Ik heb de meeste vanuit onze "uitzet", bij elkaar gespaard voor we gingen samenwonen. En we zijn gaan samenwonen in 2005
Die we boven hebbeb al 5jaar beneden vorig jaar gekocht en zijn dikkere variant .aar ze stinken niet normaal en wat ook doe blijven stinken heb vandaag nieuwe binne gekregen van sea horse ben benieuwd
Ik vind de serie Hotel Royal van Action erg goed. Ze pluizen wel erg in de droger, maar ze zijn bij mij echt nog steeds goed. Ik heb een keer in de aanbieding extra gekocht, maar die liggen nog nieuw op zolder.
Welke heb je dan? Ik heb daar echt geen last van en ze gaan in een hele warme droger hier, op zn heetst.
Ik volg, precies hetzelfde probleem met de “nieuwe” Hema handdoeken. Ik heb badlakens van livello, die bevallen erg goed, dus wellicht koop ik daar ook de gewone van
Je kunt ze beter bij de Hema halen of bij de AH die Walra handdoeken. Die van de Action kun je na een jaar doorheen kijken.
Wel grappig ja! Ik ben 46 jaar en dit is mijn 2e “lichting” handdoeken in mijn leven, de vorigen ( van voor 2008/2009) waren van die lelijke terracottakleur handdoeken gespaard met een actie van de Plus
Hopelijk heeft de plus binnenkort weer de handdoeken want die zijn echt super. Dan spaar ik heel hard mee.
Haha ik ook! Precies hetzelfde. Ze worden eindelijk minder mooi. Ik ben aan het sparen met de zegels van de trekpleister. Iemand daar ervaring mee ?
Overigens zijn er nu handdoeken in de aanbieding bij de action. Ik weet niet of het de gene zijn die je zoekt. Loopt nog tot en met dinsdag.
De dikkere "hotel" handdoeken zijn echt van top kwaliteit. Blijft mooi dik en vervormd niet. En de kleur (ik heb deze kleur) is nog steeds zo mooi en fel! Nu idd in de aanbieding tm dinsdag. https://www.action.com/nl-nl/p/3001144/hotel-royal-handdoek/
Ik koop ze eigenlijk altijd bij de action. Tot nu toe heel tevreden mee. Ook met de kleinere handdoekjes en washandjes
Voor de kinderen heb ik die van de action. Prima handdoeken. Voor mezelf Hema en ik heb nergens last van? Ze gaan hier overigens niet in de droger.