En ja hoor, precies de week van onze vakantie ben ik ongesteld… ik slik geen pil meer, en tampons doen pijn. Op het internet kom ik progestageen tegen, lynestrenol en norethisteron. Iemand ervaring hiermee? Ontregel ik mijn cyclus dan drastisch, of werkt het wel goed?
Ik heb het twee maande geleden 5 dagen gebruikt. Het werkte goed met een beetje buikpijn ... daarna werd ik wel echt mega ongesteld ... dat duurde wel weer gewoon een maand bij mij.
Even contact opnemen met de huisartsassistent. Ik heb vorig jaar pilletjes gekregen om mijn menstruatie uit te stellen. Ik vind niet zwemmen niet zo´n probleem maar de eerste dagen douchen, vieze handdoeken en het verschonen bij mogelijk doorlekken vind ik wel een dingetje op een camping. Ik had niet het idee dat mijn menstruatie heftiger was. Ook mijn cyclus was de ronde erna weer normaal. Je kan er ook nog voor kiezen om een maandje aan de pil te gaan.
Weet je nog welke je hebt geslikt? Misschien is het voor mijn dochter nodig, maar als ze de keer daarna nog heftiger gaat menstrueren, dan weet ik niet zo goed waar ik goed aan ga doen. Eerst nog even de hoop dat het voorlopig wegblijft, maar dat denk ik niet..
Nee sorry, weet de naam echt niet meer. Zou contact opnemen met de praktijk en samen met de huisartsassistente naar de opties kijken.
Ik heb vorig jaar lynestrenol gebruikt tijdens een vakantie, bij mij werkte het helaas maar een paar uur per dag. Ik kreeg iedere dag bloedingen, was wel veel minder heftig tov ongesteld maar iedere avond tot in de ochtend bloedingen.
Ik heb als puber noresthyron gebruikt (primolut) -werkte prima - geen bijzonderheden naderhand. Ik overwoog het ook voor onze dochter - maar die wil haar menstruatie meerdere weken uitstellen en dan volstaat dit niet. Dus wij moeten ons toch gaan verdiepen in een pil - in overleg met de huisarts. Maar ik zou inderdaad overleggen met de huisarts.