De laatste 100 dagen van de zwangerschap - deel 8

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Lovieyou, 23 mei 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Noxe

    Noxe Fanatiek lid

    30 jun 2018
    1.714
    1.761
    113
    Vrouw
    Klinkt als ontzettend veel stress die je nu nog even vlak voor je verlof op je bord krijgt, rot zeg! En heel begrijpelijk dat dat je gewoon even teveel wordt. Kun je vandaag en morgen wat tijd voor jezelf nemen om wat meer tot rust te komen?

    Ja ik had wel verwacht/gehoopt dat de krampen van de afgelopen dagen wat gedaan zouden hebben maar helaas. Mijn vorige bevalling ging ook zo stroef. Die begon op het laatste moment toch nog spontaan toen ik al in het ziekenhuis was voor een ballonnetje. Maar de weeen die ik toen had zetten ook niet heel goed door en dus heeft mn vk toen de vliezen gebroken. Mijn eerste bevalling ging wel heel vlot, toen braken mijn vliezen in de ochtend en in de middag begonnen de weeen die goed krachtig waren.
     
  2. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.591
    4.446
    113
    Vrouw
    Super rot dat ze daar nu pas mee komen @JupitR, ik zou aangeven dat je inmiddels zelf iets hebt geregeld en dat ze te dus te laat zijn. Knuffel voor jou! ❤️
     
    JupitR vindt dit leuk.
  3. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.708
    7.187
    113
    Vrouw
    Het is inderdaad stressvol en vooral ook frustrerend, alsof je niet gezien en gehoord wordt en je moeite voor niets is. Zo heeft elke organisatie z'n stomme dingen denk ik.

    Bijzonder eigenlijk dat jouw 1e bevalling soepeler ging dan die erna @Noxe, je hoort het toch vaak andersom. Succes maar weer de komende dagen!

    Ik heb morgen weer controle en groeiecho trouwens. Ben wel benieuwd of ze nog steeds zo gemiddeld is en ook of dit dan de laatste controle bij de verloskundige al is ivm overdracht naar het ziekenhuis.
     
    Suzi98 vindt dit leuk.
  4. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.009
    4.986
    113
    Vrouw
    Heel frustrerend idd @JupitR! Wat heb je erop gereageerd?

    Het is wel erg stil bij @Maritiem al de hele dag hè? :D

    @Noxe Super balen dat bij jou het strippen nog niet gelukt is! Hopelijk kan het dit weekend wel, als je dan nog niet bevallen bent.
     
    JupitR vindt dit leuk.
  5. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.708
    7.187
    113
    Vrouw
    Haha, dat dacht ik ook van @Maritiem. Hopelijk is er inderdaad inmiddels een baby daar!

    Ik heb gezegd dat ik alleen dinsdag de 27e nog tijd heb en ook dat ik dit niet fijn vind gaan, zo kort op m'n verlof. Maar geen reactie op nog.
     
    Krv vindt dit leuk.
  6. Maritiem

    Maritiem Fanatiek lid

    8 jul 2015
    1.394
    1.285
    113
    Nou dames hier niks aan de hand hoor… strippen heeft ook niks geholpen. Morgen gaan we in de herkansing…. En morgen is wel een mooie datum 23-6-23 dus dat moet hem dan maar worden….

    balen van al die stress zo op het laatst jupitr!

    ah noxe al dat voorwerk en dan geen resultaat frustrerend! Hopelijk komt de baby nog spontaan voor de inleiding ik ga morgen ook met vk overleggen wat we gaan doen als strippen weer niet helpt.
     
  7. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.009
    4.986
    113
    Vrouw
    @Maritiem Wat balen zeg dat het nog niks heeft gedaan! Hopelijk haalt het morgen wat uit. Idd een mooie datum!
     
  8. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.708
    7.187
    113
    Vrouw
    Ah, dat is jammer @Maritiem! Op naar een nieuwe dag met nieuwe kansen dan ook maar!
     
  9. Maritiem

    Maritiem Fanatiek lid

    8 jul 2015
    1.394
    1.285
    113
    Pff gisteravond hele avond serieuze krampen… dus op bed gegaan met idee dan kunnen we nog even slapen hopelijk voor het echte echte werk begint…. Nou vanmorgen werd ik wakker zonder baby hoor…. Frustratie…. Vandaag op naar een nieuwe strippoging…. Nu wel ook nog constant harde buik dus hoop gewoon dat vandaag mijn dag is….
     
  10. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.009
    4.986
    113
    Vrouw
    Wat een teleurstelling! De dag is nog niet voorbij. Hopelijk geeft het strippen het laatste zetje!
     
  11. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.591
    4.446
    113
    Vrouw
    Ah dat is echt rot! Heb je wel lekker geslapen? Of veel wakker gelegen? Veel succes weer vandaag!
     
  12. Maritiem

    Maritiem Fanatiek lid

    8 jul 2015
    1.394
    1.285
    113
    gelukkig wel heel goed geslapen… was bijna jammer dat ik mijn ogen opende en zag dat het licht was… maar goed nieuwe dag nieuwe kansen en ooit…. Ooooooit komt ie er wel uit
     
    Krv, zegenwens en JupitR vinden dit leuk.
  13. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.708
    7.187
    113
    Vrouw
    @Maritiem, zou fijn zijn als hij dan na zo'n goede nacht zijn intrede in de wereld wilt maken! Bevalt toch een stuk fijner als je (enigszins) uitgerust bent.

    Ik had net de laatste controle bij de verloskundige. Baby is nog steeds mooi gemiddeld en wordt nu op 3600 gram geschat bij 40 weken. Ze ligt ook nog dwars/in stuit, wat ik al wist. Maandag heb ik controle in het ziekenhuis en zullen ze wel een datum willen prikken voor een versie.

    @Loveischocola, hoe heb jij de versie eigenlijk ervaren?
     
    Suzi98, Krv en zegenwens vinden dit leuk.
  14. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.009
    4.986
    113
    Vrouw
    @JupitR Fijn dat je controle goed was! En je hebt dus toch besloten voor een versie begrijp ik? Hopelijk gaat dat een beetje soepel. Dat het je vierde is helpt wel mee over het algemeen.
     
  15. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.708
    7.187
    113
    Vrouw
    Ja, 'besloten' is een groot woord, maar ik weet niet zo goed waar mijn twijfel vandaan komt. Misschien toch ook ergens opzien tegen de pijn van de weeën van een vaginale bevalling ;) . Op zich vind ik het wel een goed compromis om een versie te proberen, maar als uitgangspunt te nemen dat maar één keer te doen. Mocht ze, net als bij @Loveischocola, terug draaien, dan vind ik het wel goed. Ik weet ook wel hoe magisch ik een vaginale bevalling vond, dus dat is iets om aan vast te houden.
     
    zegenwens vindt dit leuk.
  16. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.252
    12.628
    113
    Vrouw
    Ik vond het prima te doen, mag ook geen pijn doen, ze houden de baby ook goed in de gaten gelukkig!
    Maar had jij nou ook afwijkende baarmoedervorm?
     
  17. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.708
    7.187
    113
    Vrouw
    Nee, ik heb denk ik afwijkende kinderen :roflmao::roflmao:

    Mijn baarmoeder ligt wel gekanteld.

    Wel fijn om jouw ervaring te horen, ook al is het natuurlijk een n=1 ;)
     
    Noxe vindt dit leuk.
  18. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.252
    12.628
    113
    Vrouw
    :roflmao::roflmao::roflmao:
    mijne was natuurlijk eigenwijs en weer terug gedraai:rolleyes:
     
  19. Noxe

    Noxe Fanatiek lid

    30 jun 2018
    1.714
    1.761
    113
    Vrouw
    @JupitR hoe lang ben jij nu zwanger? Mijn kindje lag dwars tot 36,5 weken en toen is ze spontaan goed gaan liggen (en goed blijven liggen gelukkig). Dus het kan nog :thumup:. En anders hoop ik dat de versie lukt.

    Morgen komt de vk weer langs om een strippoging te doen. Ik verwacht er nu maar echt even helemaal niets van :(
     
  20. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.708
    7.187
    113
    Vrouw
    Vandaag 34+3 weken. Ik kan me niet voorstellen dat ze zelf draait, omdat ze sinds de 20 weken echo al zo ligt, maar bij jou dus wel! Heeft jouw kindje tussendoor ook niet goed gelegen?

    Succes met de strippoging vandaag, het mag wel eens doorzetten! ♡
     

Deel Deze Pagina