Weet het ook niet exact, maar m’n eerste ingeving zegt als (fonetisch) djeh-nuh-sie. * Volgens mij wordt Janecy wel vaker gegeven in Amerika, als ik de spelling me goed herinner. Maar met een i ertussen heb ik geloof ik ook nog niet eerder gezien. *: Al klinkt het alsof je Jan om “een ijssie/ ijsje” vraagt ook best grappig (Jan, ijssie?)
Lolke heb ik in één van de vorige opmerkelijke namentopics ook eens geplaatst geloof ik Gekke namen wel.
T is wel een mannennaam. Maar goed, als ik als kerel mocht kiezen tussen Lolke of D'jevensio dan was ik wel lollige Lolke
Tristan. Maar je spreekt het uit als Trìstèn Dat is ook even schakelen. Leuk ventje hoor. Maar de uitspraak is echt even flink oefenen
Afgezien nog van de uitspraak, ik vind de naam Tristan tegenwoordig dus echt niet meer kunnen. Valt voor mij in dezelfde categorie als Joran, Volkert etc.
Was voor bekenden van ons ook dé reden om deze naam te laten vallen tijdens de zwangerschap. Ben het helemaal met je eens.
Een gezin hier in de wijk, 2 zoons met namen als Joris en Bram en dan dochter heer Cathalina. Geen vreselijke namen maar vond de combinatie opmerkelijk.
Ik moest zelfs even nadenken maar vd v idd. Ik koppel de naam nog steeds aan Tristan en Isolde ipv aan die andere. Volkert vind ik nooit hebben gekund. Even los van die ene. Vreemde naam.
Ja, er zullen sowieso niet veel mensen zijn die voor de naam Volkert gaan vermoed ik Maar toch, nu al helemaal niet.
Amerikaanse vrouw Lurleen wat een lompe naam zeg. Als ik Google moet geloven is het afgeleid van Lorelei.
Naamkaartje voor nieuw kindje op onze school. Niet mijn klas en nog niet gezien. Dus geen idee van geslacht, afkomst en uitspraak. Maar puur op schrift: Cuthberth (Ik hoor alleen maar iemand heel hard Kut Bert roepen in mijn hoofd)
Precies! Als ik hier soms zie hoe er afgevraagd wordt hoe een naam uitgesproken zou moeten worden, dan denk ik echt: heerlijk die gewone Nederlandse namen, ipv al dat geknutsel en gekunstel om een 'hyperoriginele' naam voor je kind te krijgen. Die daar dan de rest van zijn of haar leven mee moet martelen om het opgeschreven of uitgesproken te krijgen.