@Noxe , succes vandaag met de strippoging hopelijk doet het wat! Hier heeft het gister weer niets geholpen helaas. Deze baby laat zich er zonder dwangbevel niet uitzetten vrees ik… als het goed is wordt ik maandag of dinsdag ingeleid mocht die zich het weekend niet zelf melden…. tis wat met die babys van ons…
Ik blijf voor je hopen dat een inleiding niet nodig is @Maritiem! Ik heb sinds vanochtend pijn in m'n bekken/kruis, hoe noem ik het. Alsof er met een mes gestoken wordt of m'n bekken breekt oid. Jemig, wat irritant. Ik strompel maar een beetje van a naar b. Is dit herkenbaar voor iemand?
Pogingen tot indalen betekend niet dat ze vast komen te liggen. Mijn tweede heeft het weken andersom geprobeerd en moest na het breken van de vliezen weer dalen. Maar vervelend voelt het wel.
Ah ok, ik herinner me dit niet zo van de andere zwangerschappen. Oudste was niet ingedaald iig en de andere twee lagen wel met het hoofdje omlaag. Misschien dat een hoofd dan toch anders aanvoelt
Ja, ik heb precies hetzelfde!!! Heel pijnlijk en ik loop erbij alsof ik een tuimelpoppetje ben. Omdraaien in bed is ook hels.
Haha dankjewel, jij ook!! Ik kan gelukkig rustig aandoen maar jij moet er nog mee aan het werk, dat lijkt me helemaal pittig! Kan je ook nog vanuit huis werken komende week of alleen op kantoor?
Thuis vrij zijn is moeilijker dan werken denk ik, haha. Heb momenteel de twee jongsten alleen. Gelukkig spelen ze vooralsnog zoet samen. Ik heb in principe 3 van de resterende 4 dagen op kantoor gepland, maar als het niet gaat dan is het niet anders en kan ik eigenlijk wel goed vanuit huis werken. Ik hoop niet dat dit nog een aantal weken zo blijft. Heb jij het sinds hij is gaan indalen?
Ik had het dus ook al toen hij dwars lag, ik denk dat het ook deels het verweken is maar het getrappel van de voetjes erbij is nog minder aangenaam. De osteopaat kon er in elk geval weinig mee bijna 2 weken geleden. Ik heb het nu zo’n 3 weken en rust nemen helpt goed (maar zeker niet altijd haalbaar, vooral als je meerdere kindjes rond hebt lopen). Succes hoor!!
Nee hier bleef ze constant draaien, ook tijdens controles door de vk. Maar meestal lag ze in stuit of dwars. Maar als ze bij jou al die tijd al dwars ligt dan vrees ik ook dat ze niet spontaan zal gaan draaien . Hopelijk lukt de versie en blijft ze dan wel goed liggen
Pff ja inderdaad, ze hebben er niet zo veel zin in . Hier vandaag wel voorzichtig goed nieuws.Kindje ligt inmiddels goed diep ingedaald en mijn baarmoedermond is veel weker geworden en is ook wat meer verstreken sinds de strippoging van donderdag. En het fijnste: ik heb nu 1,5 cm ontsluiting dus ze heeft me kunnen strippen ! Morgen controle in het ziekenhuis en dan gaan we ook gelijk een afspraak inplannen voor een inleiding, al hoop ik ergens nog dat dat niet nodig gaat zijn. Mijn vk gaf aan dat ze bij 2 cm ontsluiting ook de vliezen kunnen breken, dus daar gaat mijn voorkeur wel naar uit (dan heb ik tenminste nog een kansje op een thuisbevalling )
Pfff, krijg net bericht van ziekenhuis. Ze hebben me dinsdag pas ingepland voor het voorgesprek inleiden. Wat dus waarschijnlijk betekend dat ze me woensdag pas willen inleiden… ik ben dan 41/6 ben echt al half uur aan het denk dat ik straks de vk ga bellen om te overleggen of een nieuwe (derde) strippoging nog zin kan hebben….
He wat balen. Soms wil een verloskundige ook nog thuis de vliezen breken als laatste redmiddel. (Mocht je voldoende ontsluiting hebben) Dan zou dit bijv. dinsdag moeten, want mocht je met gebroken vliezen lopen zonder weeën kunnen ze je meteen woensdag op je geplande inleiding, inleiden. Wie weet is dit ook nog een idee voor je?