Ik ga met mijn dochter naar Barcelona in de voorjaarsvakantie. Wij hebben een hostel geboekt. Vaak kan je dan wel een vier persoons kamer. Scheelt aanzienlijk in de prijs
We gaan in de voorjaarsvakantie 3 nachten naar Londen, waaronder ook de Harry Potter studio's. Hebben een appartementje voor ons vieren geboekt. En in de herfstvakantie volgend jaar gaan we misschien een midweekje naar Duitsland ofzo naar een landal/green parcs park.
Meivakantie is geboekt Zuid Frankrijk nabij spaanse grens 2 weken Net als afgelopen meivakantie kerstvakantie gaan we 5 nachtjes naar zeeland. zomervakantie nog zoekende
Nice wij gaan volgende week Zondag heen, dinsdag terug. Zowel de musical als de studio tour Alvast veel plezier. Ot: wij willen volgend jaar met de caravan naar Italie of Kroatie. Heel veel hebben de boekingen nog niet open dus dat houden we beetje in de gaten. Ben benieuwd waar we uiteindelijk belanden
Wij hebben afgelopen weekend onze camping omgeboekt voor de zomervaksntie. We zouden naar een camping gaan waar we 1.5 jaar geleden waren, maar ik las nu slechte reviews van afgelopen zomer. Voorjaarsvakantie: midweekje rabbit hill Meivakantie: weten we nog niet i.v.m. verbouwen thuis Zomervakantie: norcenni girasole in toscane 2 weken.
Kerstvakantie (periode voor kerst) 3 dgn London Februari midweekje Centerparcs geboekt. Mei>niks Zomer zoekende naar een zonbestemming vliegen keertje luxe all inn.
Zomervakantie: Canada met uitstap naar de vs De oudste is dan 8 dus dat is wel lekker reizen maar met de hyperactive 4 jarige en de kleine van net een jaar dan wel een tikkie spannend. Mijn moeder van dan 81 gaat mee! Verder geen vakanties dus: we gaan even sparen om daar echt alles te doen wat we willen.
Mooi vooruitzicht, veel plezier met de voorpret. Wij zijn afgelopen zomer naar Zuidwest USA geweest en hebben wel een jaar voorpret gehad. 20 jaar geleden ook in Canada geweest, maar dan aan de andere kant. Dus Toronto ken ik niet maar is vast ook mooi daar.
Wij hebben voor de zomer al een voorboeken gedaan bij onze vaste stek aan de Wörthersee. Nu gaan we nadenken voor de anderhalve week ervoor. Idee is nu een aantal dagen Zwitserland en een aantal dagen Noord Italië voor we naar Oostenrijk gaan.
Wij gaan ook voor de 2e keer. Zijn er vorig jaar een weekendje geweest. Nu een midweekje. Erg veel zin in!
Echt super, zoon vond het ontvangst erg leuk maar weet niet of ze dat altijd doen. Het knutselgedeelte met ruime openingstijden viel helemaal goed! Super leuke activiteiten en ook veel keus. We hebben het zelfde huisje geboekt. Was lekker dichtbij en kan hij zelf naar de knutselclub
Net een optie genomen op een week op camping Isolino in Italië. Terugweg langs de Elzas en een yurt geboekt met jacuzzi voor 80 euro als tussenstop Nu alleen nog een tussenstop boeken voor de heenreis. Iemand nog goede tips?
Super gaaf!! Wij nu ook aan het zoeken voor deze omgeving. Vrienden van ons wonen in Michigan. Dus het plan is om via Toronto, niagra falls, detroit, vrienden, weer naar boven ( mac island) Canada weer in. En dab weer richting Toronto. Gaan jullie met auto? Of camper? Wij hier druk bezig met dingen uitzoeken ( prijzen, camping, toch huisjes??)
Wij hebben geboekt voor de zomervakantie. 14 dagen naar de Cote d' Azur in een stacaravan. We zagen de laatste weken de prijzen echt omhoog schieten van 2800 naar uiteindelijk 3500. Echt bizar!