Ik ben al een tijdje aan het kijken voor een nieuwe bank. Nu vind ik de bank Sommer van By SiDDe mooi, alleen twijfel ik over de kleur. Ik wil graag een niet te donkere bank, maar dat is best een risico met vlekken en dan heb ik het niet alleen over mijn kinderen, ik ben zelf ook niet de handigste heeft iemand ervaring met deze bank en kleur? Zie je er snel iets op. Iemand ervaring met een vergelijkbaar alternatief?
Wij hebben een vergelijkbaar model bank in een iets donkerder kleur (beetje tussen beige en taupe in). Deze is behandeld met een of ander goedje waardoor vlekken er niet in trekken. Super handig! De hoezen van de kussens kunnen zelfs gewassen worden en zo blijft hij lekker fris. Hij is inmiddels een jaar of 10 oud (heeft eerst bij mijn zusje gestaan) en ziet er nog steeds netjes uit. Ik zou dus het meest benieuwd zijn naar of de hoezen eraf kunnen of niet, en naar mogelijkheden tot impregneren.
Wij nu ook net een bank van bysidde. Tot nu toe heel tevreden, je hebt sowieso vlekkengarantie én je kunt je bank 30 dagen proef proberen. Je kunt ook staaltjes kosteloos bestellen he, elke bank heeft verschillende stoffen en kleuren.
Ik lees even mee. Hebben net de staaltjes binnen voor een by sidde bank, maar twijfel om dezelfde reden. Ik wil namelijk heel graag een roomwitte, maar pff die vlekken.. Deze hebben wij op het oog.
Ik heb al een paar jaar de sommer bank van bysidde, in Silvergrey. Heel tevreden over en er zit vlekkengarantie bij, niet nodig gehad
Ik heb ooit op je bank gezeten op een beurs. Hij zat oke maar wel wat hard vond ik destijds. We zijn uiteindelijk voor een bank van Trendhopper gegaan met extra behandeling tegen vlekken en die ziet er nog steeds als nieuw uit na 2 jaar.
Wij hebben sinds een jaar een vergelijkbaar model van koozo in een lichte kleur en helemaal ingespoten met spul van de loods5 (daar hebben we de bank ook gekocht). Dat werkt echt goed. Zelfs rode wijn is eruit gegaan. Iproteqt heet het.
Ik ben uiteindelijk voor de igor bank van wehkamp gegaan. Hij is nu 3 jaar oud en nog steeds netjes. Als je dat wil moet je hem wel zelf impregneren. Je kan hem zelf samenstellen zoals je wil. https://www.wehkamp.nl/wehkamp-home-4-zitsbank-igor-met-hocker-igor-16760991/?term=ifor%20bank&type=manual
Die staat ook op mijn shortlist ik vind het alleen jammer dat je niet kunt proefzitten. Sommige banken zitten echt waardeloos. Is deze zitting een beetje stevig? Niet dat je helemaal weg zakt? Maar kan je wel ook ‘hangen’ op de bank?
Ja het is een prima hangbank en hij blijft echt heel netjes en stevig. Ik ben er super blij mee. Had er eigenlijk minder van verwacht om eerlijk te zijn.
sorry ... nee dat is wel n ander model. By Sidde heeft geen winkels volgens mij ik heb hem toen op n beurs geprobeerd.