Nog steeds aan het wachten tot de assistente van de oogarts belt (ze zouden in de middag bellen...), om een afspraak te maken voor ogen van H. Die moeten getest worden en dat kan hier niet gewoon bij de opticien
Vanmorgen de woonkamer afgestoft en al die stomme jaloezieën Was gevouwen, was opgehangen en inmiddels alweer afgehaald, gaat lekker snel zo met de zon. Erna even wat gelezen en nog wat verder gewerkt aan fotoalbum voor dochter. Nu wachten tot zoon klaar is met z'n behandeling, door de file naar huis en dan eten koken. Vanavond als de kids liggen nog even verder met de foto's hoop ik, loop maar 4 jaar achter.
Ik heb vandaag gewerkt. Op weg naar huis een paar boodschappen gedaan. Snel gekookt. En nu even een uur lekker rustig aandoen om daarna wandelend naar de yogales te gaan.
Vanochtend een gesprek op school gehad voor L. Gelijk de wendagen afgesproken. Vanmiddag had N een vriendinnetje te spelen dus beetje in huis aangemodderd. Vanavond nog een info avond op school.
Ik ga straks thee/koffie drinken met een vriendin en daarna moet ik voor een intake naar de ortho. Ben benieuwd of ik kan gaan beugelen maar vind het toch ook wel een beetje spannend. Daarna een boodschapje doen, opruimen en was aanzetten en dan koken. Vanavond een ouderavond op school van de jongste.
Vandaag werken van thuis uit en ondertussen snel wat verder opruimen / poetsen. Heb eindelijk de flow gevonden en wil m niet breken (feit dat ik donderdag bezoek krijg helpt ook wel als stok achter de deur ). Vanavond naar school om daar de ouderraad te vertegenwoordigen en te presenteren...
Tot vrijdag nog onverwacht vrij. Al gedaan, steiger in ontvangst genomen. Was aangezet kinderen en man de deur uit gezet. Eten voor vanavond klaargezet. Wacht op schoonvader om de steiger op te zetten. Vandaag wil ik de zijboei schuren en verven, dak aanbouw controleren. Goot voor schoonmaken, dakkapel schuren en bij voorkeur al in de verf zetten. Middelste moet nog zwemmen, daarna zou ik door naar de winkel voor gymschoenen maar deze werk gymen ze buiten , dus deze gaat door naar volgende week. Wil eerst het huis in de verf hebben. Schoonvader komt nog de deuren van het hek afmaken. Ik zet nog de platen voor het kippenhok in de lak. Er hangt nog een lading was buiten die er vandaag nog even af moet. Nu eerst even de vaatwasser uitruimen.
Vanmorgen ging de oudste voor het eerst op de fiets naar school (gisteren boeken ophalen en ik kon qua tijden het redden om hem te brengen en halen). 7:30 uitgezwaaid, 8:15 zou :hij op school aankomen zo ongeveer. Appt hij om 8u dat hij halverwege is en de accu het niet meer doet, zijn fiets op slot staat want hij had geprobeerd het accu compartiment te openen en de sleutel zat nu vast dus hij kon ook niet verder fietsen. Grom... Andere kinderen in de auto, zo dichtbij mogelijk geparkeerd, vriend de andere fiets van de auto en er naar toe fietsen, prutsen, hij verder naar school. Ik had ondertussen school al gebeld dat hij te laat aankomt vandaag (netjes... tweede schooldag, zucht... iets met eerste indrukken enzo...) 8:20 Probeer de basisschool te bereiken, geen gehoor... Typisch, daar ga ik ze op aanspreken vanmiddag want wat een frustratiepunt is dat elke keer. Zo vaak ben ik niet te laat, hooguit 2x per jaar als er iets voorvalt onderweg, maar ze zijn totaal onbereikbaar in geval van nood. Ook na schooltijd als ik te laat dreig aan te komen bijvoorbeeld, kan ik ze niet bereiken zodat mijn jongste ingelicht wordt dat mama iets later is. Nu heb ik gelukkig fijne contacten met andere ouders dus kan ik altijd één van hen als 'boodschapper' gebruiken maar zo hoort het toch niet? Enfin, jongste twee telgen een half uur te laat op school, vriend te laat voor een belangrijke OR vergadering, ik door naar de super voor een TGTG pakket - eindelijk een meevaller vandaag want wat een enorme lading brood heb ik meegekregen! Ondertussen lopen stressen omdat Familylink de locatie van mijn oudste maar niet update, geappt, gebeld, geen gehoor, appjes worden niet gelezen... 9:45 Net thuis en hij appt "ja ik was er al hoor" OMG... nu ga ik die appelkoeken uit het pakket verorberen... Genoeg stress gehad
Is de beugel op jouw verzoek? @TotalBella en ik beugelen gezellig met je mee, mocht het bij jou doorgaan
Vrij weinig Net even met de meisjes naar de supermarkt geweest voor de vergeten boodschap. Straks de oudste 2 uit school halen , wachten op mijn moeder die komt oppassen en om 16:00 uur weer werken tot 20:00.
ja! Ik heb mijn voortanden weer scheef staan nadat mijn spalkje verwijderd is. Het is een kleine correctie (die niet perfect hoeft te worden) dus wil zelf geen lang traject onder en boven. Ik hoor straks of dat mogelijk is.
Vanochtend was gedaan, met baby op de bank gezeten, lego uit elkaar gehaald, zodat de oudste 2 dat weer in elkaar kunnen zetten en nu nog meer op de bank hangen met baby.
Gewerkt tot 15 uur en aardig verrot. Spoedgeval vanmiddag en met hoge urgentie een ambulance moeten bellen. We waren even bang dat we hadden moeten reanimeren. Hakt er altijd aardig in deze situaties. Zo even dochter naar de handbal brengen, wat makkelijks voor vanavond halen en verder niet zoveel. Erg warm buiten dus de hond moet nog even wachten op zijn rondje.
Gewerkt, kinderen opgehaald bij de opvang en die liggen nu in het zwembad. Ik ga zo koken en daarna duik ik er ook in haha
Nog op het werk. Kinderen zo ophalen op de BSO, maar eerlijk gezegd stel ik dat zo lang mogelijk uit. Ze waren niet te genieten gisteren na hun eerste schooldag. Dag 2 zal vast niet veel beter zijn . Dus ik geniet nog even van de rust op kantoor.
Kan ik mij goed voorstellen! Mijn vader heeft zoiets, bijna 4 jaar terug, meegemaakt. Alleen hij was toen de patiënt... blij met de goede/snelle aanpak van huisarts en assistenten.