Waar valt jouw mond van open? Deel 13

Discussion in 'De lounge' started by Mammavantwee, Jul 1, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    Mar 28, 2020
    9,468
    8,617
    113
    Female
    Hun ophaallijst klopte zoals hij moest zijn, maar omdat haar dochter niet was afgemeld, stond ze er dus nog op, maar kwam ze niet. Daardoor klopte hij dus niet meer, maar dat konden zij natuurlijk toen nog niet weten, aangezien er geen afmelding was.
     
  2. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,228
    7,276
    113
    Female
    Brabant
    De lijst klopte niet met de kinderen die er waren, dus moeten ze daar achteraan. Een telefoontje is zo gepleegd.
     
  3. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    Mar 28, 2020
    9,468
    8,617
    113
    Female
    De lijst klopte dus opzich wel. De eerste fout ligt gewoon bij moeder. En ja, hun hadden daarna actie moeten nemen, wat ze dus ook gedaan hebben. Ik snap alleen niet dat er 2uur tussen is gaan zitten, dus ben erg benieuwd wat ze in die tussentijd hebben gedaan? Of waren ze er al snel achter dat kind niet zou komen en hebben ze achteraf enkel moeder hierover geïnformeerd? Ik begreep dat ze opgehaald zou worden bij gym? Misschien heeft iemand haar met moeder mee zien gaan? Waardoor het geen prioriteit nummer 1 meer was waardoor dit op een later tijdstip is gecommuniceerd naar moeder? Geen idee..
     
    Zxcvb, Zeebra and Neuzeke like this.
  4. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,960
    15,002
    113
    @tuc daar zou je toch een netwerk verstoorder op willen zetten...

    Aaaaagh heb je geen bereik meer meisje? Wat naar nou...Toch maar de thuis wifi dan he?
     
    tuc likes this.
  5. juf1987

    juf1987 Fanatiek lid

    Sep 30, 2014
    1,917
    1,809
    113
    Leerkracht
    België
    Zoals ik het lees heeft de BSO zelfs de politie ingelicht enzo... Dus eerst zelf gezocht, politie alles laten op starten en dan pas ouders gebeld...
    Daar valt de mama haar mond van open en dat snap ik.

    Als je als BSO de verantwoordelijkheid hebt om een kind op te halen en je vergeet dit... Dan vind ik dit inderdaad ook niet ok...
    Gelukkig maar dat mama net door ruiling op werk er wel op tijd was...

    En ja niet afmelden is 'fout', maar een kind vergeten, kwijt zijn en dit dus pas na 2u melden nog meer 'fout'

    Nu ik geloof wel dat de gym leerkracht anders bij het kind gebleven zou zijn en rond zou zijn beginnen bellen dus ik geloof wel niet dat dochter echt kwijt zou zijn geweest.
     
  6. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,960
    15,002
    113
    Bijzonder dat mensen zich aanduiden als "nieuw hier" terwijl de schrijfstijl zo opvallend is dat mij het zelfs opvalt. (En ik ben wel de laatste die iemand herkent, laat staan goed is in namen)


    Heeft iemand geroepen dat t zo saai was ofzo?
     
    nizzie86, Asil, JosjeM and 1 other person like this.
  7. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    Mar 28, 2020
    9,468
    8,617
    113
    Female
    Dat is dus hoogstwaarschijnlijk netjes volgens protocol gegaan; eerst zelf zoeken, daarna politie inlichten, daarna ouders. Als dat voor verbazing zorgt zou ik sowieso een gesprek aangaan, want dan sta je dus helemaal niet achter hun beleidsplan. Ik vind dus dar beide schuld hebben, moeder net zo goed als de pm’ers, maar nogmaals, ik ken het verhaal niet en als dat in de richting is zoals ik eerder schetste, begrijp ik wel dat er pas na 2u is gebeld.
     
    Zxcvb likes this.
  8. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    Mar 28, 2020
    9,468
    8,617
    113
    Female
    Vertell
     
  9. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,960
    15,002
    113
    Pm
     
  10. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    Jan 25, 2017
    4,873
    7,937
    113
    De enige die ik aan haar schrijfstijl zou herkennen ben jij :roflmao:
     
  11. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,960
    15,002
    113
    Ik doe niet eens een poging voor een ander account. 1 post en kans verkeken
     
  12. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,195
    16,530
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Wat vervelend zeg. Ik ben ook weleens mijn dochter vergeten af te melden bij de BSO, ineens een geruilde werkdag maar ik werd dan echt direct gebeld.
    Om 14.30 komt ze uit school en om 14.45 werd ik al gebeld.
    Kan iedereen gebeuren om vergeten af te melden, ze hadden je gewoon moeten bellen en dan hadden ze hun tijd en energie in iets anders kunnen steken.
    Beetje raar dat de zelf detective gaan spelen. Je kind zou maar echt weg zijn en je hoort dit 2 uur later.
     
    11131618, Merlino, nizzie86 and 4 others like this.
  13. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,164
    23,244
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ik wil ook PB! Ik herken ook zelden iemand! :roflmao:
     
  14. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    Mar 28, 2020
    9,468
    8,617
    113
    Female
    Nogmaals; dat is geheel volgens protocol. Het hele verhaal weten we helaas niet, maar dat ze zelf zijn gaan zoeken en de politie hebben ingeschakeld wel, en dat is precies wat ze ook hadden moeten doen. Ik verbaas me er echt over dat zovelen totaal niet op de hoogte zijn van de protocollen die gelden op de plek waar je je kind wekelijks of meerdere malen per week achterlaat.
     
    Mamafiets likes this.
  15. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,412
    30,750
    113
    Female
    Die protocollen wist ik destijds ook niet allemaal hoor. Bij de keuze heb ik vooral gelet op sfeer en hoe ze met de kinderen omgaan. Van een professionele organisatie verwacht ik dat de veiligheid gewoon in orde is.

    Ik zou ook niet binnen 5 minuten gebeld willen worden. Ga eerst eens zoeken zou ik zeggen. Je zou een kind hebben wat verstoppertje spelen leuk vind. Eerst he om de dag gebeld. En dan een kwartiertje later nog eens. " ja ze zat toch in de verkleedkist/achter het gordijn/ ..."
     
    Zxcvb and Bloempjelief like this.
  16. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,412
    30,750
    113
    Female
    Een App op de groepsapp zetten. Daarin de naam Toine noemen. En te laat zien dat autocorrect daar toilet van maakt :|

    Ik voelde me weer eens lullig vandaag :roflmao:
     
    GroeneBomen, toch3, Vero0504 and 2 others like this.
  17. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,641
    5,667
    113
    De lijst klopte voor hun ogen wel, hadden er 4 moeten zijn volgens de lijst en ze hadden er 3. Heeft niks met mijn vergeten afmelding te maken, je gaat controleren waar nummer 4 is dat is geen hoge wiskunde. Maar goed gezien ze sowieso alle kinderen in eerste instantie waren vergeten hebben ze snel iedereen meegenomen die er stonden en zagen ze op de groep pas dat het er 4 hadden moeten zijn. Dus daar is ook tijd in gaan zitten achteraf.

    Ik vind het een bizarre volgorde. Je had bij mij direct je antwoord gehad, plus stel het was wel echt had ik ook kunnen helpen door misschien te zeggen dat ze ergens heen is gelopen want ze kent de weg daar heen.

    Als ouder zijde voelt dit zo naar en dat ik zo laat ben gebeld. Je wil direct komen als het waar is, daar moet geen tijd tussen zitten.
     
    Mim89 likes this.
  18. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ik ken de protocollen wel, de volgorde die jij aangeeft kloppen.
    Maar, er is buiten protocol ook een pegagogisch inzicht nodig, en dat maakt dat je geen 2 uur wacht om ouders te informeren.
     
    11131618, Iertje81, Madelie and 7 others like this.
  19. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,195
    16,530
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Dat kan allemaal wel zo wezen maar het is natuurlijk bijzonder dat ouders niet op de hoogte worden gesteld.
    Dan boeit het me ook werkelijk geen ene mallemoer wat ze voor protocollen hanteren maar als een kind zonder opgaaf van reden niet op komt opdagen dan bel je de ouders.
    Stel nu dat een kind echt weg is en je hoort dit als ouders zijnde pas 2 uur later omdat ze zo nodig eerst hun protocol moesten doorlopen.
    Ben benieuwd hoe je zelf dan zal reageren.
    Oh .... is al 2 uur zoek?
    Nee hoor maakt niks uit dat ik het nu pas hoor want natuurlijk moeten jullie eerst jullie protocol doorlopen, geeft echt helemaal niks dat we het nu pas horen.
    Ik heb hier alle begrip voor want de protocollen gaan voor alles.
     
  20. Lvs88

    Lvs88 Actief lid

    May 13, 2021
    475
    255
    63
    Female

Share This Page