Zooo irritant. Het begint licht maat uiteindelijk echt jeuk en brandend gevoel. Vaak steek om partner ook nog aan maar bij hem zijn de klachten dan gelukkig Milder en korter.. Herkenbaar? Wat helpt julie?
Hier niet (meer) heel vaak gelukkig. Maar hier werkte alleen zo'n vaginale megapil. Vreselijke dingen. Maar enige wat hielp. Sterkte ermee. Hopenlijk gauw weer over.
Geen idee of het hierdoor komt, maar sinds ik probiotica slik (voor mijn darmen) heb ik er bijna nooit meer last van.
Ik heb dat ook een tijd gehad. Heel vervelend. Bij mij hielp het volgende. - katoenen ondergoed - geen inlegkruisjes gebruiken. - bij menstruatie maandverband van katoen. - 2x per dag spoelen met water en schone onderbroek aan - bij veel afscheiding tussendoor een extra keer een schone onderbroek aan. Nu nooit meer last van. Bij mij kwam het vooral door de synthetische inlegkruisjes, maandverbanden en tampons.
Dochter had het ook jarenlang aan de lopende band. Genoeg vitamines en probiotica werken goed voor haar
Vaak is het andersom en besmet de man de vrouw. Mannen hebben echter weinig tot geen klachten, dus zij weten niet dat ze besmet zijn. Bij de eerstvolgende keer dus direct je man laten mee behandelen, of hij nu klachten heeft of niet. Werkt dat niet, dan zou ik een vaginale kweek aanraden. In plaats van een schimmel zou het namelijk ook trichomonas kunnen zijn en dan heeft anti schimmel medicatie totaal geen zin.
Ik heb het jaren geleden ook vaag gehad. Het scheen uiteindelijk te komen van andere medicijnen, die ik niet goed naspoelde.
Ik heb het standaard na een antibioticakuur. En daar buitenom ook regelmatig gehad. Voor mij werkt om te voorkomen probiotica goed, sinds dien echt flink minder last van. En wat geschreven wordt: vaker wordt het door een man aan een vrouw doorgegeven. Wil niet meteen doemdenken of je partner in een kwaad daglicht stellen. Maar is er een kans dat hij het elders oploopt en jou besmet?
Exact dit. Heb er erg veel last van gehad, elke maand weer, niks hielp. Om gek van te worden. Uiteindelijk 2x (in 2 verschillende maanden dat het terugkwam) zo een pil ingebracht en na die 2 maanden is het dus gewoon nooit meer teruggekomen. Nu al iets van 3 jaar schimmel vrij
Ik heb het bij 1 partner gehad. Ik dacht dat het aan mij lag. Maar toen hij weg was verdween de kwaal ook. Hij heeft zich meerdere keren mee behandeld. Maar gezien de redenen waarom het een ex is zal hij het via anderen weer binnen hebben gehaald. Als het weer zou gebeuren zou het voor mij een rode vlag zijn. Wat mij betreft geen doomdenken. Ook geen bewijs daar niet van. Maar ik zou wel oplettender zijn wbt andere rode vlaggen.
Voeding maakt ook heel veel uit, heeft te maken met de darmflora. Herkenbaar helaas, maar gelukkig al lange tijd nauwelijks nog last van. Regelmatig spoelen met water, zeker na gemeenschap. Weinig suikers eten en veel vitaminen en water drinken.
trichomonas Lijkt van niet hoor! Geen andere geur of veel afscheiding en het komt en gaat bij mij.. soms ook 1-2 maanden geen klachten hoor!
Ik heb het ook geregeld gehad. Een keer een kuur van die vaginale eitjes gehad en daarna was het klaar. Laat je B12 ook eens prikken, klachten kunnen daar ook vandaan komen.
Hier standaard na antibiotica. De dokter schrijft mij dus echt alleen AB voor wanneer het echt niet anders kan en dan krijg ik er gelijk zo’n ei bij. gelukkig nu al jaren niet meer gehad
Ik heb tot mijn 32e nooit een schimmelinfectie gehad. Toen nam ik een Mirena spiraal en toen had ik het om de haverklap. Na een klein jaar en heel veel schimmelinfecties verder is de spiraal toch om deze reden verwijderd. Daarna nooit meer een schimmelinfectie gehad. Heb jij een spiraal? Het is een heel veel voorkomende bijwerking namelijk.
Ik heb het redelijk vaak in vlagen, vaak na een menstruatie of doorbraakbloeding. Ik krijg van die orale medicatie ertegen, gelijk een kuur van 7 dagen en dan is het weer over. Naja, dat moest ik ondervinden, die eitjes werken dus niet echt bij mij.
Behandeling met fluconazol capsules kan helpen, deze kun je ook preventief nemen, bv 1x per maand voor 3-6 maanden. Maar... ik zie ook geregeld vrouwen op mijn spreekuur die denken dat ze schimmelinfecties hebben, maar eigenlijk klachten hebben van Lichen Sclerosus. Zie informatie hierover op thuisarts.nl. Als je dit herkent, ga dan alsjeblieft een keer naar je huisarts om dit te laten bekijken
Ik had het opeens na het plaatsen van een koperspiraal regelmatig. Ding om meerdere redenen na een paar maanden eruit gehaald en nergens meer last van.