Ja dat is voor mij het enige nadeel aan dit weer. Verder vind ik het wel prima zo. Is ook precies de zomer zoals ik hem als kind kan herinneren
Wij zijn net terug van 2 weken kamperen in NL. In een tent. Oke, een paar graden warmer had leuk geweest maar wij hebben het weer echt niet als heel slecht ervaren. Beetje regen hoeft je kampeervakantie echt niet te verpesten. Zeker niet als je een kampeervakantie in NL kiest. Was voor ons echt prima te doen! Naast een bui hebben we ook veel zon gezien. Afgelopen jaren kampeerden we in NL tijdens die hete periode. Das ook niet alles
Ik hoorde laatst op de radio een kind van ongeveer 10 jaar zeggen: "dit is echt de laatste keer dat we vakantie in eigen land doen" Vond het zo ontzettend stom klinken. Haar ouders zullen het wel vaak (genoeg) gezegd hebben. Ik denk dat de hitte in andere delen van Europa nog erger is. Ik vind deze temperatuur dus ook echt prima, maar idd onhandig van de was
Ohh nee het is niet zoals de zomers die ik als kind kan herinneren. Voor m'n gevoel kon ik iedere avond tot laat buitenspelen met buurtvriendjes. Ik vind het dit jaar gewoon een prut zomer. Maar ieder zo zijn ding
Hondsdagen duren dit jaar tot 11 augustus. Hier hebben ze dan nog vakantie ( tot eerste week van sept)
Hier altijd in Nederland vakantie gevierd, kan me niet herinneren dat het toen heel warm was. Wel dat we met harde wind over meren moesten varen, dan stonden mijn moeder en ik in de kajuit de kasten dicht te houden. Of dat je net je vuurtje lekker aan had om brood ( op een stok) te bakken en dat er dan een bui aan kwam, vuur uit en je broodje niet goed gaar. Of dat het zwemmeer was, gewoon op een meer voor anker en lekker zwemmen.
Ja natuurlijk komt dit bij ouders vandaan. Je moet er toch niet aan denken dat je op Rhodos/ Corfu zit met al die bosbranden of aan het Gardameer met dat noodweer en alle stress die erbij komt kijken. Wij zijn in Noord Frankrijk geweest en beetje vergelijkbaar weer als bij ons. Ik moet er niet aan denken om 2 weken ergens te zitten met iedere dag temperaturen die tegen de 40 graden lopen. Zou er kapot sjaggerijnig van worden.
Zo mee eens. Een vakantie met alleen maar regen wil je niet maar de afgelopen weken is het best prima vakantieweer geweest.
Mijn dochter is eigenlijk al de hele week tot laat buiten. Zelfs nu speelt ze nog buiten met een vriendinnetje. Mijn jongens zijn binnen, maar dat komt meer door een gebrek aan vriendjes omdat iedereen op vakantie is, dan het weer zelf. Maar zelf ben ik heel blij dat we volgende week naar 30 graden gaan, ik zou kamperen met dit weer niet fijn vinden.
Ik vind het weer ook helemaal niet erg. En de meeste dagen kan de was gewoon buiten. Vandaag 4 wassen buiten gedroogd. Blij dat ik het er op gegokt heb en allemaal weer schone bedden
Wij gingen nooit op vakantie in de zomer, mijn vader zijn duiven hadden dan 'vluchten' het duivensport seizoen is altijd tot in de vakantie. Hadden een abbonement op het zwembad. Die altijd open was. Dus dan gingen we zodra de zon scheen op ons fiets er heen. Ondertussen is dit zwembad zo bezuinigd dat die alleen met 24+ graden open is met een zonnetje en absoluut geen regen. Echt zo jammer! Momenteel vooral last van een 'herfstdipje' in de zomer, zo verschikkelijk. Van de week in het bos was het echt 'herfst' Weet ook niet goed wat met de jongens moet, de oudste wilt heel de dag op de Xbox of tablet en de jongste is een wervelwind. Samen met ze op pad is een heel drama. Want beiden kun je niet uit het oog verliezen.
Het regent hier nonstop sinds 6 uur vanavond haha. Komende week ook veel regen verwacht en ja dat vind ik gewoon jammer nu in de vakantie en ik geniet ook absoluut niet van zulk weer in de zomer
Die buien zijn volgens mij heel lokaal. Wij hebben nu wel regen, maar verder grotendeels droog gehad. Ik moet zeggen, als het droog is vind ik het prima, maar de hoeveelheid regen ben ik ook nogal klaar mee. Ik wil dinsdagmiddag/avond naar het openluchtmuseum en dan hoop ik wel dat het redelijk droog blijft. Beetje fris vind ik niet zo erg, maar inderdaad non stop regen is gewoon ruk.
Hier (regio Rotterdam/Den Haag) valt de regen overdag erg mee. Ik keek er juist naar uit voor de plantjes, maar de regenton bleef over het algemeen vrij ongevuld. Zal in andere delen van het land dan inderdaad heel anders zijn. Regen en kamperen in een tent, met kleine kinderen, lijkt me niets.
Klopt, van de week had ik een paar keer gieters vol uit de ton gehaald, die was voor een derde leeg of zo. Vanmiddag weer helemaal vol, en daarna is er nog veeeelllll meer gevallen. Zo'n groot klassiek houten vat.