@MvanM, de bruiloft was echt leuk, alleen heel erg warm. Toen ze voor de gemeente trouwde ben ik iets eerder naar buiten gegaan, was bang dat ik flauw zou vallen daar. Veel mensen in de zaal en geen airco is geen goede combinatie als je zwanger bent Disney gaan we volgende week vrijdag pas heen, dus we moeten nog even geduld hebben. Je kan echt aftellen naar verlof, succes met de laatste dagen!
Wat fijn dat er al dames zo dicht bij hun verlof zitten! Kom zelf net terug van 2 weken italie. Vanaf maandag nog maar 5 weken werken en dan start mijn verlof ook. Heb nu allemaal vrouwen in mijn omgeving die met 37 of 38 weken bevallen - ook voor eerste kindjes, dus ben echt zo benieuwd hoe lang we in deze groep nog moeten wachten.
Heb je een fijne vakantie gehad? Hopelijk zaten jullie niet rond het gardameer. Ik hoop voor je dat de laatste 5 weken tot je verlof voorbij vliegen, zodat je daarna lekker rustig aan kan doen. Qua bevallen, ik vermoed hier wel tussen de 37 en 38 weken te bevallen. Is bij de andere 2 ook gebeurd. Meer dames die een voorgevoel hebben?
Zat er redelijk in de buurt, maar het noodweer is net langs ons getrokken gelukkig. Alleen maar zon gezien zo goed als En ik heb zelf nog nul voorgevoel. Hij zit nu in ieder geval nog goed
Ik heb echt weer een kort vermoeiend weekend gehad. Ik werk 32u per week en ben dus elke woensdag vrij, maar kan je naast alleen werken toch ook gewoon nog steeds verrottend moe zijn? Werd zaterdag nacht wakker, enorm benauwd en kwam totaal niet lekker in een normale ademhaling. Daarnaast komen mijn rugklachten onwijs overeen met ischias. Dus wakker liggen met pijn en benauwdheid is echt een top combi. Uiteindelijk geslapen van 3 tot 8, en overdag van 4 tot 7… Zit er nu toch overna te denken om eerder met verlof te gaan. Maar ook dit vind ik weer helemaal ruk om aan te geven, maar ik ben gewoon echt zo moe. Zat ook weer duizelig op kantoor, dus nu thuis verder de rest van de dag
Denk aan jezelf! Ik ben deels ziekgemeld dus werk 2x 4.5uur per week en ben alsnog helemaal gesloopt. Dus dat jij je vermoeid voelt is al helemaal te begrijpen!! Gewoon aangeven hoe je jezelf voelt en het vorige gesprek viel ook reuze mee uiteindelijk dus misschien deze ook? Alles word zwaarder nu dus het word echt wel tijd om goed naar je lichaam te luisteren. Ik heb gister mijn laatste werkdagje gehad. Nu 2 weekjes vakantie en dan gaat mijn verlof in maar ik hoef iniedergeval niet meer naar mijn werk, dit voelt echt als een opluchting dat je niet meer "moet".
@Muisjepluisje, ga het gewoon aangeven, hoe lastig het nu ook lijkt. Je moet echt aan jezelf en de kleine denken. Ik zit al even in de ziektewet en nog slaap ik veel, het zal wel nodig zijn denk ik dan maar. Het gesprek gaat echt meevallen, komt helemaal goed! @xRMC lekker genieten van je vakantie en verlof!
Ik heb een mail gestuurd. Heb nog geen reactie maar zal morgen hopelijk wel komen! Ik heb nu verlof aangevraagd per 21 augustus in plaats van 29 augustus, dus dan 18 augustus mijn laatste werkdag. Dat moet ik nog makkelijk kunnen volhouden, maar het idee van 4 weken trek ik echt niet! Gesprek erover vind ik ook prima maar op korte termijn zit zijn agenda echt overvol, dus dan maar een mail en als hij vragen heeft kan hij me gewoon benaderen!
Goed van je!! Hoop dat je snel reactie krijgt. En gewoon aan de bel trekken als het niet meer gaat, het is ook niet fijn om oververmoeid de bevalling in te gaan dus je moet wel nog even rust pakken! @Mama8891 Jaa, heerlijk. Zin in het niks doen nu het nog kan hahah. Hoe is je vakantie?
@Muisjepluisje goed bezig! Hopelijk hou je het vol tot de 18e en kun je daarna lekker je rust pakken. @xRMC vakantie is ok, had gisteren en eergisteren veel last van mijn onderbuik en banden. Ik vermoed indalen, mijn buik hangt ook wat lager ondertussen. Maar vandaag was wel weer erg warm, tegen de 30 graden. Dan sluit ik me de hele dag in het appartement met airco op nu is het wel lekker dus zo nog maar even naar het park
@Muisjepluisje goed dat je de mail gestuurd hebt! Ik vond het ook vervelend om aan te moeten geven dat ik eerder met verlof zou gaan, maar uiteindelijk is het wel beter.
Oh dat is wel vervelend! Belemmerd je toch wel in het genieten van de vakantie lijkt me. En die temperatuur is ook wel veel van het goede hahahah, maarja beter als dat het hier in Nederland is met de regen steeds. Hoop dat je nog wat fijne dagen hebt zonder teveel last van alles!
Hier weer een groeiecho gehad vandaag en wat is ze goed gegroeit! Ze zit nu lekker gemiddeld op p50. Ik hoef ook pas over 4 weken terug te komen (als alles goed blijft gaan qua bloedsuikerspiegel enzo) en dan doen ze weer een groeiecho en krijg ik een datum voor wanneer ze me gaan inleiden. Ze ligt trouwens ook al erg diep in mijn bekken, wat de menstruatiekramp en steken in mijn schaambot/liezen goed verklaard.
Voelt toch ook weer als een mijlpaal he, ik ga al richting week 33 Hier gaat het opzich redelijk maar elke nacht plafonddienstjes sinds 29 weken is echt heel ruk. Heb me voorgenomen zodra ik verlof heb ook gewoon overdag te slapen en als ik dan snachts niet slaap vind ik dat niet zo erg omdat ik dan toch niet naar kantoor hoef! En merk dat lang lopen/staan ook niet heel prettig is, had gister steken daaronder na even een boodschap doen
Yess! Klinkt raar he hoogzwanger hahha. Hier gaat het mwah, lichamelijk begin ik het erg zwaar te vinden, vaak last van mijn rug en menstruatiekrampen. Ook de obstipatie begint weer enorm op te spelen. Slapen s'nachts gaat ook niet meer. Maximaal 2 uur en dan ben ik klaarwakker. En hoe is het met jou? @Muisjepluisje Dan is het al helemaal fijn dat je toch wat eerder met verlof kan. Ik denk echt dat je wat meer aan jezelf moet gaan denken! Het word voor ons alleen nog maar zwaarder denk ik en als je dan niet bij kan slapen is het toch heftig.