ook heel weinig over. Eigenlijk te weinig, maar ze lieten het toch door gaan, omdat "weggooien ook zonde is". Dusja, dat was wel even een tegenvaller steeds. Maarja, we hebben maar 1 zaadje nodig
Ik vind dat ook bijzonder. Onze oudste dochter heeft de naam uitgekozen voor de jongste dochter. Wij hebben zelf de keuze gemaakt. We hadden ook andere namen in onze hoofd.
aha oké. Fijn dat het onder controle is en dat je belans en in heb gevonden. 102/ 55 was mijn bloeddruk in zwangerschap.
@Joylynn Spannend hoor. Snap dat het toch een beetje een tegenvaller was. Hopelijk was het toch genoeg!
Jammer dat de opbrengst een tegenvaller was! Maar er hoeft er inderdaad maar 1 te zijn hé! Hopelijk eind van de cyclus niet nog een tegenvaller, maar eindelijk een meevaller!!
Ik twijfel heel erg om hem in het nub topic te gooien hier (dat had ik nog niet gedaan). Zal ik het doen? Ja he. Ik doe het gewoon, kun je daar even spieken (Zat sinds gisteren het hele topic door te zoeken of ik vergelijkbare foto vond, geeft 0 garanties natuurlijk hahaha)
Bij echo's en onderzoeken, dan het nub topic Lijkt toch een jongetje (tijdens die echo zag ik een potty shot, meende ik en dacht ik ook jongetje te zien)
Ja ik zie ook een jongen hoor!! Ik zie een streep boven de nub die omhoog staat. Dat wijst op een jongen. Spannend hoor!!
Twee bekenden (collega en schoonmoeder) hebben zonder echo of nub ook al gezegd dat ze dachten dat we een jongen kregen. Krijgen ze nog gelijk ook misschien! Zo spannend! Denk dat ik na het geslacht te weten er nog meer van kan genieten. Dan wordt het "echt"