Ook bij granol kun je de korrel kiezen. Dat kan van heel grof tot heel fijn. Granol kan idd behoorlijk ruw zijn, maar zodra je daar een laag latex overheen hebt gedaan is het dus een heel stuk gladder.
Wij hebben dezelfde structuur als in de foto van TO. Mijn man werkt zelf in het timmer en onderhoud, die zei dat onze muur spachtelputz is. Maar goed kan natuurlijk dat het heel erg op elkaar lijkt op foto's.
Ik heb juist spijt dat alles glad gestuct is. Echt alles zie je er op, kwa deukjes en butsjes. In ons oude huis was het zoals jou foto en dat kon veel meer hebben. Plus als je iets dichte zag je het niet.
Zo vind ik het er ook uit zien, hier eerste keer muren gedaan met structuurverf/saus, later met gewone saus/verf ander kleurtje gedaan en het voelt nu gladder aan, terwijl je de structuur nog steeds goed kunt zien.
Dan zal het vast spachtelputz zijn. Ik weet zelf het verschil niet tussen die twee dingen. Op de foto van ts vind ik het sowieso niet op structuurverf lijken. Wij hebben hier in huis op verschillende plekken (volgens mij) granol. In de woonkamer is het gesausd, daardoor voelt het glad aan zoals @Glitterhartje haar muur omschrijft. In de gang is het nog nooit gesausd en daar is het idd scherper. Daar kun je idd zo lekker je huid eraan openhalen.
Om die reden hebben wij in dit huis ook alles laten spuiten. Na een keertje goed sauzen is het net zo glad en zacht als op de foto van OP. Ben er heel erg blij mee, zou niks anders willen.
Jaaaaa ik wilde net zeggen. Ik heb zoveel spijt met glad gestucte muren , wij hadden in ons vorige huis spachtel en het was een enkele keer niet leuk voor je elleboog maar wat wij nu hebben pfff. Elke deuk is te zien, met verf snel vlekken. En dan zijn wij voorzichtig en netjes.
Wij hebben besloten om de andere muren die nu glad('normaal') zijn ook te doen met spachtelputz/rustiekputz zoals indd al benoemd werd zie je dan minder deukjes enz en we vinden het eigenlijk ook wel mooi