Wij zitten idd all inn, maar misschien willen we ook nog wel ergens anders eten. Contant geld nemen we ook wat mee. Ik wou zo wie zo ook wat kleding in de handbagage doen zodat mocht er bagage kwijt raken we wel wat hebben. Wij zijn geen mensen die veel aan het strand zwembad liggen we willen ook dingen zien. Medicijnen heb ik ook opgeschreven. Kleding oprollen heb ik ook gehoord ga ik ook doen. We vertrekken om 13.40 uur en terug weg begin van de avond zoals het nu lijkt.
Ik ben nu op vakantie met het gezin. 1 koffer van 23 kilo mee. Lopen de hele dag in zwemkleding en de helft gaat weer ongedragen mee terug gok ik.
Credit card is niet niet nodig om mee te betalen, dat kan echt gewoon met de pin daar, maar als je ter plaatse een auto o.i.d. wil huren is een credit card vaak wel handig en soms vereist.
Wij doen altijd een korte broek aan in het vliegtuig met de zomervakantie. Moest er niet aan denken met een lange broek daar aan te komen
We hebben al meteen bij de boeking een auto gehuurd, maar hoe we kunnen betalen weet ik niet. Vind het ook zo wat om alleen daar voor een credit card aan te schaffen je moet er wel voor betalen
Dit moet je even navragen bij je reisorganisatie, want autoverhuur maatschappijen van autos vragen altijd een creditcard deposit, en deze moet op naam staan van de hoofd bestuurder.
Als je meerdere koffers hebt: wij verdeelden altijd onze spullen over meerdere koffers. Mocht er 1 kwijtraken heeft iedereen nog spullen totdat de koffer weer terug is. Is ons een keer overkomen.
Denk aan powerbanks (moeten in handbagage) en wij nemen ook altijd een losse stekkerdoos mee zodat we alles kunnen opladen. Bij kruidvat heb je heel veel miniatuurflesjes shampoo en zo.
Wij betalen ook altijd vooraf de auto huur, maar als een borg, of garantie voor als je bijv. een aanrijding hebt moet je altijd je creditcard gegevens achterlaten zodat zij een garantie hebben dat dit betaald wordt. ook al heb je via een organisatie geboekt. maar dit zal ook in de voorwaarden staan. dus ik zou dit wel even controleren...
dit staat nog bij de ANWB over auto huur. Tips auto huren buitenland - van boeken tot afhalen - ANWB 4. Houd je creditcard bij de hand Veel verhuurders vragen om creditcardgegevens bij de huur van een auto. De creditcard wordt naast de betaling van het huurbedrag gebruikt als garantie voor de borg, het eigen risico, eventuele schade en verkeersboetes. Je machtigt de verhuurder hiermee om achteraf extra gemaakte kosten af te schrijven. Zo kan de verhuurder zichzelf schadeloos stellen bij een eventueel incident. Veel consumenten vinden het vervelend om een verhuurder op deze manier te machtigen. Heel begrijpelijk, maar bij veel grote internationale verhuurders is het de enige manier om een auto te huren. Met goede afspraken en documentatie zijn problemen bovendien te voorkomen.
Nou dit. En elke keer denk je: volgende keer neem ik veel minder mee en tóch is het elke keer weer hetzelfde
Wij zijn afgelopen vrijdag teruggekomen van Kreta en had echt 0,0 behoefte om daar een lange broek of iets te dragen. Het is er 30 graden en erg warm. Dus wij hebben ook het meest van de tijd in bikini doorgebracht. In het vliegtuig gewoon korte broek (neem evt een hydrofiel doek of iets mee voor onder je benen te leggen als de stoelen van leer zijn, dat plakt namelijk ) Wat ik erg heb gemist is wat opblaasspul van de action... Hier betaal je 5 euro voor een luchtbedje bij de action waar ze daar gemakkelijk 20 euro voor vragen. Strandbal, bedje, opblaaskrokodil, whatever... Wat ik ook érg heb gemist is een treetje of iets om drinken in te vervoeren. Ik kon nu telkens aar 3 glazen vasthouden en als ik dan drinken ging halen voor mijn gezin en we waren in het theater moest er altijd 2 x gelopen worden. Andere mensen die er waren hadden zo'n dienblad met gaten erin voor de glazen, om het in te vervoeren. Mega-handig! Verder kun je daar elke 100 meter pinnen (ATM) en wij betaalde 3,95 per transactie extra om te pinnen daar. Waar in Kreta gaan jullie naartoe? Wij komen net terug van Stella Palace, een waar paradijs waar ik zo weer naartoe terug wil
Wij willen alleen een lange broek mee nemen voor de avonden net als een vest. Iets voor op de stoel tegen een plakken is een goede tip. Opblaas spul nemen we mee. Is kijken naar zo'n dienblad. Wij gaan naar Rethymnon hotel bio