Zwanger na MMM

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Splitijsje, Feb 19, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cvdv87

    cvdv87 Fanatiek lid

    Nov 12, 2021
    2,286
    2,571
    113
    Female
    Mooi is dat hè, dat kinderen weinig last hebben van het slechte weer en zich toch wel vermaken. Ook wij waren in een hele slechte week, de eerste week augustus, in Nederland op de camping . Heel veel regen !! Onze dochter heeft zich toch echt goed vermaakt. We waren met vrienden met kinderen en ze vonden het fantastisch.
    Een babymoon hebben we eigenlijk niet gedaan. Niet over nagedacht eigenlijk ook…

    @Doortje25 ik heb wel écht indalingsweeen gehad en laatste tijd veel harde buiken. Maar dat al een week of twee… hopelijk zorgen die harde buiken al voor wat ontsluiting en kunnen we snel van onze knul genieten !

    @Delila88 hopelijk dat deze bevalling beter gaat, of het nou natuurlijk is of een KS. Ben je erg gespannen ervoor ?
     
    marie92 likes this.
  2. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    Jul 25, 2010
    4,056
    884
    113
    @Delila88 ik kan me heel goed voorstellen dat je nu na 40 weken zegt, doe maar een gentle sectio. Knap dat je het tot die tijd af wil wachten en het de tijd wil geven, dat zegt al iets over jouw kracht. Toch snap ik ook heel goed jouw onzekerheid en dat gemene stemmetje. Goed dat je zo goed naar je gevoel luistert! Wat was de reden van de spoedkeizersnede, wilde het niet vlotten?

    Ik kan me daar ook druk om maken hoor, ondanks dat de meiden zonder al teveel moeite geboren zijn. De jongste was alleen zo groot, dat ze met haar schouder vast zat. Gelukkig kreeg ik dat zelf niet echt mee op dat moment, daar ben ik de vk nog steeds dankbaar voor. Ik vroeg waarom ze niet huilde en kwam naar voren. Zij bleef heel kalm en zei 'Ze is nog niet helemaal geboren'. Wist ik veel :roflmao: De oudste werd nog net niet gelanceerd namelijk :D Ze zijn toen even bezig geweest om haar eruit te krijgen, ze moesten haar draaien en ik moest ook nog een x persen, maar er was gelukkig 0 paniek. Bij dit kindje zijn ze zo gefocust op zijn groei, ze willen een herhaling voorkomen en daardoor vind ik het juist extra spannend en kan ik me er best druk om maken :oops:

    Over dat herstel, bij de oudste kon ik 3 weken niks. Ik was heel ziek geweest, er was een knip gezet en ik had bijna 2 liter bloed verloren. Bij de jongste voelde ik me, ondanks 1.5 liter bloedverlies, na een week alweer heel goed. Dat kan dus ook enorm verschillen bij een 'gewone' bevalling.

    @cvdv87 wij zaten toen dus ook op een camping :confused: Voor kinderen is een camping gelukkig geweldig, die maakt het allemaal niks uit. Wij baalen er zelf wel van dat we niet wat meer buiten konden zijn.

    Wat spannend! Ik heb ook flinke indalingsweeën gehad vorige week, maar nu is het eigenlijk sinds vrijdag heel rustig. Geen weeën en amper harde buiken. Dat voorspelt weer lang wachten waarschijnlijk! :roflmao:
     
    cvdv87 likes this.
  3. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    Jul 25, 2010
    4,056
    884
    113
    Nou, er is vandaag toch nog een echo gemaakt vandaag en meneer groeit echt hard. Hij zit nu net boven de bovenste lijn met alles. Hij werd vandaag 3500 gram geschat. Alle artsen waren het er na overleg unaniem over eens dat het risico op complicaties te groot wordt als we te lang wachten. Helaas voor mij, maar alles voor de gezondheid van ons mannetje. Woensdag de 6e word ik ingeleid. Ben benieuwd hoe het dit keer zal gaan... Ga ik er weer 3 dagen over doen of is hij er net als bij de jongste binnen een paar uur?

    Stiekem hoop ik dat hij morgennacht spontaan komt, het is dan immers volle maan haha!
     
    marie92 likes this.
  4. cvdv87

    cvdv87 Fanatiek lid

    Nov 12, 2021
    2,286
    2,571
    113
    Female
    Spannend zeg. Wel goed dat ze niet te lang wachten. Heb je er wel een beetje vrede mee of had je liever wel afgewacht ?
    Nu gaat het dan ineens snel zeg. Volgende week woensdag! hopelijk gaat deze inleiding wat sneller idd. Zou fijn zijn als je al iets ontsluiting hebt .
     
  5. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    Jul 25, 2010
    4,056
    884
    113
    Ik moest wel even slikken toen ze het opperde en was wat terughoudend, stuurde een beetje richting de 39 weken. Toen ze gebeld had en duidelijk was dat het de 6e al is heb ik me er bij neergelegd. Nee, ik krijg niet de bevalling die ik voor ogen had. Sterker nog, ze begon over wee opwekkers. Wat een ruggenprik betekent, want ik ga nooit meer vrijwillig die hel van een weëenstorm in. Daar baal ik wel van, bij mijn jongste mocht het allemaal op eigen kracht en dat vond ik zo fijn. Zijn gezondheid gaat echter voor alles, dus ook mijn eigen wensen. Wie weet loopt het anders en heb ik al ontsluiting, ze gaf aan dat ze het vandaag eigenlijk even had moeten controleren. Nu is het echt afwachten.

    Mijn man is er blij om en reëel gezien moet dat ook, het risico op complicaties wordt gewoon te groot. Ik ga deze week dus nog even heel bewust genieten van al zijn bewegingen in mijn buik en de laatste dingetjes van mijn lijstje afstrepen.
     
  6. marie92

    marie92 Bekend lid

    Oct 15, 2022
    667
    678
    93
    Female
    Ahh jeetje! Ik snap je heel goed. Wel heel bijzonder lijkt me om te weten dat jullie kleine mannetje er volgende week dus al is! ❤️
     
  7. marie92

    marie92 Bekend lid

    Oct 15, 2022
    667
    678
    93
    Female
    Wij hebben vandaag de 3D echo laten maken. Echt zo ontzettend leuk!!! Het lijkt echt een mixje van ons tweeën te zijn! Ze kon ook zien dat hij (nu al) heel veel haartjes lijkt te hebben. Ben nu nog nieuwsgieriger geworden.
     
  8. cvdv87

    cvdv87 Fanatiek lid

    Nov 12, 2021
    2,286
    2,571
    113
    Female
    Kan het me voorstellen dat het even slikken is. Maar precies wat je zegt, zoveel mogelijk complicaties uitsluiten. Bij mijn dochter zou ik ook ingeleid worden ivm de grootte. Inleiding stond gepland met 38 weken. Verloskundige wilde toch proberen het zo natuurlijk mogelijk te houden, dus met 37 weken gekeken en had al 3cm ontsluiting. Ze heeft toen als extra zetje me gestript en dag later werd ze geboren. Miss zou je kunnen vragen of ze toch voordat er ingeleid wordt om toch te kijken of dit voor jou ook een mogelijkheid zou zijn?
     
  9. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    Jul 25, 2010
    4,056
    884
    113
    #549 Doortje25, Aug 30, 2023
    Last edited: Aug 30, 2023
    Ze gaan dit woensdag inderdaad bekijken. Mocht er ontsluiting zijn, dan kan de ballon of misoprostol ervoor zorgen dat de bevalling vanzelf op gang komt. Dat kijken ze eerst een dag aan en dan zou ik evt. ook nog naar huis mogen, tenzij ze al meteen mijn vliezen kunnen breken. Is er donderdag helemaal niks gebeurd, dan komen de wee opwekkers. Ze willen natuurlijk wel dat ik voor het weekend beval :rolleyes: grapje hoor, al denk ik dat ik er niet ver naast zit :roflmao: Afwachten maar, geen enkele inleiding is immers hetzelfde.

    Stomme is dat ik eigenlijk alleen in mijn bevalplan heb staan liever niet in te leiden, zeker niet strippen en liefst geen weeënopwekkers. Nou daar gaat mijn plan haha!

    @marie92 wat onwijs gaaf! Nu word je helemaal nieuwsgierig en ongeduldig hè haha!
     
    cvdv87 and marie92 like this.
  10. cvdv87

    cvdv87 Fanatiek lid

    Nov 12, 2021
    2,286
    2,571
    113
    Female
    Hahaha ja, je bevalplan kun je laten varen …! :roflmao: Balen !! Ik ga voor je duimen dat het voor woensdag lekker vanzelf op gang komt !
     
  11. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    Jun 4, 2017
    10,887
    9,664
    113
    Female
    Oh wat spannend zeg! Komt het ineens heeeeel dichtbij! Ben benieuwd. Dan hebben we samen een spannende dag!

    Overvalt het je dat er zo snel besloten is?
     
  12. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    Jun 4, 2017
    10,887
    9,664
    113
    Female
    Ah wat leuk!❤️
     
    marie92 likes this.
  13. marie92

    marie92 Bekend lid

    Oct 15, 2022
    667
    678
    93
    Female
    @JosjeM Hoe gaat het met je? Heb veel aan je gedacht de afgelopen dagen…
     
  14. Delila88

    Delila88 Actief lid

    Jan 23, 2023
    396
    396
    63
    Female
    Oohhh @doortje wat spannend! 6 september... Nou tot die tijd als een gek hopsen op de bal, met 1 been op de stoep en 1 been op straat lopen en dadels eten :thumup:.
    Maar kan me voorstellen dat het je overvalt. En dat meten is ook zo lastig!
    Maar over kracht gesproken: Je doet wat het beste is voor je kindje en wat dat dan ook inhoudt qua bevalling, dat doe jij gewoon! En dat maakt je nu al de beste moeder voor deze knul die hij maar kan hebben!!
    Neemt niet weg dat we natuurlijk gaan duimen voor een zo'n vlot mogelijke bevalling. En wellicht heb je indd al ruimte voor strippen en komt het dan op gang (ook al had dat niet je voorkeur).

    Dank voor jouw lieve woorden trouwens over m'n KS! Het wilde indd niet vlotten. Ik kreeg ook een weeënstorm, en 24 uur na ballon zat ik nog maar op 4cm en haar hartstlag ging te hoog. Het kon dus niet anders. Heb er nu vrede meer hoor, want ik weet ook dat ik het allerbeste voor haar heb gedaan uiteindelijk <3
     
    Doortje25 likes this.
  15. Delila88

    Delila88 Actief lid

    Jan 23, 2023
    396
    396
    63
    Female
    Wat leuk @marie92 ! Hoe voel jij je nu? Kan je de spanning steeds meer loslaten?
     
  16. marie92

    marie92 Bekend lid

    Oct 15, 2022
    667
    678
    93
    Female
    Lief dat je het vraagt! Ja, gaat eigenlijk een stuk beter. Merk dat gisteren me echt heel goed gedaan heeft de echo. Het kamertje is ook bijna klaar en ik vind het heerlijk om daar een beetje te rommelen. Dat de zomervakantie erop zit en iedereen weer lekker naar school is vind ik stiekem ook heeeerlijk haha. Ik vind het altijd wel een dingetje die knullen 3 weken lang bij ons. Had ik deze zomer iets meer moeite mee dan normaal. Hoe gaat het met jou? Ook al begonnen aan het kamertje? Hoe vindt je dochter dat ze een broertje krijgt?
     
    Doortje25 likes this.
  17. Delila88

    Delila88 Actief lid

    Jan 23, 2023
    396
    396
    63
    Female
    Wat fijn meis! En hoe gaat de misselijkheid?
    Ja die zomervakanties lijken me ook intens. Volgens jaar zal ik het voor het eerst meemaken, en dan is het nog met mijn eigen kinderen :roflmao:

    Het gaat goed! Kamertje heb ik de gordijnen voor besteld maar die komen pas in oktober. Verder had ie al een kekke groene kleur, en dat laten we maar zo! Ik houd wel een lijstje bij met wat we nog nodig hebben, zo konden we gister een gratis box ophalen bij vrienden. Langzaam sprokkelen we dus wel wat, maar tegelijkertijd hebben we gelukkig al veel wat dochter nite meer nodig heeft (zoals ledikant en kinderwagen). Ja ze vindt het heel leuk! Kijk altijd apetrots als we vragen of ze een broertje krijgt haha!
     
    Doortje25, marie92 and JosjeM like this.
  18. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    Jun 4, 2017
    10,887
    9,664
    113
    Female
    Ik heb voor nu even alles geparkeerd. Het was enorm vermoeiend om constant heel erg hoog in mijn emotie te zitten en veel te moeten huilen omdat we gewoon geen duidelijkheid hebben. Nog een weekje tot D-day... Ik kan niets anders zeggen dan dat ik wil dat deze vreselijke nachtmerrie voorbij is, ongeacht de afloop. Duidelijkheid is alles wat ik wil op dit moment.

    Gisteren had ik een afspraak bij de gyn in het streekziekenhuis en toen is er wel weer even een echo gemaakt, zodat ik de baby lekker zag bewegen en dat het hartje nog klopte. Dat was wel fijn. Medisch gezien niets beoordeeld, dat laten ze voor nu even over aan het Radboud. Ze willen zich niet op glad ijs begeven, wat ik volkomen snap. Ik mag nu regelmatig komen en laagdrempelig bellen, dus dat is echt fijn. Er wordt meegedacht. Ik mag nu de 14e weer naar het streekziekenhuis. Ze stelde eerst 8 september voor, maar de 6e heb ik al een echo en de punctie, dus vond dat zelf niet nodig. Nu heb ik elke week in ieder geval een moment om naar toe te leven.
     
  19. Delila88

    Delila88 Actief lid

    Jan 23, 2023
    396
    396
    63
    Female
    Wat fijn weer even wat van je te horen Josje. Pfff wat een spanning en vind het knap dat je de knop zo om probeert te zetten. Duidelijkheid is zo essentieel dus dat kan ik me heel goed voorstellen <3. Fijn dat je kan toeleven naar die momenten.
     
  20. marie92

    marie92 Bekend lid

    Oct 15, 2022
    667
    678
    93
    Female
    Ik vind het heel knap van je dat je zo de knop probeert om te zetten. Lijkt me bijna onmenselijk zwaar... De 6e is nu gelukkig wel in zicht. Ik duim voor jullie!
     

Share This Page