Nu ja, dan nog moeten die ouders de uren dan gewoon betalen als ze te laat afmelden. Moet eerlijk zeggen dat ik vandaag ook vergeten ben de BSO af te zeggen. Zoon wel ziekgemeld op school maar eigenlijk moet het apart.
Nee, de consequentie is dat je gewoon betaald, maar bij de meestekdv's is dat sowieso de afspraak. Bij veel kdv's is ook de afspraak: voor 9.00 uur brengen, maar wat kun je doen als mensen standaard 9.15 komen? Je kunt het aangeven, maar ja als ze het blijven doen?
Daar heb je inderdaad wel een punt. Is er niet gevraagd naar de baby en toen een belletje gaan rinkelen bij de moeder? Hoe dan ook, waar je ogen niet waren, moet je mond niet praten. Het is vreselijk triest en hetzelfde als ouders veroordelen waarvan kind bijv. is verdronken in het zwembad thuis. Het helpt de ouders niet om er kwaad over te spreken. Zij zal deze last haar hele leven met zich mee moeten dragen, op welke manier dan ook.
Kostentechnisch zou t me ook niet uitmaken nee, want je betaald toch. Maar mensen onnodig extra laten werken in een branche die al overwerkt is vind ik wat anders. Hier doen ze het qua zomervakantie slim: als je het tijdig doorgeeft krijgt kind een presentje.