Het oude topic is gesloten dus dacht open een nieuwe.. Zitten er meer klaar voor de race? Ik heb er zin in!
oh leuk dat je een topic hebt geopend! Ik probeer altijd wel te kijken. Tegenwoordig zelfs de kwalificaties etc. Ik kan wat dat betreft wel in een sport duiken . Heb dat in het verleden ook met tennis gehad, en heel wat jaren met wielrennen.. maar nu dus Formule 1.
Hier vaste F1 kijker. Maar jeetje wat een weekend haha. Vooral met de track limits. Vooral heel blij met de presentatie van Lando! En dat ook Charles deze keer een wat succesvoller weekend had.
Leuk dat jullie ook kijken .. Weekend vol track limits inderdaad.. Max is op volle toeren dit seizoen, niet normaal wat een verschil met de rest. Ik ben benieuwd naar komend weekend, op zaterdag een verjaardag dus kan de kwalificatie pas later kijken.. Daar kan ik best van balen ..
Leuk! Ik volg sinds 4 jaar f1. Voorheen keek mijn man het weleens, snapte echt niet wat hij er zo leuk aan vond. Steeds hetzelfde rondje rijden. Nu ben ik de fanatieke van de 2
Er was een topic maar er werd niet gereageerd. Vast omdat het seizoen maar wat 'saai' is haha. Ik zie Max graag winnen hoor, maar t is wel saai zo. Op de baan zelf valt de actie ook wat tegen dit seizoen. Afgelopen weekend heb ik me weer wat meer kunnen vermaken met het kijken naar de race.
Hier ook een f1 fan! Ontzettend leuk dat Max het zo goed doet, maar ik vind het ook ontzettend leuk om de overige rijders te volgen. en dat de kogel nu door de kerk is voor Nyck de Vries, had ik wel zien aankomen. Ben heel benieuwd hoe Ricciardo het gaat doen!
Hier ook een grote formule 1-fan. Mijn man kijkt al sinds zijn jeugd en ik keek al lang af en toe mee, maar ergens rond Mexico 2016 ‘klikte’ er bij mij iets en mis ik geen race meer. Voor de kenners: dat was de race waarbij Vettel zo boos was op Verstappen en de raceleiding uitschold via de radio. Ik moest daar toen zo ongelofelijk om lachen en de race daarna was die spectaculaire regenrace in Brazilië. Sindsdien ben ik fan. Hoewel ik Verstappen het succes gun en het terecht vind dat hij records breekt, moet ik eerlijk zijn: ik vond het leuker toen hij nog een beetje moest knokken voor een resultaat. Als er nu iets mis gaat bij de kwalificatie voor hem vind ik dat stiekem wel leuk, zien we hem weer iets doen. Gelukkig is het gevecht achter Max wel spannend, iedere week staat er een ander team achter. Hopelijk komen ze snel wat dichterbij Naast Max hoop ik altijd op een goed resultaat voor Norris, Alonso, Leclerc, Sainz, Hulkenberg en Magnussen. Wat vinden jullie van de saga rond Nyck de Vries en Ricciardo? Ik vind het sneu voor Nyck en had hem wel nog wat races gegund, maar heel eerlijk, hij heeft in die 10 races ook echt niets laten zien wat veelbelovend is, dus ik snap ergens de keuze wel. Ik kan me voorstellen dat ze Ricciardo op de proef willen stellen, zodat ze hem als eventuele vervanger voor Perez kunnen gebruiken, mocht dat nodig zijn. Tsunoda zie ik niet zo snel naar RB gaan.
ik ben heel benieuwd naar wat Ricciardo gaat laten zie... ook om dan te zien of het echt aan Nyck lag.... Ik gun het Ricciardo wel om wat leuks neer te zetten. Maar heb echt mijn twijfels of het mogelijk is met die auto. En inderdaad.. ik vind het ook leuk als verstappen weer eens echt moet strijden, dus dat er wat mis gaat bij de kwalificatie . Maar dan wel met iedereen zeg maar - dat alles weer eens lekker door elkaar gehusseld wordt
Alpha Tauri is ook niet de beste auto op de grid, dus ik betwijfel of Nyck wat te verwijten valt. Maar gezien zijn leeftijd en ervaring zou hij toch wel beter moeten kunnen om in de F1 te blijven, dat was niet het geval dus begrijp de beslissing wel. Ik ben enorm fan van Ricciardo dus vind het super dat hij volgende week weer terug is, hopelijk presteert hij beter.. Verder vind ik Albon ook verrassend goed in de Williams. Hij heeft wel echt een vechtersmentaliteit. Het is bijna vanzelfsprekend dat Max de race wint haha, maar inderdaad de gevechten achter Max zijn wel leuk om te kijken. Sinds afgelopen 2 races dan, daarvoor was er weinig actie en telkens podiums met RB & Alonso