Hier nu 7/8dpo en voel me eigenlijk niet anders dan anders.. over een paar daagjes weten we of dat iets goeds is of niet
Wat jammer voor de dames die nu op rood zijn gegaan.. Heel veel succes voor de volgende ronde, hopelijk dan roze! Dikke knuffel voor jullie <3
Mijn nod ligt denk ik tussen de 3 en 5 september Vanochtend getest en deze was negatief Ga over 2 dagen weer testen want als ik uit ga van 5 september dan zou het nog kunnen… Misselijkheid is wel weer wat afgenomen wat ik had dus misschien wordt ik wel ongesteld maar zelfs dan ben ik een klein beetje blij dat alles weer goed op gang is na de miskraam
Dikke knuffel meid !! Ik hoop dat jij nu iets meer vertrouwen erin hebt dat je dit keer een heerlijke plak beeb hebt!!!
Bij 1e zwangerschap spotting gehad op moment dat ik ongesteld moest worden en bij 2e 1 week na terugplaatsing een flinke bloeding (eenmalig) paar dagen later positief getest. Van utro is bekend dat het de menstruatie kan tegenhouden / uitstellen. Dat je dus geen spotting hebt klopt dan ook want dat doet utro. Het houdt het baarmoederslijmvlies vast waardoor het seintje van geen bevruchting genegeerd wordt. Als je stopt met utro breekt dan ook vaak paar dagen later je menstruatie door omdat dan je progesteron gaat dalen. Normaal als je niet zwanger bent gaat dat 3/ 4 dagen na afsterven van je gele lichaam ook dalen waardoor je dus op een gegeven moment weer ongesteld wordt of in ons geval al spotting optreedt. Het zegt denk ik dan ook niets over de progesteron waarde an sich. Wel vervelend dat je hebt van pms. Herken het zelf ook. Vooral na de zwangerschappen lijkt het ieder jaar wel erger te worden. Denk dat ik me misschien 1 week van de maand klachtenvrij voel :-s.
Ligt het aan mij of lijken de testen al drie dagen op elkaar? Of was die van gisteren iets donkerder?!
Ja, op de foto’s lijken ze allen even donker! Ik hoop dat het is dat jouw piek eraan komt en niet dat je m net gemist hebt. Maar jullie hebben het regelmatig gezellig dus daar zitten jullie wel goed mee in ieder geval!!
Hoi Dames, Een tijdje niet op het forum geweest. Wij waren op vakantie in het buiteland met het gezin. Helaas heb ik daar voedselvergiftiging opgelopen en ben ik heel ziek geweest, hierdoor ook m'n eisprong gemist. Ik was echt te ziek om me ermee bezig te houden helaas.... deze ronde dus een gemiste kans helaas! Alle dames hier veel succes, ik duim voor jullie
Pfff shit zeg, ook zuur van jullie vakantie op deze manier.. Nog wel een beetje kunnen genieten? Voel je je inmiddels wel weer beter? Heel veel geluk voor de volgende ronde!
Ja echt heel naar! Gelukkig begon het pas de laatste 4 dagen, dus de eerste week wel kunnen genieten! Ik ben inmiddels stuk opgeknapt al en qeer thuis gelukkig!Dankjewel!
Dat is dan weer een geluk bij een ongeluk.. Rest van je gezin is de dans ontsprongen? Fijn dat je opgeknapt bent!
Mijn cyclus is onregelmatig, dus 26 september of 29 september. Ben je ongesteld geworden? Kon het hier niet vinden?