De laatste 100 dagen van de zwangerschap - deel 8

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Lovieyou, 23 mei 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    19 feb 2013
    720
    1.246
    93
    NULL
    NULL
    Ja weetje, uiteindelijk weet ik toch niet hoe het gaat lopen en misschien moet ik het gewoon loslaten en de instelling hebben we van: "we zien wel hoe het loopt"
    Ik kan wel een heel plan maken, maar bij O is daar ook weinig van terecht gekomen.
    Ik heb nog nagedacht over in bad bevallen, maar deze verloskundige raadde het af gezien de voorgeschiedenis, en daarbij was vorige keer het bad bezet dus ik wil dat risico ook niet meer lopen
    Die thee ga ik ook nog kopen en idd dadels. Ik wil ook weer beginnen met kolven met 37 weken, zodat ik een kleine voorraad heb.
    Deze vk heb ik voor de het laatst gezien bij 13 weken en bij O heeft ze mij 2x gestript, dus ze kent mij gelukkig
     
  2. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.593
    4.447
    113
    Vrouw
    Knap van je @Krisjee! Je hoeft ook geen mega uitgebreid plan klaar te hebben, naar mijn mening werkt dat alleen maar tegen je omdat het dan op zoveel vlakken tegen kan vallen. Ik krijg een geplande keizersnede maar ik heb wel wat zaken op papier gezet die ik belangrijk vind (dat mijn man bij de baby blijft als het noodzakelijk is dat we gescheiden worden, dat de baby gevoed wordt met mijn colostrum als het nodig is om bij te voeden (ik ben nu ook aan het kolven), dat het personeel duidelijk vertelt wat ze doen). Het is niet heel spannend en daardoor overzichtelijk. De gynaecoloog is hier ook van op de hoogte.

    @zegenwens wow, wij staan ‘ineens’ bovenaan. Hoe kan dat nou!? Ik ben echt verbaasd haha.
     
    JupitR vindt dit leuk.
  3. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.009
    4.986
    113
    Vrouw
    @Krv Waaa, nu je het zegt! Inderdaad :eek: Maar wie weet komt die van jou alsnog eerder :p
     
    Krv vindt dit leuk.
  4. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.710
    7.188
    113
    Vrouw
    Goed dat het gesprek zo gelopen is @Krisjee en fijn van dat ze bereid zijn met die termijn al te strippen!

    Ik had een dag vrij vandaag; geen werk en geen kinderen. Maar weinig rust, haha. Ik heb maar eens even doorgepakt in huis. Dus een paar wassen gedraaid met babyspullen (bekleding maxi cosi en wagenbak) en flesjes gewassen, spenen besteld, een start gemaakt aan m'n ziekenhuiskoffer en het één en ander aan lijsten en planken opgehangen in de kamers van de oudsten. Van die dingen waar je anders met 3 kinderen en een huishouden en verplichtingen buiten de deur niet snel aan toekomt. Nu een half uur rust en dan de jongste 2 van de opvang halen. Morgen weer een kans voor een rustige dag ;)

    Omdat stuitligging geassocieerd is met grotere kans op vroeggeboorte en mijn oudste - die in stuit lag - inderdaad te vroeg geboren is, voelt dat opeens ook als zo'n echt scenario. Of daardoor, of gewoon omdat dat gevoel er is, bekruipt me het gevoel dat deze dame misschien wel eerder komt dan de jongste 2 (38+3) of zelfs te vroeg.
     
    Krv vindt dit leuk.
  5. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.009
    4.986
    113
    Vrouw
    @JupitR Verstandig dat je daar rekening mee houd. Dan snap ik wel dat je vandaag even doorgepakt hebt :) Ach, dat geeft op een andere manier weer rust toch? Morgen dan fysiek wat rustiger aan. Hoe ver ben je nu ook alweer?
     
    JupitR vindt dit leuk.
  6. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.710
    7.188
    113
    Vrouw
    Precies dat @zegenwens! Vandaag 35+1. Zou deze baby met de termijn van mijn oudste geboren worden, dan is ze er dinsdag al :roflmao: Dat kan toch niet, haha. Maar ik ga wel iets op m'n matras doen om die te beschermen mocht het breken van de vliezen wel de aftrap van de bevalling worden. Met de hitte valt het nu toch wel mee.

    Heb jij je dagje schoonmaken eindelijk gehad? ;)
     
  7. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.009
    4.986
    113
    Vrouw
    Zou wat zijn, aankomende week al! Niets is onmogelijk :)

    Haha, nou ik heb vooral mijn man gister aan het opruimen gezet. Dat was echt zijn taak, maar heeft ie netjes gedaan gelukkig :thumup: Morgen ga ik het huis nog even flink onder handen nemen. Wilde eigenlijk vandaag al een deel doen, maar ik was uiteindelijk druk met 100 andere dingen en toen ik eindelijk tijd had, had ik rugpijn :rolleyes:
     
    JupitR vindt dit leuk.
  8. Maritiem

    Maritiem Fanatiek lid

    8 jul 2015
    1.394
    1.285
    113
    Lekker bezig geweest vandaag dames!

    hier vandaag tijd besteed aan onze peuter. Was voor iedereen fijn en heeft hem echt even goed gedaan! Hopelijk vanaf hier met hem weer bergopwaarts!

    h. Is nu weer lekker aan het groeien maar nog niet op geboortegewicht. Is ook nog steeds wat aan het stoeien met temp. Vast houden maar komt allemaal wel goed. Ik geniet enorm van hoe ons gezin nu is en hoe iedereen zijn plekje zoekt… blijft een mooi proces en dat het nu de laatste keer is en de plekjes straks “vast” staan maakt het deze keer wel extra bijzonder ofzo…
     
    Lily30, Suzi98, JupitR en 3 anderen vinden dit leuk.
  9. Noxe

    Noxe Fanatiek lid

    30 jun 2018
    1.714
    1.761
    113
    Vrouw
    #2569 Noxe, 29 jun 2023
    Laatst bewerkt: 29 jun 2023
    Ze weegt 3670 gram, dus ze is niet zo heel groot voor de termijn. Ze doet het heel goed en blijft al goed op temperatuur. Ik ga je een pm sturen!
    Met mij gaat het ook goed, amper last van de hechtingen en ook het bloedverlies is minimaal. Wel veel last van naweeen helaas
     
    Suzi98, JupitR, Zonnestralen en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  10. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.710
    7.188
    113
    Vrouw
    Wat fijn dat ze het zo goed doet! En mooi gewicht hoor. Maar beter dat ze er niet met (ruim) 4 kg uit kwam denk ik :)

    Die naweeën was ik even vergeten. Zeker met zo'n snelle bevalling als bij jou kan ik me voorstellen dat je daar veel last van hebt? Geef je borstvoeding (en voel je het dus ook extra bij elke voeding)?
     
  11. Noxe

    Noxe Fanatiek lid

    30 jun 2018
    1.714
    1.761
    113
    Vrouw
    Ik was die naweeen ook vergeten, maar ik ken ze nu weer :roflmao:. Ja vooral tijdens de borstvoeding, maar sinds vandaag zijn de krampen wel behoorlijk afgenomen.
     
    Zonnestralen en JupitR vinden dit leuk.
  12. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.710
    7.188
    113
    Vrouw
    Ik heb ook zo'n zin om bevallen te zijn, ben even klaar met zwanger zijn. Lopen doet pijn, slapen gaat moeilijk, haar bewegingen doen pijn, of ze gaat draaien of niet is onzeker, bovenop al de onzekerheid van wanneer de bevalling begint. M'n darmen zijn weer eens van slag door een stomme verkoudheid. Vandaag ben ik er gewoon even klaar mee :p

    35+3 vandaag, dus kleine moet nog wel even blijven zitten. Ik ga nu maar een dutje proberen te doen en hopelijk ben ik daarna ook mentaal wat opgeknapt ;)
     
    Suzi98 vindt dit leuk.
  13. Wishfull123

    Wishfull123 VIP lid

    26 mei 2021
    5.069
    4.576
    113
    Vrouw
    Hoe is het vandaag met je? De laatste loodjes gaan wat zwaarder wegen zo te lezen. Lekker af en toe toegeven aan een offday en niet teveel moeten van jezelf.
    Ik was gisteren ook bloedje chagrijnig, bleek ook gewoon beetje oververmoeid. Nu na een dagje rustig aan en minder verplichtingen gaat t weer beter.
    Je verlof nu gestart?
     
    JupitR vindt dit leuk.
  14. Suzi98

    Suzi98 Fanatiek lid

    30 mei 2022
    4.337
    4.001
    113
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Aaahw! Die laatste weken duren écht het langst he..
     
  15. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.710
    7.188
    113
    Vrouw
    Het ging gisteren wel beter @Wishfull123. Vast meteen weer teveel gedaan in het kader van: doen wat nodig is wanneer het lukt ;) Ik moet nog vandaag en morgen werken. Vandaag vanuit huis en morgen naar kantoor en een lunch met m'n team als afscheid. Die vermoeidheid maakt je hele relativeringsvermogen van slag he? Een beetje rust helpt inderdaad een hoop.

    @Suzi98, het is ook zo'n gevoel van: liever nu dan al maar geboren worden, want het geregel van opvang voor de bevalling vind ik nu toch eigenlijk wel een ding worden, met familie die net rond de 38 weken niet beschikbaar is. Nu is er nog school en geen vakantie en dan hebben we het maar gehad.

    Het wordt zaterdag weer 30 graden.. Hopelijk een eenmalige uitschieter :p
     
    Wishfull123 en Suzi98 vinden dit leuk.
  16. Suzi98

    Suzi98 Fanatiek lid

    30 mei 2022
    4.337
    4.001
    113
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Ja lijkt me ook erg vervelend en vooral in jouw situatie dat je rond de 38 weken grote kans hebt om te bevallen.. lastig zeg :(
    Ik duim mee dat het een eenmalige uitschieter is die 30 graden. Alhoewel, de romperjurkjes zijn wel erg schattig die ik heb liggen.. :roflmao:
     
    JupitR vindt dit leuk.
  17. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Druk zo rond de vakantie. Houden jullie het nog een beetje vol?
     
  18. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.009
    4.986
    113
    Vrouw
    Ik ben gister ochtend om 11:14 bevallen van onze zoon M. Het ging heel snel uiteindelijk. De hele nacht wat gerommeld met regelmatige, maar korte weeën. Om 7 uur werd het serieuzer. Om 8 uur had ik 3 cm en iets meer dan drie uur later was ons jochie er! Maar 9 minuten geperst en gelukkig maar weinig schade! Het is allemaal goed gegaan en thuis in bad gelukt! Ik vond het heel heftig maar gelukkig duurde het niet zo lang. De verloskundige stond vast in het verkeer en moest met politie escorte naar ons huis rijden :roflmao: Door de storm heen. We zijn nu aan het bijkomen en heerlijk aan het knuffelen! Hij weegt 3680 gr. Borstvoeding gaat goed!
     
    hummeltje5, Lily30, Noxe en 5 anderen vinden dit leuk.
  19. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Gefeliciteerd @zegenwens! Fijn dat alles goed is gegaan :)
     
    zegenwens vindt dit leuk.
  20. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.593
    4.447
    113
    Vrouw
    Hier gaat alles goed! Aan het genieten van de laatste dagen van de zwangerschap, volgende week zal hij er zijn.. ❤️ van mij mag hij in elk geval wel wachten tot na de warmte van de komende dagen haha.
     
    Noxe, JupitR, Wishfull123 en 4 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina