Leuk! Staat hier ook op het lijstje maar twijfel of met de caravan te fris is in de herfstvakantie. De huuraccommodaties zijn al vol in de periode die wij willen gaan.
Wat fijn om elkaar ook zo te ontmoeten. Wij wonen vlakbij oisterwijk en de natuur is er prachtig. Veel plezier.
Naar Valencia voor een lang weekend ipv de zomervakantie. (cadeau van oma voor ons 12,5 jaar huwelijk). Dochter en ik hebben nog nooit gevlogen, dus dat is wel even spannend.
Nee wij ook niet. Probeer wel regelmatig weg te gaan maar moet ook financieel uitkomen en met werk qua verlof uren.
Ook een leuke camping. Hebben jullie al vaker gekampeerd in de herfstvakantie en is dat goed te doen?
wij doen het al jaren . Ik ben het gewend vanuit mijn jeugd. Toen gingen we altijd naar camping het Hoekske- in Kaatsheuvel. Dat was leuk, totdat het Droomgaard werd. Nu al een aantal jaren op de Flaasbloem. Met een steeds grotere groep wel. Ik vind het overigens alleen gezellig als de herfstvakantie gelijk valt met zuid . Toen we hem samen hadden met noord, was de camping daar vrijwel uitgestorven... Zeker als je dan de laatste bent van de 2 vakantie weken.. Verder hebben wij altijd een blaas-kacheltje bij. En genoeg dekens . Verder regenlaarzen en lekker truien en vesten. Het weer kan heel verschillend zijn. In 2018 -meen ik - hebben we buiten gezwommen. Maar we hebben ook weleens gehad dat er nachtvorst is... In het tentje van de kinderen hebben we dan wel isolatiemateriaal op de grond liggen sinds dit jaar. Voorheen plaids ónder het luchtbed. Maar sinds kort nemen we dus van die platen mee die we overhadden voor onder het laminaat . Lekker licht - en scheelt toch wel qua warmte. Standaard nemen we slaapzak en dekbed mee. En dekens hebben we altijd extra in de caravan. Verder gaan we nooit echt ver weg in de herfst. Heb je extra spullen nodig kun je op en neer. En het is handig als er op de camping een binnenverblijf is waar ze wat kunnen doen en ook een was en droogruimte.. Wij genieten altijd enorm van de herfst.