Ik vond ze op het voetbalveld behoorlijk chaotisch. Denk dat ze uiteindelijk nog niks van een wedstrijd hebben gezien.
Ja klopt haha, maar die jongste kinderen vliegen overal heen en ik begrijp wel dat ze dan niet de hele wedstrijd de rug naar ze toe keren om de wedstrijd te zien. Al had ik het zelf misschien wel anders aangepakt.
Zoveel kinderen opvoeden alsof je er twee hebt zou mij grijze haren geven. Dit zou voor ons een opsplitsmoment zijn. De ene met de kleintjes naar de speeltuin. En de ander naar het veld. En dit evt elke week wisselen. Of, wat minder goed voor de motoriek, de peuter op de rug.
Ik heb nooit mijn kinderen in draagzak of doek gehad, maar ik pakte met zulke momenten al gauw naar de buggy. Een tweejarige is gewoon nog klein en die moet je constant in de gaten houden. Dan heb je echt geen tijd om fatsoenlijk naar iets anders te kijken. Dus zette ik een kleintje in de buggy. Niet dat zulke momenten nu zo vaak voorkwamen. Maar ik koos dan liever toch voor een stukje gemak.
Ja je kunt indd niet van een 2 jarige verwachten dat die netjes op 1 plek blijft staan. Al zou onze jongste dus ook stampij gaan maken om de buggy haha Maar denk ook niet dat ze dit wekelijks doen, omdat ze ook zei dat ze nu toevallig allemaal tegelijk moesten voetballen en ze er maar een gezinsuitje van maakten... Ik denk dat het dan indd beter is om maar om en om mee naar de voetbal te gaan en dat 1 iemand dan thuis blijft bij de kleintjes. Die willen vaak toch niet kijken, maar gewoon spelen.
Ik had thuis gebleven met de jongsten en man laten gaan. Maar ik vind voetbal vreselijk dus bij dat ze dat hier niet doen
Familie Blom; Lekker chaotisch gezin (niet dat het hier veel beter gaat met maar 2 jongens!) Naar de voetbal had ik afgewisseld en de kleintjes thuis gelaten. Hij de eerste helft en in de pauze omwisselen. Baby in draagzak op de fiets schrik ik dan weer niet van. Zou het zelf niet doen maar tis kiezen tussen bakfiets of dragen. Beiden is wat van te zeggen bij hele kleintjes.. Ontzettend verdrietig dat ze hun dochter verloren zijn en de manier waarop dat gegaan is. Mooi hoe haar grote zus over haar praat. familie uit Amsterdam vind ik dan weer een heerlijk gezin! Ze zijn leuk, lief voor elkaar en creatief. nagelkerkjes; ik dacht dat ze lang geleden hun huis te koop hadden staan toch? Ik vind het een leuk gezin. Knap hoe ze het allemaal rondbreien met zoveel kinderen en bakkerijen.
Ik vind de Nagelkerkjes leuker dan ik mij herinnerde. En ik vind het ook knap hoe ze het allemaal geregeld krijgen. Het huis heeft ook een fijne uitstraling.
Ik vind het ook een leuk programma om te kijken. De Nagelkerkjes vind ik toch wel knap hoe ze het allemaal doen met al hun zaken. Het zijn in ieder geval harde werkers krijg ik zo de indruk. De fam Cudogham weet ik niet zo goed wat ik daar van moet vinden. De fam. Blom lijkt me ook een hele aardige familie. Het chaotische op het voetbalveld vond ik wel meevallen. De kleinste kinderen moeten ook even hun energie kwijt en ze hielden toch wel goed in de gaten waar hun kinderen waren. Ben benieuwd naar de nieuwe familie die vanavond komt.
Ik vind de Nagelkerkjes en Blom erg leuke toevoegingen, wat een leuke en liefdevolle gezinnen. De Cudoghams vind ik ook leuk, al soms wel over de top maar past wel bij ze haha. Benieuwd inderdaad naar het gezin van vanavond!
Ik zag inderdaad dat de (nieuwe?) Tula ook face forward kan. Heel apart. Het ziet er wel beter uit dan de bungelende beentjes zakken. Maar een ergonomische houding is de kikkerhouding én bolle rug. Het ruggetje wordt zo recht geforceerd. Als je kindje overprikkeld raakt kan het zich zo ook niet afwenden. Dan kan je beter, vanaf dat je kindje vanzelf naar zit kan komen, op de rug dragen.
Ik vind de nagelkerkjes gewoon te braaf. Alleen junior heeft peper in zn hol Blom. Herkenbaar gezin zo met die jongens. Onze 2e zoon kon ik namelijk ook van t voetbalveld afplukken.... nu indoorsport dus veilig in de kantine of afgesloten hoge tribune. Ideaal! De rommel en chaos zo herkenbaar haha. Structuur ho maar Cudoghan, leuk. Hij is altijd zo super positivo. En ik vind t mooi om te zien hoe ze na het verlies van haar ouders zo geniet. Was voor mij even houvast omdat t mij enorm benauwd soms dat mam op leeftijd is en de enige ouder... en mam heeft al laten opnemen in haar testament (geen idee waarom daar?) Dat ze euthanasie wil als ze er zat van is. Dus dat geeft onrust. Dan zie ik cudughan en denk ik: he fijn dat t goed komt.
Een kindje kan door de klappen op de nek wel serieuze schade oplopen. Die kunnen dat nog helemaal niet opvangen. Niet voor niks dat je een baby niet mee mag nemen op die fiets voor die zelf kan zitten. Ook in een draagzak krijg dat nekje gewoon echt veel klappen
Volgens mij ben ik echt de enige die niet zo van de Cudoghan familie is. Ik vind die vader wel oprecht leuk, maar die moeder. Ik weet niet, al vanaf het 1e moment krijg ik jeuk van haar. Kan het niet onderbouwen of benoemen waar het door komt.. ben wel jaloers op het geduld en de rust die zij beiden kunnen bewaren. Ik zie daar eigenlijk nooit gemopper of geschreeuw ofzo.
Ik vond het zo mooi bij de familie Blom dat dat ene kindje wenstte dat Miriam terug komt, en dat die moeder niet zei dat dat niet kan. Maar gewoon "ja dat is mooi he" ♡.
@Lill, afgaande op de reacties in dit topic ben je zeker niet de enige hoor. Ik vind familie Cudoghan juist wel leuk. Het lijkt daar zo gemoedelijk en ik vind de kinderen vaak leuk gekleed. Dat uitje van familie Blom naar het voetbalveld, ik weet zeker dat ik helemaal overspannen zou raken, met het idee de wedstrijden te willen zien en onderaan de streep bijna niets gezien hebben. Een soort "zo had het niet moeten gaan!"-error. Ik had het dan ook niet zo aangepakt. In deze denk ik wel dat het misschien zo gedaan is juist vanwege de opname? Tenminste, vader mee en moeder thuis is niet zo interessant om naar te kijken natuurlijk Dat wat ze filmen wordt toch besproken van tevoren?
Ik krijg vooral een error dat de baby van de familie Blom in de draagzak zit met een pakje met voetjes. Dit is echt enorm slecht en wordt door draagconsulenten ook ten zeerste afgeraden. En dan zit ie ook nog eens erin met z'n gezichtje naar voren in een totaal niet ergonomische houding.. Geen bolle rug, geen M-houding... Maar goed, het lijkt me wel een heel erg liefdevol gezin.
Ik ben er al.bijna doorheen, helaas.ik zal proberen niet te spoileren. De nagelkerkjes zijn mijn favoriete dit jaar en dat had ik totaal niet verwacht. Leuke sfeer, liefdevolle relatie.