Super dat je straks gewoon achter elkaar door kan en in je eigen cyclus zelfs super fijn. Ik jou ook, gun het je zo! Ook al zo lang bezig dat jullie geduld ook maar snel beloond mag worden ❤️. Wij donderdag weer een echo, ben heel benieuwd ze willen dan vast voor ons wel even kijken ook word het word. Zo word het langzaam meer tastbaar. Het kindje wat we gaan verliezen willen we ook weten zodat we een naam kunnen geven. Het hoort gewoon bij ons gezin.
Hoi lief dat je er naar vraag, het zieke kindje is helaas overleden het is niet groter gegroeid dan de paar dagen na de vorige echo, maar het is goed zo. Het andere kindje is weer helemaal gekeurd en alles ziet er perfect uit. Het is een heel dubbel gevoel allemaal en nu overheerst vooral verdriet. Maar ons kindje heeft een beschermengel voor de rest van het leven ❤️
Pittig zeg. Voor hoe het is, het beste, maar alles bij elkaar blijft het toch allemaal maar heftig lijkt me. Succes met alles voor nu een plekje te geven ♡
Poeh, ben ff een tijdje niet geweest hier, maar wat is dit heftig om te lezen. Weet niet wat ik moet zeggen, maar in elk geval heel veel sterkte! Ik had begin vorige maand last van nierstenen en poh wat een ramp is dat zeg, ik wist eerst niet waar de pijn door kwam, maar bij de huisarts werd nierstenen vastgesteld. Geef mij maar een bevalling, dan weet je waarom je pijn lijdt Daarna op vakantie gegaan, in de vakantie weer ongesteld geworden, wat geen verrassing was want niersteen aanvallen (5 dagen achter elkaar, ongeveer 4 uur per dag/nacht, soms langer) vielen samen met de eisprong dus ja geen tijd voor gezelligheid tussen de lakens Maar goed, waarschijnlijk dat ding uitgeplast en we gaan het nog maar eens proberen, al moet ik zeggen dat de wens kleiner lijkt te worden. We hebben het er nu over om de kamers van de jongens op te gaan knappen. Dus geen babykamer meer, maar 2 stoere jongenskamers, maar zover is het nog niet, zal ook pas eind dit jaar of begin volgend jaar gaan gebeuren, tenzij er nog een klein wonder gaat gebeuren voor die tijd, maar ik acht die kans erg klein
Dankjewel, het komt goed. We wisten ergens dat dit er aan zat te komen en het is vrij snel toch uiteindelijk. Maar het is ook beter voor het gezonde kindje, dat heeft nu alle ruimte en krijgt alle voedingsstoffen ook. Dus we moeten het maar positief zien, al blijft het voor ons wel echt verdrietig ook. Ons kindje heeft voor altijd een beschermengel op de schouder! Ach jeetje nierstenen wat heftig, gelukkig dat je het nu toch kwijt bent. Jammer van de gemiste eisprong maar het voelt inderdaad alsof je steeds een beetje meer afscheid neemt van de droom. Leuk om de jongens hun kamers op te knappen ook dat geeft ook een leuke energie. Daar worden ze ook vast heel blij van. We blijven hoop houden voor een wonder ♡
@Jorietje o getsie ik hoor inderdaad altijd nare verhalen of nier en gal stenen bah. Gelukkig ben je ervan af... en ja wie weet de komende maanden... ♡ Hier is onze meid vorige week 1 jaar geworden. Kan gewoon echt niet geloven dat er al een jaar voorbij is. Tis echt zoooo hard gegaan!!!! We genieten nog steeds intens van haar. Ze hoort er echt bij en is de vrolijke noot in ons gezin. Zo'n heerlijk vrolijke lief meisje. Ze komt goed voor haarzelf op. Laat zich het speelgoed niet afpakken en weet hoe ze onze aandacht moet krijgen (heel hard gillen). Als ik nu newborns zie denk ik aaaahhh ze schattig en die van ons is echt zo groot alweer!! Maar heb gelukkig nog niet 1x het gevoel gehad er nog 1 te willen. Ik hoop dat dat gevoel weg blijft hahahaha. Alle ellende van de vorige keer... het leven is denk ik makkelijker zonder wens dan een nog onvervulde wens moeten vervullen. Had de vorige keer ook heel vaak het gevoel van "waarom is die wens er nou toch het was makkelijker geweest als..." Genieten jullie verder wel van de vakantie ondanks het slechte weer?
Wat heftig die nierstenen. Dat lijkt me inderdaad ontzettend pijnlijk. Lijkt me goed dat je je ook op andere dingen kan instellen. De kamers van de jongens is natuurlijk ook leuk. Hier ben ik ook zo dankbaar dat wat er ook nog gaat gebeuren, ik in ieder geval 2 meiden heb. Ze zijn zo leuk samen. een fertiliteitstraject is loodzwaar, nog erger als je in de onzekerheid leeft of het ooit nog gaat lukken. Hier in juni de 1e ivf poging gedaan. Hier zijn 7 embryo's uit ontstaan wat echt een mooie score is in de wetenschap dat er maar 1 eierstok kon worden aangeprikt. Op dag 3 een embryo teruggeplaatst maar helaas niet blijven plakken. Daarna moet je verplicht een maand wachten. Daar zitten we nu nog in. Ik verwacht dit weekend mijn menstruatie. Wel nog een natuurlijke poging gedaan, maar helaas 10 dpo negatieve test. Ik heb nu ook niet meer getest. Wordt helemaal verdrietig van al die negatieve testen. Inmiddels zijn wel al weer bijna een jaar na de laatste miskraam. Ik mag over 3 weken voor de eerste cryo. Die is blastocyste en dus al 5 dagen oud. We hebben er nog 3. Verder wil en durf ik nog niet te kijken. Wanneer is het moment om op te geven. Voor nu in ieder geval nog niet. @Zuri gefeliciteerd met jullie dreumes. Wat vliegt de tijd toch voorbij. Mijn meiden zijn nu ook al 7 en 9 jaar . De tijd vliegt gewoon. En wat je zegt het leven is makkelijker zonder kinderwens. Ik kijk er dan ook reikhalzend naar uit om het boek te gaan sluiten. Mentaal is het bijna niet meer te doen. Maarja de wetenschap dat er dan zeker geen kindje meer komt. Dus nu eerst maar onze cryo's en daarna verder kijken.
@Patty86 ik hoop echt keihard dat 1 van de mooie blastocystes mag uitgroeien tot jullie zo gewenste 3e kindje.. ♡ spannende periode
Hoe gaat het met iedereen? Hier geen nieuws, alleen dat ik weer ongesteld geworden ben, maar dat is eigenlijk dus geen nieuws
Vandaag terugplaatsing gehad. De 1e Cryo blastocyste van goede kwaliteit. We gaan duimen. Maar durf niet teveel te hopen.
Ik lees hier nog steeds af en toe mee! Vind het echt verdrietig om te lezen dat jullie wens nog steeds niet in vervulling is gegaan! Ik hoop heel erg voor jullie op een wonder!
Nog steeds geen goed nieuws. Ook de 2e tp is niet blijven plakken. Vandaag 12 dpo en net als gisteren een negatieve test. Gelukkig geen rustmaand en nog 2 cryo's. 3x scheepsrecht dan maar.
Ach nee toch, ik vind het zo naar voor jullie. .is er al een nieuwe terugplaatsing gepland? Ik ga heel hard voor je duimen. @Jorietje hoe gaat het me jou
Lief dankjewel. Morgen is de volgende terugplaatsing. Hoe is het met jou? Ik hoop dat je toch een beetje geniet van je zwangerschap.
Hier gaat het inmiddels goed, kan echt genieten van de zwangerschap. De 3 weken zomervakantie waren echt nodig om even weg te zijn van alles en iedereen en terug naar de basis van het gezin. Alles heeft inmiddels een plekje en het is goed zo. Het is wel vreemd om ook een crematie te regelen. Maar dat doen we zelf omdat wij het kindje mee naar huis willen nemen en niet achter willen laten in het ziekenhuis. Maar alle kinderen komen thuis dat is zoals wij het willen en voelen. Ook is het echt een kers op de taart om een dochter te mogen krijgen, dat wij dat mogen meemaken vinden we dan ook extra bijzonder. Druk bezig met namen, en het kamertje. Kan niet wachten tot het plekje klaar is en ik daar kan tutten en bezig zijn met uitzoeken van kleertjes etc. Nou echt mega veel succes weer morgen, ik ga zo hard voor je duimen.Gun het jullie ook zo, na zoveel moeite en alles wat jullie er voor gedaan hebben moet het toch een keer jullie beurt zijn. Ik help jullie heel hard hopen dat 3x dan scheepsrecht is.
Nog hetzelfde.. prima dus. Volgens mij zit ik nu rond eisprong, maar ik ben er niet zoveel mee bezig eigenlijk. Voorheen wist ik het precies en moest er ook wat gebeuren tussen de lakens, maar dat heb ik momenteel niet. Misschien maar goed ook, de wens slijt, maar is nog niet helemaal weg..