Er staat een redelijke verbouwing op de planning en onze vaste aannemer heeft het druk. Pas tijd volgend jaar april, met geluk. In het verleden hebben we wel eens door iemand een vloertje laten leggen via Werkspot. Die jongen kwam samen met een meisje (blikjes redbull in de hand), met een plastic tas van de supermarkt, waar een zaag in zat en binnen een uur lag de hele zolderverdieping er keurig netjes in. (En na een aantal jaar ligt het laminaat nog steeds keurig netjes!) Nu met een wat grotere verbouwing weer via Werkspot gekeken welke aannemers reageerden. En er kwam 1 reactie van een man. Reviews op Werkspot waren alle zes goed, geen negatief bericht op internet gevonden na mijn fbi-speurwerk ingezet te hebben ... geen slecht gevoel bij de man zelf. Maar toch ergens een twijfel.. Onze vaste aannemer was in eerste instantie ook een wildvreemde en dat is deze man nu ook. Had het idee dat hij echt wel wist waar hij het over had. Dacht goed mee... Maar dan toch de twijfel, kan niet uitleggen waarom. Wat zijn jullie ervaringen met Werkspot?
Wisselend, toppers en floppers. De flopper had ook goede reviews, maar die bedreigde mensen ook die een slechte review schreven bleek achteraf en liet familie reviews schrijven. Kortom, deed ook net alsof hij ingehuurd was om die klussen te doen en dan gaven zij die reviews. Zijn vrouw had bijvoorbeeld een nogal opvallende naam en schrijfstijl en een ander persoon ook. Viel wel op, helaas na afloop, toen we achter die namen kwamen en op andere plekken reviews vonden. Maar ja, die beunhazen of oplichters kun je ook buiten Werkspot treffen en we hebben ook goede ervaringen, dus ik durf het nog wel aan voor de meeste klussen.
Hier vooral goede ervaringen met werkspot (inderdaad met uitgebreid speurwerk ed ). De laatste jaren komen er echter minder reacties als je een klus plaatst, ze hebben genoeg werk zonder. En laatst een hele slechte ervaring met een bedrijf waar we uit het verleden een goede ervaring mee hadden en vervolgens met een bedrijf dat we via Google gevonden hadden. En nee, dat was niet zo’n verhaal van een reclame-advertentie ed. Het kan gewoon altijd beide kanten op, tenzij je echt altijd een en dezelfde persoon hebt (en die ook nog eens alles kan ).
Ik vraag me altijd af waarom een vakman werkspot zou gebruiken. Voor een echt goede vakman staan mensen toch in de rij? Dus ik zoek altijd naar het addertje onder het gras. Maar het hoeft niet perse een oplichter of een onbekwaam iemand te zijn… We hadden laatst een timmerman die net zijn opleiding af had en voor zichzelf begonnen was. Heel leuke jongen die een kast op maat gebouwd heeft. En we zijn via werkspot zo aan onze hovenier gekomen. De tuin van ons destijds nieuwe huis moest helemaal opnieuw aangelegd, maar we wilden er geen hoofdprijs voor betalen. Deze man gaf eerlijk aan dat hij wel veel ervaring had met planten, maar dat hij graag nog meer ervaring op wou doen met het aanleggen van een complete tuin en dat het goed was voor zijn portfolio. Daarnaast kwam hij ook een beetje sociaal onhandig over.. dus ik snapte helemaal waarom hij onze klus wilde.
Wij hebben goede ervaringen met werkspot. 2x zelfs. Wel al een aantal jaar geleden. Goed natrekken /research doen. Succes!
Ik doe eigenlijk niks via werkspot, ik zoek bewust naar bedrijven met een werkpand (niet vanuit huis) en bij voorkeur uit de regio, met personeel in dienst, die al langere tijd bestaan en controleer waar zij zeggen aangesloten te zijn bij de betreffende partijen zelf. Met t hek plaatsen hebben we via via een adresje gevonden. Elektrapanelen heb ik wat meer zoekwerk gehad om geen cowboy te vinden of via een koepel (want die gebruiken onderaannemers en joost mag weten wie je dan hebt). Met kleine dingen die niet te ingrijpend zijn, zoals vloertje leggen, maatwerk kast, zou je t kunnen overwegen, maar niveautje pui er uit wil je geen gedoe. Dat is ingrijpend in je constructie en gaat gewoon met teveel geld gemoeid. Allicht dat @Zuul je tips kan geven, die heeft helaas nogal wat problemen gehad.
Hier tot nu toe goede ervaringen. 1x beneden de vloer egaliseren en PVC erop. Die man deed eigenlijk zijn reclame via Werkspot 1x beneden balken laten slopen. Netjes gedaan en afgevoerd. Dit was echt een tussendoor klusje. 1x schutting laten plaatsen. Toevallig waren ze de volgende dag in de buurt. En hadden ze nog een gaatje. Zeer netjes geplaatst. Ik kies voor grotere klussen wel echt een bedrijf. En ze moeten minimaal 50 reacties hebben die natuurlijk ook goed zijn. Maar ook een keer een vent die ik per ongeluk niet had afgewezen die ging appen dat als ik nog 1 keer een prijsopgaaf deed hij de kosten door berekende. Alsof ik continue bij hem prijsopgaven deed. Ik had oprecht geen bericht gehad van werkspot dat hij gereageerd had. Dus was mij van geen kwaad bewust! Als je zijn Google recensies las deed hij dit dus vaker. Naar mannetje.
Hier enkel kleine klusjes laten doen, dat ging eigenlijk altijd goed behalve 1 man die heel lastig te bereiken was en ineens zonder bericht achter onze tuin stond te roepen of hij bij het goede adres was - ik begrijp nog steeds niet waarom hij ineens op een zondagavond rond 22u besloot dat het tijd was om onze klus te komen doen (waarbij geboord moest worden buiten). Maar vervolgens via werkspot een vervanger gevonden, en die was weer prima Met grote klussen geen ervaring, dan kies ik liever voor een aannemer waarvan ik bv weet wat voor werk hij eerder heeft gedaan (bv bij buren, familie etc - altijd via mensen die we kennen).
Hier ook een aantal klussen via werkspot gedaan. Onze architect en constructeur hebben we via werkspot. Ik kijk wel altijd naar de recensies en hoe het contact is. Wij hadden bijv 2 architecten een gesprek mee en 1 viel echt tegen en de ander voelde gelijk goed. Het kan via werkspot altijd 2 kanten op gaan maar ik zou het gewoon uitzetten en kijken wat voor reactie je krijgt. Mijn man is zzp en doet ook regelmatig klussen via werkspot. Zijn voor hem fijne klussen als er iets uitvalt of om in de toekomst te plannen.
Nee klopt, ik ben bekend met ZZP'ers en mensen met een woon/werkpand maar heb liever iets meer "body" bij een aannemer. Dar is allicht wat duurder (want dat pand is niet gratis) maar heeft wel mijn voorkeur. Bedrijf wat geregistreerd staat op een huisadres (geen woon/werkpand) sla ik bijv over. Is t een hele grote klus dan wil ik de gedoponeerde jaarrekeningen ook nog wel eens doorlichten. Klinkt bijna als forensisch onderzoek wat voor een kast op maat al snel overkill is uiteraard. Een en ander moet je wel balanseren.
Vooral goede ervaringen. Zo heeft iemand die normaal gesproken protheses maakt in het ziekenhuis als beroep bij ons een prachtige extra badkamer gemaakt (hij maakte van karton de mallen en had nog geen recensies, maar we hadden er een goed gevoel bij). Voor hem was dat een hobby. Ook een keer voor 100 euro opgelicht hoor. iemand zou bij ons 3 stroken pvc leggen, die ontbraken na een kleine verbouwing en na het egaliseren hebben we die man nooit meer gezien. Hij had eerst nog vage verhalen en excuses over ingegooide auto ruiten en nu snap ik waarom. Maar goed een aannemer is ook niet altijd alles. Wij hebben die in de familie en ik ben juist daar super ontevreden over, maar omdat het dan familie is heb je ook geen zin in gezeur.
Werkspot was leuk in de bouw crisis van 2012-2015. Toen moesten ook gerenommeerde vaklui wel eens uren opvullen vanwege destijds lage aantal verbouwingen. In die periode hebben wij 2 huizen kwaliteitsvol geflipt met oa werkspot lui. Sinds 2017 toen alles de lift in ging moest je daar niet meer komen, alleen nog slechte kwaliteit of gasten die niet kunnen plannen/ regelen/ leveren. Vraag je eigen aannemer wie hij als back up zou vertrouwen. Kom je verder mee.
We hebben net een aantal zaken via Werkspot geregeld. En ik moet zeggen: alledrie top. Maar je moet wel echt goed opletten. We hebben een aannemer/elektricien de voorbereiding voor de keuken laten doen, stucen en nog wat andere zaken. Top! Hij communiceerde goed, dacht mee en binnen een week hard doorwerken hebben ze alle klussen gedaan. En het stucwerk is helemaal top gedaan. We hebben een zandcement dekvloer met spoed moeten regelen. Echt een topper gevonden die de vloer mooi strak heeft gelegd. En onze schilder hebben we ook via Werkspot, ook echt een hele fijne man. Heel communicatief, flexibel, vriendelijk en goed vakmanschap geleverd. Ik heb dan ook geen slechte ervaringen maar een collega bijvoorbeeld weer wel. Ik moet wel zeggen dat er kanttekeningen bijzitten: de zandcementdekvloer mannen deden het zwart, heel vroeg in de ochtend. Die doet dat ernaast voor een extra zakcentje voordat hij op de dat zelf een “witte” klus doet. Daar betaal je dus wel voor. De schilder is nog niet heel heel lang voor zichzelf bezig en bouwt aan zijn netwerk. Als hij die straks heeft, verdwijnt hij van Werkspot.
Hier een slechte ervaring. Het werk an sich was goed gedaan, maar we kregen ineens een rekening die honderden euro's hoger uitpakken. Dit ook als review geschreven en we kregen als reactie op onze review dat dit was, omdat ze de trap af hadden moeten dekken en mee moesten stucen. Ze zijn echter nooit bij de trap in de buurt geweest. Het was echt een verschrikkelijke man.