Ik denk dat het idd zwaar is icm met een gezin. Maar bij Kaag vind ik het wel 2 kanten. Ik vond haar ook totaal ongeschikt, ze straalde aan alle kanten uit dat ze de Nederlandse politiek wat "minnetjes" vond en ze kwam ontzettend elitair over. Grote mond over nieuw elan e.d. terwijl ze nog erger was dan wat er al zat. Dus ik denk ook dat ze heel goed aanvoelde dat ze totaal niet gedaan heeft wat ze beloofd heeft en dan is dit een goede reden om eruit te stappen.
mee eens hoor. Vond haar ook te elitair, vond haar niet sympathiek ze heeft altijd zo’n kille uitstraling. Komt ook nooit erg oprecht over ofzo. D66 heeft volgens mij echt niets van zijn plannen waargemaakt. En gaan flink afgestraft worden deze komende verkiezingen denk ik. Of ze moeten met een ijzersterk programma en sympathieke lijsttrekker naar voren komen.
Met een gezin lijkt mij inderdaad heel pittig en met jonge kinderen bijna niet te doen. Wat betreft Kaag, toevallig kreeg ik net dit artikel doorgestuurd, denk dat het inderdaad maar beter is dat ze vertrekt. (Ik ken zowel de schrijver als de site niet, dus geen idee hoe betrouwbaar dit is, maar zo op het eerste oog lijkt alles te kloppen.) https://www.buttkicken.nl/briefje-van-jan-aan-sigrid-kaag-7/
Sympathiek bij D66 is naar mijn mening onmogelijk Die Paternotte en de Groot zijn nog arroganter dan Kaag, en zo zit er nog een heel clubje. Vroeger (toen ik puber/20er was) vond ik het een hele sympathieke club. Nu zijn het allemaal van die omhooggevallen elitaire ballen.
Haha Jan Dijkgraaf ken ik wel. Bestie van Erica Meiland. Ik moet wel lachen om hem, maar neem hem niet te serieus.
Echt? Hoezo? Ik ben wel blij dat Groen Links en PvdA zich samen grijpen en patijoverstijgend denken. Zouden er meer moeten doen.
Ik vind Timmermans ook eenslecht idee. Iedereen wil verandering en vernieuwing in de landelijke politiek en dan ga je bij een nieuw idee een vastgeroeste "angry white man" inzetten. Bewust tussen aanhalingstekens omdat ik Timmermans geen vervelende man vind. Moorman is dan een veel beter alternatief.
Het zijn niet mijn partijen maar ik vind die samenwerking heel erg goed. Zo kunnen de Kamerleden de werklast verdelen en zich echt specialiseren op een portefeuille. De versplintering is naar mijn mening echt geen goede ontwikkeling. En aan andere kant weer niet blij want denk dat ze wel eens flink kunnen winnen. Timmermans ligt volgens mij heel goed bij veel kiezers. Zie hem alleen niet in oppositie in 2e kamer gaan zitten.
Ik heb hem een paar keer gezien en was echt onder de indruk, maar niet een goede indruk. Hij is heel erg selectief in welke bronnen hij gebruikt en negeert argumenten die niet in zijn straatje passen. Nog even afgezien van het feit dat ik hem niet energetisch genoeg vind voor een functie als MP. Hij is 62 en fysiek vind ik hem echt niet sterk en vlot overkomen. Ik vind dat een MP toch ook wel een bepaalde uitstraling moet hebben.
Ik vond Rutte al beter dan Balkenende in ieder geval, haha. Maar ze hebben ook echt gewoon snelheid van denken nodig, en dat zie ik bij Timmermans echt niet.
In de U.S.A. hebben ze iemand van 80 aan het roer...leeftijd en gesteldheid doet er in de politiek kennelijk niet toe
BIJ1 en Denk moeten ook op zoek naar nieuwe lijsttrekkers..Ik denk dat dat flink wat stemmen scheelt en BIJ1 niet meer terug gaat komen in de Kamer.
Omtzigt doet mee met een eigen partij. Ik heb goede hoop dat de kaarten dit keer flink geschud gaan worden in de politiek. Mischien valse hoop, maar voor mijn gevoel word het dit keer anders. Mischien ook wel door de leiders die niet meer verkiesbaar zijn ..
Ik denk dat er sowieso qua verhoudingen een hoop verandert met alle vertrekkende mensen. En Omtzigt met zn nieuwe partij wordt ook interessant. Als hij direct heel erg groot wordt dan zie ik er nog niet zo'n probleem in, maar mocht het tegen vallen en hij ook ergens tussen de 5 en 10 zetels zit, dan wordt de versplintering nog groter.