Uitgerekend 1-15 januari 2024

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bloempjelief, 27 apr 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Seffie

    Seffie Fanatiek lid

    17 apr 2019
    2.270
    2.618
    113
    Vrouw
    @Joyce2013 jeetje wat heftig zeg ♥️ dikke knuffel. Ik hoop met heel mijn hart dat het kindje binnen 2 weken het andere kindje kan redden en laten leven. Ik hoop dat dat andere kindje kracht voor 2 krijgt en extra motivatie en kracht om lekker goed en gezond te groeien ♥️
     
  2. Desstiiny

    Desstiiny Fanatiek lid

    20 mrt 2012
    1.156
    99
    48
    Wat intens verdrietig dat jullie 1 van de kleine ukkies zullen gaan verliezen.
    Hopelijk zal het hartje binnen 2 weken uit zichzelf stoppen zodat verdere stappen niet nodig zijn, want het is al heftig genoeg allemaal om te gaan verwerken.
    Ik hoop daarnaast dat jullie, als dit alles een plekje gaat krijgen, jullie ook weer kunnen/mogen verder genieten van het andere wondertje ♡...veel sterkte in ieder geval voor nu, dikke knuffel
     
  3. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.462
    8.611
    113
    Vrouw
    @Joyce2013 hoe is het met jullie? Een beetje kunnen slapen? Wanneer is de volgende afspraak nu? ❤️
     
  4. KimCV1993

    KimCV1993 Lid

    8 apr 2023
    76
    84
    18
    Vrouw
    @Joyce2013 wat een vreselijk verdrietig bericht. Kan mij voorstellen dat het goed is om duidelijkheid te hebben, maar dit is verre van wat we met z'n allen hoopten. Daarbij zorgt het ook voor extra onzekerheid en onrust. Ik wil jullie heel veel sterkte en kracht wensen. Hopelijk blijft het andere kindje zich goed ontwikkelen!
     
  5. LoesIVF

    LoesIVF Lid

    22 feb 2020
    94
    128
    33
    Vrouw
    Ik heb gisteravond bij de huisartsenpost bloed laten trekken. Mijn dochter heeft waterpokken en mijn moeder en ik weten niet of ik dit al ooit gehad heb. Kans is natuurlijk zeer groot van wel, maar als dat nou niet zo is… Maandag rond lunchtijd zou ik de uitslag moeten krijgen. Hopelijk heb ik gewoon de antistoffen.
     
  6. Johanna84

    Johanna84 Bekend lid

    21 apr 2023
    742
    785
    93
    Vrouw
    Verstandig! Vervelend voor je dochter, maar dan is ze er straks mooi vanaf.

    Ik moet morgen bloed laten trekken voor de NIPT. Ook spannend.
     
    Meisje89 vindt dit leuk.
  7. Seffie

    Seffie Fanatiek lid

    17 apr 2019
    2.270
    2.618
    113
    Vrouw
    Ik ga morgen voor de nipt. Heb hele heftige dagen achter de rug. Vrijdag was ik op m’n werk, de ochtend ging wel oké, niet de hele tijd overgeven zeg maar. Maar rond 11.00 kreeg ik hoofdpijn dus had een zetpil genomen. Echter deed die helaas niks en kreeg ik zulke erge migraine dat ik heel die groep (werk op een kdv) heb ondergespuugd. Ben gelijk naar huis gestuurd maar in de auto ging het helemaal mis. Gelukkig had ik een vuilniszak bij me maar auto rijden en spugen tegelijkertijd is echt de hel :cry: Er was nergens een plekje om stil te staan en heb het echt als heftig ervaren. Thuis gelijk onder de douche en daar werd ik zooooo gek van de hoofdpijn dat ik mezelf wat aan wilde doen. Wilde de haren uit m’n hoofd trekken om maar IETS anders te voelen dan die migraine. Dus m’n man had de Vk gebeld en daarna de huisarts. Maar ik mag echt niks anders dan een zetpil. Nou meiden… ik wist met mezelf geen raad. Ik dacht zelfs een seconde, en daar heb ik nu onwijs veel spijt van natuurlijk, dat ik het dit allemaal niet waard vind :cry:

    Na 10 uur was de aanval voorbij maar ben nog steeds zooo bang dat het weer gaat gebeuren. Kan alleen maar huilen van hoe slecht ik me al weken voel :$ Hoop zo dat het straks allemaal voorbij is als dat magische 2e trimester begint!!
     
  8. LoesIVF

    LoesIVF Lid

    22 feb 2020
    94
    128
    33
    Vrouw
    Dat zeker. En ze is er gelukkig niet ziek van!

    Spannend! Ik heb over 2 weken die afspraak staan. Nog even geduld. Duimen goor een goede uitslag!
     
    Meisje89 vindt dit leuk.
  9. LoesIVF

    LoesIVF Lid

    22 feb 2020
    94
    128
    33
    Vrouw
    Wat een ellende zeg. Inderdaad hopen dat dit heel snel voorbij is!
     
  10. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    Ik hoop met je mee. Hopelijk is je meisje ook niet al te ziek ervan
     
    LoesIVF vindt dit leuk.
  11. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    Oh wat heftig :( vind t zo naar voor je dat je je zo rot voelt.. kan je niet kijken of t alternatieve circuit oplossingen biedt? Denk aan homeopathie, acupunctuur en osteopathie.. kost even wat, maar als t daarmee draaglijker wordt.. en in elk geval je migraine misschien voorkomt. Dikke knuffel!
     
  12. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.154
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Hopelijk gewoon antistoffen idd!
     
    LoesIVF vindt dit leuk.
  13. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.154
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Ach @Seffie :( vreselijk zeg voor je! Snap dat je dan wel denkt waarom je het allemaal doet. Hoop dat je er snel vanaf bent!
     
  14. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.462
    8.611
    113
    Vrouw
    Oh wat erg zeg! Wat slikte je normaal bij migraine? Heel veel sterkte, hoop echt dat je je snel beter gaat voelen!
     
  15. Seffie

    Seffie Fanatiek lid

    17 apr 2019
    2.270
    2.618
    113
    Vrouw
    Normaal slikte ik excedrin maar dat is uit den boze. Had vroeger van alles van de neuroloog gekregen want heb t al sinds m’n 10e. Niks werkte goed maar excedrin gewoon bij de drogist te halen werkt top haha.

    Heb het idee dat die migraine aanval de Max was, heb vandaag de hele dag nog niet hoeven spugen. En heb net gewoon met m’n kind kunnen zwemmen en een broodje kroket gegeten. Nouuuu dat is wel een wonder als je naar afgelopen weken kijkt dus hooooop dat het vrijdag de piek was :rolleyes:
     
    Eveline123, Meisje89 en LoesIVF vinden dit leuk.
  16. Johanna84

    Johanna84 Bekend lid

    21 apr 2023
    742
    785
    93
    Vrouw
    Jeetje wat heftig Seffie! En ook echt gevaarlijk (voor jezelf). Vreselijk, hopelijk krijg je niet weer zulke aanvallen.
     
  17. Johanna84

    Johanna84 Bekend lid

    21 apr 2023
    742
    785
    93
    Vrouw
    M’n buik groeit nu echt! Eerste kindje dus ik had gedacht het nog wel wat langer te kunnen verbergen. Ben gister met een (voor mijn doen) wijdere jurk naar een evenement geweest voor werk. Volgende evenement is gelukkig een dag na de volgende echo, dan hoef ik het hopelijk niet meer geheim te houden.
     
    Meisje89 en Caithxxx vinden dit leuk.
  18. Johanna84

    Johanna84 Bekend lid

    21 apr 2023
    742
    785
    93
    Vrouw
    Meisje89 vindt dit leuk.
  19. Caithxxx

    Caithxxx Fanatiek lid

    27 mrt 2019
    2.376
    2.264
    113
    Vrouw
    Ik ook.. hoop dat t naar omstandigheden goed met haar gaat..
     
  20. NNNIETJE

    NNNIETJE Lid

    30 apr 2023
    32
    103
    33
    Vrouw
    Hoi Dames,

    Ik ben veel berichten aan het terug lezen. Sorry ik ben niet zo actief!
    Maar ik lees mooie maar ook minder leuke dingen. Sterkte Joyce, heel heftig:cry:!

    Hier gaat alles goed, niet meer misselijk nog wel veel moe. 28juni mogen we naar de verloskundige. Blijft toch spannend, hopelijk krijgen we weer wat moois te zien ❤️
     
    Eveline123, Meisje89 en Caithxxx vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina